dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 56
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1107
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Jako ciekawostkę podam fakt, że szukając wiosną ub. roku zadawalającego mnie rabatu od cen fabrycznych okien "Urzędowski" przede wszystkim udałem się do Salonu Firmowego - Urzędowski w dużym mieście wojewódzkim. Tam z ociąganiem (wiedząc, że kupuję okna i drzwi balkonowe w łącznej ilości 16 szt. zaproponowano mi rabat 3%. Zostawiłem swój nr komórki. Po 2 tygodniach zadzwonił szef firmy z propozycją łącznego rabatu podwyższonego do 5 % który mógłbym otrzymać jeśli zamówię okna jeszcze w tym tygodniu. Byłem już po rozmowach z innymi dealerami - każdy dawał od 8 do 13% + transport gratis. Jak się z pewnością domyślacie za taką hojną ofertę podziękowałem.
    Sądzę, że jest to kolejny dowód na kryzys w budownictwie. Sprzedawcy rezygnują z coraz to większej części swojego zysku by zdobyć klienta.

  2. #22

    Domyślnie

    Mam te okna od 1.5 m-ca. Jestem zadowolony. Rabat 15%, montaż 17 zł/mb z gwarancją firmy. Montowali całkiem dobrze.To w woj.małopolskim. Pozdrawiam Tad

  3. #23

    Domyślnie

    Tad powiedz gdzie kupowałes okna . I czy dlugo walczyłeś o te 15%

  4. #24

    Domyślnie

    rabat 15% co w sumie dalo bardzo przystepna cene. polecam bo to sa bardzo ladne i wygladaja na dobrze zrobione. natomiast nie przestrzegam przed zamawianiem drzwi wejsciowych Urzedowskiego ja juz czekam 4 miesiace.

  5. #25

    Domyślnie

    oczywicie, przestrzegam przed zamawianiem dzrzwi wejsciowych Urzedowski bo czekam na nie juz 4 miesiace

  6. #26

    Domyślnie

    Rabat zależy od kwoty, którą wyda się na okna.Ja kupiłem za ok. 18000 z montażem, z tym że od razu zamówiłem dodatkowo za następne 3tys okna do dostawy na wiosne. Rabat załatwiłem w ciągu jednego "rejsu" po dostawcach. U pierwszego dostałem 10%u ostatniego 15. Odwiedziłem czterech.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Tad dnia 2003-02-13 13:14 ]</font>

  7. #27

    Domyślnie

    Zelazny i Tad- gdzie kupowaliscie okna?

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    w w.małopolskim- Chrzanów
    Tad

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Witam- Kto ma okna Urzędowskiego, proszę , niech poda wysokość okna i wysokość umiejscowienia klamek od dolnej krawędzi ramy okna.Szczególnie chodzi mi o okna duże, np.balkonowe.Otrzymałem teraz okna balkonowe, z uchyłem, gdzie klamki są umiejscowione na wysokści mniej niż 1/3 wysokości.Wyglądają żle, a przy zamykaniu klamki są bardzo nadwyrężone ciężarem zamykanego okna.Proszę o pomoc, gdyż chcę je reklamować. Napiszcie coś!!

  10. #30

    Domyślnie

    Podaje wymiary skrzydel i odległosc klamki od dołu skrzydła (około):
    220 - 100
    200 - 100
    140 - 50
    130 - 50
    105 - 40
    Wszystko w centymetrach. Wg mnie klamki troche nizej niż w połowie sa wygodne, a zamykajac okno mozesz przeciez popchnac za rame

  11. #31

    Domyślnie

    U mnie są OK, balkonowe ok. 100 cm (220 cm), a zwykłe chyba w połowie. W małych oknach są niżej, jesli dobrze pamiętam (właśnie na 1/3), co jest b. dobre, bo okna są dość wysoko.

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o okna Urzędowski to zgadzam się na temat tego mahoniu i meranti! Jeśli chodzi o okna sosnowe to naprawde nie polecam!!! Wiem o tych oknach trochę ponieważ je montuje od roku! Widziałem co się dzieje z takim oknem po roku czasu od strony zachodniej - to tragedia! Pozdrawiam!!!

  13. #33

    Domyślnie


    sorry że spytam, a co się dzieje ?????

    pozdr,

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Czy przed pierwszym zdaniem Anonimowego coś było. A jeżeli tak to gdzie???
    Ryś

  15. #35

    Domyślnie

    Przez przypadek powstał wątek który mi pasuje. "Mam na oku" okna Urzędowskiego - meranti, kolor m7, profil soft-line, cena mi pasuje, nic tylko brać, lecz tu pojawia się pytanie do ewentualnych użytkowników i fachowców w tej dziedzinie, czy warto i czy polecacie. Jako alternatywę dla okien tego producenta mam sprawdzony i raczej na forum nie "dyskutowany" EXCELLENT, lecz tu "troszkę" mniej pasuje mi cena. Uprzejmie proszę o opinie.

  16. #36
    Guest

    Domyślnie

    Porownaj oferte firmy GORAN.
    Anonim

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    Porownaj oferte firmy GORAN.
    Anonim

  18. #38

    Domyślnie

    No to co się dzieje? Co nas jeszcze czeka?
    Mam 9 okien (w tym 3 nietypowe) od Urzędowskiego.
    Od razu uprzedzam, że okna zamówione pod koniec sierpnia 2000 założono nam po wielu awanturach tuż przed Bożym Narodzeniem 2000, a "fachowcy" z tej firmy wynajęci do montażu okien zostawili po sobie taki syf i brud w naszym mieszkaniu, że aż nieprzyzwoicie o tym opowiadać - pył gipsowy wszędzie, odgranięte położone przez nas folie i gazety, aby było im wygodniej chodzić, wszystko zalane wodą i odpadkami. Dla nieobrzydliwych: szef "fachowców" miał jakieś problemy gastryczne, więc korzystał regularnie z naszej łazienki. Po wyjściu ekipy zastaliśmy dokładnie obsraną (przepraszam za słownictwo) i niesprzątniętą muszlę. Ohyda.

  19. #39

    Domyślnie

    a co z oknami ? bo co z muszlą już wiemy


  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    LUDZIE! NIE STRASZCIE! WŁAŚNIE ZAMÓWILIŚMY OKNA ,,URZĘDOWSKI".BAAARDZO NAM SIĘ SPODOBAŁY.I TO JAK NA IRONIĘ-SOSNA-LAZUR! TEŻ NIECIERPLIWIE CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, CO TAK WŁAŚCIWIE MOŻE SIĘ STAĆ Z TAKIM OKNEM? OD 10 LAT UŻYTKUJEMY SOSNOWE OKNA WŁASNORĘCZNIE,SPORADYCZNIE KONSERWOWANE PRZEZ MĘŻA I OPRÓCZ ŁUSZCZENIA LAKIERU NIC TAKIEGO SIĘ NIE DZIEJE.A TECHNOLOGICZNIE MYŚLĘ,ŻE O CAŁE NIEBO ODBIEGAJĄ OD WYŻEJ WSPOMNIANYCH.OPINIE O,,SERWISANTACH" TEŻ BUDUJĄCE!!MOŻE JEDNAK KTOŚ MNIE POCIESZY!!!?

Strona 2 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony