dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1

    Domyślnie Teraz kolej na mnie

    ,

  2. #2

    Domyślnie

    Januszek,
    przeczytałem gdzieś, że będziesz miał jako główne ogrzewanie elektryczne a do pomocy kominek.
    Ja też mam taki plan. Czy będziesz miał rekuperator ?
    Czy myślisz o wymienniku gruntowym ?
    Jeśli to nie jest dobre miejsce na to pytanie to napisz...

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    to teraz teoretyk do praktyka chodzi o wymiennik gruntowy. wykonales go sam, jesli odbrze zrozumialem, ile czasu Ci to zajelo? jak gleboko kopales, jaka powierzchnia, jakie materialy (konkretnie) stosowales.

  5. #5

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania. Czy jest to po prostu odpowiedniej długości i grubości rura zakopana w ziemii czy coś w stylu dołu ze żwirem płukanym i rurkami doprowadzającymi i odbierającymi powietrze ?

    A grzanie prądem to rozumiem, że masz normalne rury i grzejniki a prąd będzie grzał zbiornik c.o. ?

    Ja szukam też informacji jak mądrze połączyć wentylacje z odzyskiem ciepła z kominkiem z DGP.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Maco dnia 2002-11-13 16:30 ]</font>

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Stokrotne dzięęęęki !

    Za roczek to mam nadzieję, że u mnie też będzie coś takiego hulać

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Proszę przyjmij Solenizancie i odemnie najlepsze zyczenia wszelakiej pomyslności we wszystkim co robisz.
    Niech spełniają Ci sie marzenia

  11. #11

    Domyślnie

    Januszek, do wszystkich skłądanych ci dziś życzeń chcę dołączyć jeszcze jedno
    Pomyślnych wiatrów na wiosnę

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    Przyłączam się do życzeń i pozdrawiam sąsiada.
    Bezwietrznej pogody na Niwie

  14. #14

    Domyślnie

    On 2002-11-21 13:49, januszek wrote:
    gajeczko może coś o sobie powiesz

    Namawiasz mnie na zwierzenia ?!
    Kilkając tu i tam wspomniałam i o sobie, zasiliłam klub bigmario ale na zebranie tego wszystkiego w jeden post jakoś
    nie mam odwagi
    pozdrawiam

  15. #15

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Powodzenia w budowie..
    Hi hi ..pierwsze zabki...gratulacje
    Pozdrawiam
    Teska

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    gratuluje ząbków, a mój powiedział wczoraj pierwsze zdanie: Kaka ma lala (czyli jego siostra Karolina ma lalkę) i podmiot jest i orzeczenie

  18. #18

    Domyślnie

    Witam Januszku.
    Czytałem, że masz w domu wentylację mechaniczną i masz zamiar zastosować rekuperator. Masz może namiar na jakąś firmę z naszego regionu (też mieszkam w Rzeszowie) wykonującą takie instalacje. Szczerze mówiąc nie znam nikogo kto miałby takową instalację u siebie w domu.

  19. #19

  20. #20

    Domyślnie

    Dzięki za info.
    Jeszcze nie znam dokładnie tematu. Myślę, że przez zimę się dokształcę i również chiałbym to wykonać samodzielnie.
    Tylko nie wiem czy nie pomyślałem o tym za późno bo jestem już po tynkach ale przed wylewkami. Dom podpiwniczony. Da się to zrobić na tym etapie?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony