dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: Bieganie

  1. #21

    Domyślnie

    Nie forsuj się, zawsze się rozgrzewaj na początku i rozciągaj po bieganiu (ludzie bagatelizują rozciąganie, a to niemal tak samo ważna rzecz jak samo bieganie. Jak będziesz się prawidłowo rozciągał to będziesz miał większe postępy, bo twoje ciało nie będzie cię blokowało) Dużo dobrych porad możesz sobie poczytać tutaj: Ale najlepiej dopytuj jeszcze bardziej doświadczonych
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-10-2019 o 11:25

  2. #22

    Domyślnie

    Żeby nie znudzić się bieganiem musisz często biegać w różnych miejscach. Ja czytałem na o bieganiu po lesie i zacząłem tam wyprawy, ale bieżnia też jest ok na siłowni tylko nie cały czas. Interwały są ciężkie, jeśli dopiero zaczynasz to raczej zacznij od joggingu.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 14-08-2020 o 17:50

  3. #23

    Domyślnie

    Ja np. ciągle mam problem z tym, że bieganie mi się nudzi. Zdecydowanie wolę jakieś dyscypliny, w których jest rywalizacja jak piłka nożna. Zresztą - taka aktywność jest też mega dobrym rozwiązaniem dla utrzymania normalnej wagi. Mam też ławeczkę treningową i trochę obciążenia w domu. Taki zestawik już robi wystarczają różnicę.

    Na pewno fajną robotę robi też to -
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 02-07-2022 o 00:25

  4. #24

    Talking

    Główną radą jest dyscyplina. Jeśli planujesz biegać, musisz biec, nikogo to nie obchodzi. I nie podawaj swojemu organizmowi szybkiej dopaminy. Może zrujnować wszystkie twoje plany. Uciekłem, kiedy zacząłem grać w ]\ to jest kasynie online. Ale teraz daje mi o wiele więcej adrenaliny, więc czuję się dobrze
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 02-07-2022 o 00:33

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony