dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1

    Domyślnie ATLAS meble kuchenne - opinie, inspiracje, realizacje

    Czy ktoś ma doświadczenia związane z kuchniami tego producenta?

    Dzięki
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    Mam w mieszkaniu od 1,5 roku i jestem zadowolona, dobre okucia nic się nie zacina. Były tylko problemy z montażem, ale to wynikło chyba z takiej a nie innej ekipy zatrudnionej przez Atlasa. Na rogach zaczęły się rozłazić listwy i gzymsy ozdobne. Pierwsza reklamacja skończyła się tym, że pomalowali jakimś szuwaksem i miało być dobrze, ale nie było. Po 2 reklamacji, przyjechał Pan, który, jak się okazało w rozmowie, zajmował się kiedyś szkutnictwem, a tam dokładność jest niesamowita. Jak oszlifował i dopasował, to nie trzeba już było szuwaksować żadnym kolorem i tak jest do tej pory.

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedź. Może ktoś jeszcze ma kuchnię Alasa? Jak wygląda ich porównanie do mebli z Wrzosowej?

    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    Może ktoś jeszcze się wypowie .....

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ja mam meble ATLAS .Jak narazie nie miałam z nimi problemu ( 2 lata).Prócz drzwi do lodówki są za duże i jak się poloży na prosym to brzegi odstają(efekt kołyski). Problemy zależą ,jak sądzę, od modelu.Ja mam Julię buk.Co do ekipy montującej byłam zadowolona. Jak sądzę do nowego domu też wybiorę ATLAS.Dobra jakość za przystępną cenę.

    Ja kupowałam w Legionowie.
    Pozdrawiam
    Kasia

  6. #6

    Domyślnie

    czesc
    Ja bylam w Atlasie i byla to pierwsza firma jak w ogole znalazlam w poszukiwaniu kuchni. Pan mi wszystko opowiedzial i wygladalo ze naprawde niewiele zaplace a bede miala piekna kuchnie. POzniej umowilam sie na projekt i wycene i okazalo sie ze pani policzyla juz dwa razy wiecej no i niestety musielismy zrezygnowac bo za te cene to moglabym kupic meble Rust a po dolozeniu paru groszu i inne lepsze wiec stolarz mi zrobi takie meble nie fornirowane tylko drewniane cale za polowe ceny ktora podala mi pani.
    ** Kaia **

  7. #7

    Domyślnie

    A możesz opisać jakie meble (parametry) i ile Cię to kosztowało.

    Tomek

  8. #8

    Domyślnie

    parametry>? tzn?
    kuchnia z forniru, nie za duza, jedna scianka na 1, 80 z lodowka, piekarnikiem, mikrofala i szafka cargo. a druga scianka tez nie za duza, 2,79cm w tym dwie szafki wiszace, zmywarka, szafka 50tka, szafka z szufladami, plyta ceramiczna i szafeczka cargo 35cm i do tego z boku szafka z przeszklonymi drzwiczkami na 135cm. Za to wszystko 22 tysiace!
    ** Kaia **

  9. #9

    Domyślnie

    Czy ta cena zawiera sprzęt AGD?

  10. #10

    Domyślnie

    Tomek nie zartuj
    jasne ze bez AGD
    ** Kaia **

  11. #11

    Domyślnie

    Opssss, to rzeczywiscie duzo.
    Mam nadzieje, ze to wina wyceniajacej (taka pomylka) a nie polityka firmy.

    Pozdrawiam
    Tomek

  12. #12

    Domyślnie

    O kurcze! a mnie sie podobaly. Pani za przykladowy zestaw 3-4 mb powiedziala 9 tys . Byla tam szafa na lodowka, szafki z szufladami ,gorne przeszklone. No ale rzeczywiscie u mnie kuchnia - sciany x 2. Dodac pare bajerow to rzeczywiscie tyle bedzie. Na stolarza nie mam czasu . To trzeba jechac tlumaczyc pilnowac niestety i jeszcze nie wiadomo jak to bedzie wygladac po pomalowaniu.

    Buczyna niestety lubi sie wypaczac. Mam meble stolowe i zaluje. Mimo, ze wilgoc w pokoju daleko mniejsza niz w kuchni po 3 latach widze odksztalcenia pod ciezarem rzeczy. Slupki boczne jakos tak osiadly... Nie jestem pewna czy kuchenna wilgoc wytrzymaja. Mam obecnie MDF, nie jest to luksus, no ale na razie sluza. Dzwiczki bez zmian, jedynie te plyty pazdiezowe to lubia sie na zlaczeniach rozlazic. Mieszkam obecnie w bloku, ogrzewanie centralne, wilgoci malo. Moze sie rozeschly?

  13. #13
    Guest

    Domyślnie Meble kuchenne-Atlas

    Na pewno gdzieś się temat przewinął ale jak trzeba to nie mogę znależć.
    Powiedzcie jak z tymi meblami -czy warto sobie nimi zaprzątać głowę i kieszeń???

  14. #14

    Domyślnie

    Daj sobie raczej spokój z tą firmą, jest niesolidna i baardzo droga. Kolega w lutym zamówił meble i dopiero w czerwcu przyszli montować no i okazało się, że brakuje frontów, półek itp. w sumie naliczył 11 braków... a bardzo się cenią tylko nie wiem za co...

  15. #15

    Domyślnie

    Długo przymierzałem się do Atlasa, ale ostatecznie wybrałem kamprę - cena niewiele, ale jednak niższa a byli dużo bardziej elastyczni przy projektowaniu i zrobili mi szafki na wymiar bez dopłat. Mają też na prawdę dobrych montażystów...
    Pozdrowienia

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawek :)
    Długo przymierzałem się do Atlasa, ale ostatecznie wybrałem kamprę - cena niewiele, ale jednak niższa a byli dużo bardziej elastyczni przy projektowaniu i zrobili mi szafki na wymiar bez dopłat. Mają też na prawdę dobrych montażystów...
    Pozdrowienia

    Rozmawiałeś z wrocłąwskim Atlasem na Piłsudskiego ?

  17. #17

    Domyślnie

    Nie, rozmawiałem w domarze i chyba na legnickiej (k. Kauflandu, d. Dolpima), jeśli to drugie to nie było forte...
    Meble u mnie sam widziałeś - wnętrza jak u wszystkich, tj. tandemboxy i carga...
    Sprzęt kupowałem osobno, bo miałem niezły rabat na piec i okap w takim małym sklepiku w Leśnicy, a blaty robił kamieniarz...
    Pozdrowienia

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem, czy ten temat jeszcze aktualny, bo wpadłam na niego szukając adresu ATLASA w internecie.Mam kuchnię Atlasa 4 lata, olcha - drewno. Jest super, blaty w lepszej wersji, sprzęt Whirpool: zmywarka, lodówka, okap, kuchenka gazowa z piekarnikiem, zlew franke granit - razem 22 tys. po dużym rabacie, który uparcie negocjowałam. Do domu - w budowie, też kupię Atlasa, bo jak na razie nic lepszego nie znalazłam, a u wykonawców ta firma ma najlepsze opinie (oni nie chca sprzedawać byle czego, bo wiadomo, że zła ocena się szybko rozpowszechnia, zwłaszcza w niedużych miastach).Nie powiem, chętnie kupiła bym coś równie dobrego, ale taniej, ale jak narazie nie znalazłam. Okucia oczywiście Blum - niezawodne.Ekip montujących nie można porównywać, bo te zatrudniane są przez studia meblowe, a nie przez producenta i nawet w ramach jednego dużego studia można trafić na ekipę lepszą i gorszą.reklamację Atlas załatwił szybko i bez zarzutu - front z niewielką rysą wymienili na nowy.

  19. #19

    Domyślnie

    mimilapin,spadasz mi z nieba z ta informacją.Właśnie natknęłam się u nas na meble ATLAS.Owszem- pierwsze wrażenie - bdb!!

    Co do ceny, o której piszesz: cały osprzęt kupowałaś u nich? Jakie rabaty dostałaś na sprzęt. Chyba taniej jest np. w Media Markt?

    W najbliższych dniach będę miała wycenę.Wtedy być może zapytam cię o więcej.
    pozdrawiam

    ara
    cele budzą szacunek

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    Cały sprzęt +szafki+blaty+montaż+zlew z baterią = kompletna kuchnia za te 22 tys.(w tym szafka 15 cm cargo). Wszystkie sprzęty zabudowane, tj.lodówka i zmywarka 45 cm.Katalog w internecie nieaktualny, właśnie go przeglądałam, a fe...No cóż, trzeba się wybrać do salonu osobiście, ale tam można dostać katalog drukowany, bardzo ładny. Frontów mają o wiele więcej, niż na prezentacji www. Coś tam marketing szwankuje...Co do rabatów - na sprzęt 5%, meble - tajemnica służbowa, ha, ha. Próbuj do skutku

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony