dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 56
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1107
  1. #1

    Domyślnie OKNA URZEDOWSKI - wątek zbiorczy: opinie, modele, dyskusja

    Interesuje mnie, co o nich myślicie. Ważne są dla mnie zwłaszcza opinie tych osób, które z takich okien korzystają kilka lat.

  2. #2

    Domyślnie

    OKNA URZĘDOWSKIEGO MAM DWA SEZONY GRZEWCZE .SĄ TO OKNA Z DREWNA MAHONIOWEGO TZW.MERANTI.JESTEM Z NICH B.ZADOWOLONY I W ROZPOCZYNAJĄCEJ SIĘ WŁAŚNIE BUD. DOMU UWZGLĘDNIĘ JE KOLEJNY RAZ.TE OBECNE ZOSTAŁY WYM.W MIESZKANIU W TRAKCIE REMONTU DWA LATA TEMU.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja w bloku mam te same okna Meranti już ponad 6 lat- super. Co 3 lata (średnio)roboty na 2 godzinki - zewnętrzne powierzchnie do zmatowienia i nowa warstwa lakieru (ja używam BONDEX kolor orzech włoski - fajna barwa drewna i pięknie uwidoczniona struktura ludzie nie chcieli wierzyć, że były malowane pedzlem) no i co rok troche WD-40. Spisują się znakomicie. Zero odkształceń, nieszczelności i innych problemów.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Zamontowałem w zeszłym roku, jeszcze nie mieszkam. Wizualnie b. mi się podobają. Cieszę się, że w użytkowaniu też się sprawdzają.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Cieszę się, że są pozytywne.

  6. #6

    Domyślnie

    Rozważam ofertę okien "URZĘDOWSKI", proszę o opinie.

  7. #7

    Domyślnie

    Przeszukaj archiwum. Było już z 10 razy..........

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam naprawde warto. wymienil miesiac temu i jest bardzo zadowolony, tylko prosze zwroc uwage na prace firmowej ekipy po cos wspominal ze szlo im to nie najlepiej. Ale jakosc okien bardzo dobra bo porownywal z innymi firmami

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Missia

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Właśnie wstawiliśmy okna Urzędowskiego. Okna piekne, jeśli patrzeć na nie z daleka. jeżeli podejdzie się bliżej to widać, że niektóre elementy są dosyć niechlujnie wykonane, transport też się odznaczył na nich. Ale w sumie zawsze mogło być gorzej. Ogólnie jestem zadowolona. I gdybym miała ponownie wybierać dokonałabym takiego samego wyboru.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Okna URZĘDOWSKI [nie wiem czy wszystkie] mają "usprawnienie" polegające na suchym szkleniu od wewnątrz. To znaczy bez silikonu - tak jak okna PVC. To się nadaje wyłącznie do krajów gdzie jest sucho i gdzie deszcz pada raz na sto lat. Aprobata nie dopuszcza takiego rozwiązania. Tak poza tym to dobra firma - nie wiem po co im to "usprawnienie".

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: pchelek dnia 2002-11-19 10:17 ]</font>

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MP27

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mam Urzędowskiego 2 lata, jakie były na początku takie są i teraz, ładne .
    Pamiętać należy żeby nie żałować WD-40 na okucia, chodzą wtedy jak masełko, ale to chyba wszystkie okucia podlegają takiej konserwacji.

  12. #12

    Domyślnie

    Tez mam okna Urzedowskiego, sa estetycznie wykonczone (w oknach jasnych dodatkowo od zewnatrz jest cos co wyglada jak okapnik, jest czarny i ma ochraniac okno przed woda splywajaca po szybie w czasie deszczu, a wiecie jaka ta woda potrafi byc syfiasta zwlaszcza jak ktos nie kocha myc okien). Jedyne co mi sprawia maly problem to to ze mam duze drzwi tarasowe i zamowilismy je z szybą P4, sa ciezkie i ciagle firma do mnie biega i kreci cos na zawiasach, bo drzwi z trudnoscia sie domykaja. pzdr

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Też mam te okna od zeszłego roku. Jestem z nich zadowolony.

  14. #14

    Domyślnie

    Czy ktoś z przedmówców może zdradzic ile płacił za okna urzędowskiego- interesuje mnie ile wytargowliście rabatu od cenu wyjciowej i ile kosztował montaż mi proponują 13% z tym ze 10 dał od ręki.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Okna za ok. 10tys zł - upustu 7%
    montaz 21 PLN (dom w stanie surowym)

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    Okna za ok. 10tys zł - upustu 7%
    montaz 21 PLN (dom w stanie surowym)

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Okna za ok. 10tys zł - upustu 7%
    montaz 21 PLN (dom w stanie surowym)

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Łukasz__

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam wszytkich.tez sie zastanawiam nad oknami "Urzedowskiego" na jutro maja mi wycenic dwa okienka i zobacze jak z cenami?

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Okna 16500 zł rabat 13%. Montaż we własnym zakresie (z małą pomocą znajomego fachowca).

  20. #20
    JerryCool
    Guest
    JerryCool

    Domyślnie

    15%, cena okien po rabacie 15 tyś. zł.
    Montaż tragiczny 15 zł./mb.
    Zamontowałem tylko jedno okno, resztę - samodzielnie.

Strona 1 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony