dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 319
  1. #41

    Domyślnie Lisandra

    Cytat Napisał elcia2602 Zobacz post
    Witam.
    Właśnie jesteśmy w trakcie zakupu projektu i byłabym wdzięczna za przesłanie paru zdjęć zwłaszcza drzwi do garażu pod schodami i salonu [email protected]
    Obecnie zastanawiamy się nad wyrównaniem dachu nad drzwiami wejściowymi ponieważ wizja wiszącego łańcucha mi jakoś nie odpowiada, a z rynnami może być trochę zabawy...jak Państwo to rozwiązaliście? Pozdrawiam
    Witam
    Przesłałam zdjęcia na podanego maila.
    Pozdrawiam

  2. #42
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    reszczyk83

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Sztum
    Kod pocztowy
    82-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam klubowiczów. Mam wielką prośbę. Czy ktoś z was buduje dom Lisandra 2M? ja kupiłem ten projekt i na wiosnę zaczynam budowę. Proszę was jak ktoś ma zdjęcia domu proszę o wysłanie zdjęć na maila: [email protected]

  3. #43
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    reszczyk83

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Sztum
    Kod pocztowy
    82-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Bardzo proszę o wysłanie kilku zdjęć lisandry, też kupiłem ten projekt i chce zacząć budowę na wiosnę 2017r. i nie wiem czy coś zmieniać czy nie. Proszę o zdjęcia na maila: [email protected]
    Dziękuje. i pozdrawiam.

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    GOFER77

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    LUBUSKIE
    Kod pocztowy
    66-600
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Buduje Lisandre jestem na etapie szczytów w przyszłym tygodniu dach osobą zainteresowanym przesłałem kilka zdjęć z dotychczasowych etapów
    Pozdrawiam

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    GOFER77

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    LUBUSKIE
    Kod pocztowy
    66-600
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żaneta29a Zobacz post
    Witam
    Przesłałam zdjęcia na podanego maila.
    Pozdrawiam
    Witam
    Rownierz buduje lisandre moglbym prosic o kilka zdjec na [email protected]

  6. #46
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    papay76

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-204
    Posty
    4

    Domyślnie

    Chcielibyśmy podziękować, sądzę że również w imieniu wszystkich, którzy tą pomoc otrzymali, dla Żaneta29a za szybkie i bezproblemowe przesłanie materiałów poglądowych Pozdrawiam serdecznie!Artur, Ania

  7. #47
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    papay76

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-204
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzień dobry Gofer77.
    Bylibyśmy wdzięczni za jakiekolwiek zdjęcia z Twojej realizacji projektu Lisandra. Z góry dziękujemy za pomoc i materiały poglądowe - Artur i Ania Białystok.Pozdrawiamy serdecznie!
    [email protected]

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elsner

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Bydgoszc
    Kod pocztowy
    85-006
    Posty
    16

    Domyślnie

    Żaneta29a czy i ja mógłbym prośić o przesłanie materiałów? mój email: [email protected] byłbym zobowiązany, z góry dziękuję.

  9. #49

    Domyślnie

    Witam
    Dziekuje bardzo , staram sie w miare szybko i kazdemu odpisywac choc nie zawsze mam czas oraz nie codziennie zagladam na te forum dlatego prosze pisac na priv. Pozdrawiam wszystkich budujacych Lisandre i zyczymy powodzenia

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pablo0187

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    54

    Domyślnie

    Żaneta29a a jak wam idzie budowa, na jakim etapie teraz jesteście?

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablo0187 Zobacz post
    Żaneta29a a jak wam idzie budowa, na jakim etapie teraz jesteście?
    Witam
    Aktualnie mamy stan surowy otwarty w przyszłym tygodniu będą montowane okna i brama garażowa.
    Pozdrawiam

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mercii85

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witam
    Domplan niestety nie oferuje kosztorysu do tego projektu.
    Jeżeli ktoś taki kosztorys posiada z jakieś zewnętrznej firmy to chętnie zapłacę za jego udostępnienie.
    Mój adres emial [email protected]

  13. #53
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawi90

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Piecowice
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam Żaneta29a wraz z żoną również będziemy budować Lisandrę. Czy również moglibyśmy prosić o zdjęcia domku . Będziemy bardzo wdzięczni za zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz(jeśli nie będzie to duży kłopot).

    Pozdrawiamy i życzymy szybkiego i sprawnego zakończenia budowy

  14. #54

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o podanie maila to prześlę zdjęcia.
    Pozdrawiam i dziękuję

  15. #55
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawi90

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Piecowice
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam przesyłam maila: [email protected].
    Pozdrawiam i dziękuję

  16. #56

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim. Jak większość nowych osób na tym forum ja również zdecydowałem się na budowę domu wg. projekt Lisandra 2m. Warto poczytać i wziąć pod uwagę spostrzeżenia innych osób. Odnośnie schodów w wiatrołapie, poszerzenia garażu, likwidacji okien połaciowych chciałem zapytać o możliwość zadaszenia tarasu z tyłu domu oraz ewentualnym podniesieniu ścianki kolanowej. Czy ktoś ma propozycje zorganizowania garderoby na piętrze (w części nad garażem czy części mieszkalnej). Był bym wdzięczny za kilka zdjęć z miejsca budowy - z tego zauważyłem to Żaneta29a posiada najlepsze materiały. Mój adres mailowy: [email protected] Dziękuję. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  17. #57

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdzecznie. Podobnie jak większość z was wybraliśmy z żoną projekt Lisandra (nasz jest w wersji 2M CE). Co do proponowanych zmian to podobnie jak wy planujemy przenieść wejście do garażu pod schody i dodatkowo pod schodami wykonać małą spiżarnię (chcemy zaniżyć posadzkę do poziomu garażu tak aby w miarę wygodnie dało się do niej wejsc) podobne rozwiązanie mają nasi znajomi (w innym podobnym projekcie) i dość dobrze się to sprawdza. Zastanawiamy się też nad wykonaniem z tyłu budynku lukarny z balkonem tak aby zrezygnować z okien połaciowych w sypialniach na górze. Lukarna miałaby wyglądać jak w projekcie Kendra XS CE. Dodatkowo z dachu nad garażem chcemy usunąć okna i zamiast tego wykonać okna w ściance szczytowej.
    Myślimy też czy podnieść ściankę kolankową o jeden pustak tylko pytanie jak wtedy będzie wyglądał domek czy nie straci trochę na wyglądzie...
    Reszta chyba pozostanie bez zmian.

    PS. Jeśli można to prosiłbym p. Żaneta29a w miarę możliwości o przesłanie zdjęć na adres [email protected]

    Pozdrawiam

  18. #58

    Domyślnie

    Witam, jak większość na tym forum planuje zakupić projekt domu lisandra 2m. zastanawiam sie nad zmianami w projekcie.Czy mogłabym prosić o przesłanie zdjec z budowy z zewnatrz i wewnatrz i ewentualnie wszystkiego co zwiazane z tym projektem. Z gory dziekuje. [email protected]

  19. #59
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mercii85

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witam
    Zakupiliśmy projekt Lisandra. Budowę rozpoczynamy w lipcu tego roku. Będziemy budować w woj. świętokrzyskim.
    Planowane zmiany:
    - poszerzenie od strony garażu o 0,8-1 m
    - adaptacja pomieszczenia nad garażem na sypialnie z garderobą, rezygnacja z okien dachowych, dołożenia okna w ścianie szczytowej
    - adaptacja jednego pokoju na poddaszu na pralnio-szuszarnie
    - przeniesienie ubikacji na parterze pod schody, rezygnacja z prysznica
    - przeniesienie schodków w wiatrołapie do garażu
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mercii85 ; 04-01-2017 o 16:17

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pablo0187

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    54

    Domyślnie

    Jacek 27, my wykonywać będziemy zadaszenie nad tarasem, ale jedynie na tylnej części domu opartej na 4 drewnianych filarach 16cm x16cm. Dach będzie przełamany i kąt nachylenia nad tarasem będzie wynosił 23°. Zaletą tego rozwiązanie jest ciągłość całej połaci dachowej. Wymiary tarasu będą 3,5m x 6m. Planujemy drewnianą podłogę na tarasie więc rezygnujemy z fundamentu pod taras, a wykonamy jedynie stopy fundamentowe. W razie pytań służę pomocą.

Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony