dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Faktycznie, że meble Atlasa są b.ładne, cena też nie z kosmosu. Jednak zdecydowałam się na Wolsztyńską Fabrykę Mebli. Urzekły mnie tym, że sprawiały wrażenie porządnie zrobionych. Jeśli chodzi o Atlasa to jakoś nie mogłam zaufać placówce która je sprzedawała. Bałam się, że mogą się zwinąć w każdej chwili z moją zaliczką. Meble kupiłam w dużym sklepie gdzie kupowali też moi rodzice. Sklep istnieje już kupę lat i nie wygląda na to,że coś może szwankować. Tak więc zobaczymy, lada dzień powinny przyjechać mebelki a wtedy podzielę się wrażeniami.

  2. #22

    Domyślnie

    mimilapin, na sprzęt tez zaoferowano mi 5%.

    Co do mebli, to nie wiem, co masz na myśli, mówiąc - próbuj do skutku. Gdzie jest ta granica upustu - 20% , więcej ??

    Z kosztorysu wynika, że są blisko 45% droższe od zbliżonych BRW.
    Jak myślisz, ile % można dać więcej za lepszą jakość i milszy oku image ?
    Czy aż tyle !!! ?
    cele budzą szacunek

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    To rzeczywiście spora różnica te 45% i gdybym z Atlasa miała kupić meble nie drewniane, to pewno wybrałabym tańszą konkurencję, ale ja chciałam koniecznie lite drewno, a takie fronty robi dobrze niewiele producentów. Dowiedziałam się od znajomego stolarza, że tylko duże, bogate firmy stać np. na bardzo drogie maszyny do szlifowania drewna i że żaden rzemieślnik w moim mieście nie będzie mi mógł podrobić wymarzonych frontów w swoim zakładzie. Nie dotyczy to oczywiście mebli montowanych z gotowych frontów, których ogromny wybór jest do nabycia w wielu hurtowniach, a pozostaje potem jedynie zmontowanie korpusów, dobranie uchwytów, listew, blatów itp.tylko że ja takiej kuchni akurat nie chciałam, a do tego zależało mi bardzo na fachowym, solidnym montażu i tu akurat przedstawiciel Atlasa spisał się na medal - montaż trwał 2 dni od rana do nocy.
    Co do rabatu na meble zaczęło się od 2%.
    Studio kuchenne podało mi też informacje o najlepszych promocjach na sprzęty i z niektórych akurat skorzystałam.

  4. #24

    Domyślnie

    mimilapin -dziekuję
    cele budzą szacunek

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Nie ma sprawy.Powiem tylko, że cena kuchni wydawałami się na początku kosmiczna. Może dlatego, że pierwszą kuchenkę kupiliśmy za ok. 2 tys. prosto w fabryczce - zwykłe fronty z mdf, a cały zestaw zmontowaliśmy z pomocą znajomego, który ma spryt do takich zajęć.Oczywiście sprzęty AGD były wolnostojące, ale to nie przeszkadzało, bo wszystko było po prostu białe. Przy drugiej kuchni zjeździliśmy przez 2 dni wszystkie punkty i albo meble były jeszcze droższe, np.kuchnie włoskie i niemieckie, albo ich jakość pozostawiała wiele do życzenia, zwłaszcza w kwestii okuć .A poza tym kuchnia jest otwarta na pokój - razem ok. 30m2
    i chciałam, by była ładna.Słyszałam, że Franke ma w promocji piękne zlewy z granitu za pół ceny, ale nie wiem, czy to jeszcze aktualne. Życzę pięknej kuchenki

  6. #26

    Domyślnie ATLAS - meble kuchenne

    Podoba mi się kilka modeli mebli kuchennych tej firmy. Cenią się dość drogo jak na moją kieszeń. Z drugiej strony nie chce kupić tanich mebli, które za 4-5 lat trzba bedzie wymienić.
    Czy ktoś z Was miał mebeli ATLASA, co sądzicie o ich jakości?

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Moja żona współpracuje z salonem mebli Atlas, twierdzi że są Ok, najlepszym chyba tego dowodem jest fakt że my również będziemy mieć w kuchni meble tej firmy, bodajże zestaw Julia

  8. #28

    Domyślnie Atlas - nie polecam !!!

    Nie chodzi mi bynajmniej o firmę Atlas produkującą chemię budowlaną. Sprawa dotyczy firmy
    ATLAS - Meble Kuchenne
    ul. Półwiejska 31, 64-300,Nowy Tomyśl
    http://www.atlas-kuchnie.com.pl/

    Przestrzegam wszystkich. Wiem, że firma ma swoje punkty zbierania zamówień w całej Polsce i nie chciałabym, aby ktokolwiek czuł się równo zawiedziony jak ja.

    To po prostu skandal jak oni wykonują swoje usługi!
    Zamówiłam meble kuchenne w ostatnich dniach października 2006. Zamówienie miało być zrealizowane do 3 grudnia 2006.
    W ostatnim tygodniu listopada chcąc umówić się na konkretny dzień montażu dowiedziałam się, że... pani nic nie wie o moim zamówieniu!!!, numer zamówienia jest jakiś dziwny!!!, a pan, który je przyjmował już nie pracuje.
    Zamówienie się w końcu znalazło. Zaczęły się obietnice kolejnych terminów. Do montażu nie doszło ani przed świętami, ani na początku stycznia. Kolejne telefony. Brak możliwości rozmawiania z szefem tego całego b....
    Ostatecznie montaż nastąpił 24 stycznia (czyli zamiast 6 tygodni czekałam 3 miesiące!!!), ale to nie koniec. Podczas montażu okazało się, że fronty od 2 szuflad zostały powiercone tak jak do drzwiczek rozwieralnych, jeden front jest za krótki, jeden jest w innym kolorze. Na reklamację CZEKAM już kolejny miesiąc. Firma nie odpisuje na moje pisma. Obiecany termin wymiany frontów (24 lutego) ponownie nie został dotrzymany.
    Niechlujstwo panów montażystów dostrzegłam sprzątając szafki .

    Jeśli nie chcecie przechodzić takiej samej drogi dobrze zastanówcie się zanim podpiszecie umowę z tą firmą
    Kaśka

  9. #29

    Domyślnie

    Moja gehenna z firmą Atlas zakończyła się. Wczoraj, po prawie 2 miesiącach od momentu zgłoszenia reklamacji mam w końcu zamontowane prawidłowe fronty. A ile było jeszcze w tym czasie telefonów! Słowo dane przez szefa tej firmy nic nie znaczy. ŻADEN TERMIN NIE JEST DOTRZYMYWANY.

    Firma ATLAS - nie polecam. Chyba, że chcecie mieć zrobioną kuchnię po 5 MIESIĄCACH od dnia zamówienia
    Kaśka

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    24Ambero

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    5

    Domyślnie UWAGA na ATLAS STUDIO meble kuchenne

    Kochani,
    Piszę to na wszelkich dostępnych forach (budowlanych, meblarskich itp.)
    Przestrzegam przed firmą ATLAS STUDIO!!!! Nie kupujcie u nich MEBLI KUCHENNYCH!!!! Przyznaję, są ładne - dużo różnego praktycznego wyposażenia ale realizacja - FATALNA

    Zamówiłem meble w maju, montaż miał być na przełomie lipca i sierpnia, odwołali i przesunęli na połowę sierpnia. Ten termin też odwołali na dzień przed, jak już zaplanowałem urlop. Początek września mam się wprowadzić z dwojgiem małych dzieci a kuchni nie ma i nie wiadomo kiedy będzię. Szanowny Pan właściciel Lech Hamrol najpierw nie odbierał telefonów, a w końcu jak się dodzwoniłem powiedział, że zapłaci odsetki ale mebli jeszcze nie ma i nie umie mi powiedzieć kiedy będą. Ja wpłaciłem zaliczkę (nie małą) i nie mogę się z tej umowy wycofać.

    Oferta na stronie http://www.atlas-studio.pl/ jest szeroka i zachęcająca i na pewno dużo osób korzysta z usług tejże firmy. Nie miejcie złudzeń. Zakładka GWARANTUJEMY, umowa i terminy realizacji mają się nijak do rzeczywistości.

    Przestrzegam, albo zmieniajcie treść umowy, albo nie zgadzajcie sie na wpłatę zaliczki a już na pewno nie płaćcie całej kwoty przed montażem mebli i sprawdzeniem wszystkiego.

    Pozdrawiam

  11. #31
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Przymierzam się do zamówienia u nich mebli.
    Wspomniałam w dwóch salonach o twoich problemach z terminami. Twierdzą (niezależnie od siebie - bo jeden salon w Katowicach, drugi w Łodzi), że w związku z remontem fabryki (unowocześnieniem lakierni) terminy rozjechały się z 6 obiecywanych tygodni do 10 tygodni. Szkoda, że ciebie odpowiednio wcześniej nie poinformowali oraz że uniemożliwili ci wycofanie się z umowy.

    Z tego co wiem, to raczej rzetelna i uczciwa firma. Ale wpadka z nietrzymaniem terminu realizacji godna skarcenia.

  12. #32

    Domyślnie

    wlasnie jestem na etapie akceptacji projektu (salon w Ka-cach) ale teraz to sie zastanawiam.
    Moze mialas pecha i trafilas na niesolidnych wykonawcow?
    Nie wiem co mam myslec....wybralam ich bo polecali znajomi. fakt ze im tez termin przesuneli ale przynajmniej sa zadowoleni z mebli.

  13. #33

    Domyślnie ostrzegam w roku 2009

    mamy 2009 rok i nic nie zmieniło się w stylu działania firmy atlas-studio.
    Moja historia dotycząca tych mebli kuchennych znajduje się tutaj
    http://sites.google.com/site/mojemeblekuchenne
    -------
    Pozdrawiam,
    Michał

  14. #34

    Domyślnie

    własnie wróciłem od oosby która ma zrobioną kuchnię przez Atlasa i sązałamani 30 tys a jakość zerowa
    pozdrawiam Damian

  15. #35

    Domyślnie opinie o kuchniach firmy Atlas

    Witam,
    Bardzo podobają mi się ich kuchnie ale znalazłam dużo niepochlebnych opinii na temat realizacji, opinie pochopdzą głównie z lat 2007-2008
    Czy ktoś zamawiał u nich meble w 2009-2010? Proszę o opinie.
    Może ktoś korzystał z salonu w Legnicy na ulicy Wrocławskiej?
    ma.ska

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    O ile nie pomyliłam , to wydaje mi się, że utek76 ma kuchnię Atlas...Zapytaj.
    Kuchnia śliczna

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SUPER GOŚKA

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    WROCAŁW
    Kod pocztowy
    50-228
    Posty
    1

    Domyślnie

    reklama debiutanta

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olson82

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kuchnie Atlas zamówiłam w październiku w galerii DOMAR we Wrocławiu. Jak na początek wszystko wyglądało dobrze i sprawnie. Pod koniec grudnia zamontowali mi kuchnie która do dziś nie ma podpisanego odbioru, bo nie jest skończona. Pani która robiła nam projekt narobiła błędów i teraz mam strzelinę między ścianą, a blatem, rury są nie zabudowane. Ekipa montująca to jakaś masakra umawiali się chyba z dziesięć razy i nie przyjeżdżali.Kuchnia cała lata bo nie jest dobrze wypoziomowana, szafki nie są prztymocowane do ściany i przy otwieraniu wszystkich szuflad calość leci do przodu. Blendy ozdobne do dziś nie są zamontowane. Nie polecam tej firmy i oddziału z Domaru pełna fuszerka i brak profesjonalizmu.

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Olson, nasze szafki też nie są przymocowane do ściany i nic nie lata - szafki są natomiast przykręcone do blatu i poskręcane ze sobą. Nikt niczego w ścianie nie wiercił przy montażu dolnych szafek. Wszystko stoi stabilnie i ani drgnie.

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roska_#

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    54-659
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dziwne, bo ja tez zawówiłam kuchnię Atlas z Domatu i wszystko było super. Terminowo, porzadnie, bez usterek. Umawiałam się z panami od montarzu i przyjeżdzali punktualnie. Kuchnia swietnie wygląda, byla kupiona wiosną zeszlego roku i do dzisiaj jest jak nowa, nic sie nie psuje. Ja moge ich polecic, bo jestem bardzo zadowolona.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony