dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    kierownik powiedział, by zostawić ten gruz, tylko musimy go przykryć solidną warstwą piasku (50 cm), na to zazbrojony beton

  2. #22

    Domyślnie

    50 cm to troche przesadzil. Ten gruz trzeba rozbic, na to zwir (ok 10 cm )
    no i piasek ( ok 10 cm ). Zagescic, najlepiej zageszczarka warstwa po warstwie.

  3. #23

    Domyślnie

    Panowie mam pytanie odnośnie zbudowania małego tarasu 12m , chodzi o utwardzenie terenu białą kostką dziurawką , czy można jej nie kruszyć tylko ułożyć w całości na to dać piasek utwardzić, na piasek chudy beton i kostkę ? dziękuje za odpowiedzi wiem że wątek jest stary ale nie wiedziałem gdzie można napisać taki post a pytam czy tak można zrobić ponieważ mam taką cegłę i stoi kilka lat nie wiadomo co z nią zrobić pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Powiem tak - na całej długości drogi dojazdowej do budowy miałem wysypany gruz ceglany ze starego wysokiego komina ze szklarni sąsiada - 30cm. Na to 20 cm klińca. Po budowie dowiozłem dodatkowe 20 cm klińca i tak sobie to leżało 8 lat. Jak kopałem zbiornik na deszczówkę 2 misiące temu i przebiłem się przez te 40cm klińca z cegieł został pył i małe 1cm kawałeczki - a było to całe cegły lub połówki 10 lat temu.
    Dom w Lukrecji 2, piętrowy, 150m2 pow całkowitej, 135m2 pow użytkowe, ściana 15cm, podłoga 20cm, skosy 25cm ocieplenia, średniej jakości

  5. #25

    Domyślnie

    Czyli to slaby pomysł z tymi cegłami dziurawkami ? wyglądają solidnie takie z 3 okrągłymi otworami , taras ma być na działce do wykorzystania podczas grilla,miałem to zrobić wogóle bez żadnej posypki gruzu itp sam piach utwardzony na to jak pisałem chudziak i kostka - czyli to zły pomysł ? cegła niepokruszona ułożona miała być w jedno cale pole

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony