dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41
    Guest

    Domyślnie

    No faktycznie Jubba jakoś zamilkłeś nie wstyd Ci?
    popaprańcu jeden Ty.................... .................................................. ..........pi pi pi pi pi.

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Nie zamilkłem, tylko czekam aż redakcja wykasuje obraźliwe dla stałych i zarejestrowanych użytkowników obraźliwe wypowiedzi jakiś chamskich anonimów, fanatyków Ytonga (najprawdopodobniej wkurzonych inwestorów co zapłacili krocie za zwykły bk, albo miernych sprzedawców na wypowiedzeniu w/w materiału).
    Wątek o bk grubości 42 cm uważam za zamknięty.

  3. #43
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-09-20 11:42, Anonymous wrote:
    No faktycznie Jubba jakoś zamilkłeś nie wstyd Ci?
    popaprańcu jeden Ty.................... .................................................. ..........pi pi pi pi pi.
    WOW !!!
    To ci dopiero cięta riposta !

    A znacie dowcip o panach Paliwko i Bułka jadących pociągiem ?
    To coś w tym stylu ;o)

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    To powyżej to ja.

    Tak mnie zamroczyła finezyjna celność wypowiedzi Anonima, że zapomniałem się zalogować

    Ech.... Szkoda słów
    Jasiu

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    jubba nie odpowiedziałeś? Już robili Ci Więżbę a jeszcze nie masz
    ścian a śledząc Twoje wątki kierownik budowy był 15 razy coś tu nie pasuje więc wytłumacz się.

  6. #46
    Guest

    Domyślnie

    Jubba wybudował już kilka domów.....w sojej bujnej wyobraźni

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Proszę bardzo Anonimie. Obecnie ściany podchodza do stropu, więźbę będzie kładła ekipa która u sąsiada w podobnym powierzchniowo domu stawiała równo w 3 dni. U mnie też tyle im zajmie. Z kierownikiem podpisałem umowę na 15 wizyt za 1500 PLN, i był już 6 razy. Czytaj dokładnie. Nie rozumiem o co ci biega.
    P.S. Może byś się tak zalogował?

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Bardzo dziekuję za odpowiedz i zebyś miał dobry humor na sobotę i niedzielę to dodam jeszcze, że jam mam tak- zwany czarny humor i czasami się zapominam faktycznie moja odpowiedz była głupia.
    Przepraszam Cie więc za to że ćię uraziłem i newet wkurzyłem. Ciesz się chłopie z budowania i nie przejmuj się jest Ok.Życie jest takie piekne
    Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz Przepraszam.
    ZŁY ANonim

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Fakt faktem, ze Jubba napisał:
    "U mnie 300 m2 z trzema lukarnami i loggią robili trzy dni."

    Nie byloby sprawy gdyby napisal:
    "U mnie 300 m2 z trzema lukarnami i loggią BEDA robili trzy dni."

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    Dla mnie wszyscy wygladacie na przedstawicieli producentow bloczkow, a hanna na mur-beton pracuje w ytongu, nieladnie...

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    opalenizna

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Hosiu BINGO! Dodam Jubba to przedstawiciel Sniadowa. Ostatnio równie śmiesznie zaprezentowali się Panowie z Solbetu startując ze zorganizowaną "promocją". "Fachowcy" pozostałych producentów są trudniejsi do rozpoznania. Może rozpiszemy konkurs kto jest kto?
    Co do Hanny to się z Tobą zgadzam, ale trzeba przyznać że jej trochę "impulsywne" wypowiedzi otworzyły mi oczy na to jak konkurencja Ytong-a beszczelnie nabiera klientów. Ciekawe jak bym się zachował na jej miejscu?

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Orka

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chciałbym zapytać się wszystkich uczestników o jedną sprawę.
    Jestem projektantem, projektuję budynek szeregowy wielorodzinny w technologii ściany jednowarstwowej z betonu komórkowego. (chciałem zastosować cegłę poryzowaną, ale nie ma odpowiednich dokumentów). Inwestorom muszę zaprezentować parametry zastosowanych materiałów.

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki za rozbawienie mnie z samego rana. Ja przedstawiciel Śniadowa ! Dobre. Ja po prostu wybrałem ten bk bo buduję dom jednowarstwowo, a ten bloczek wydał mi się najbardziej solidny (42 cm) za przystępną cenę. A po drugie jakoś lepiej się czuję gdy wiem że za pieniądze które wydałem na bk zostaną w Polsce. Dodam że ściany wew ściany nośne i działowe buduję z miejscowego Faelbetu, o 30 % tańszego od Śniadowa. W grę wchodził jeszcze Solbet, ale w Warszawie ma niestety słabą sieć dystrybucji i sporo dolicza za transport.
    Przedstawiciele wszystkich bk łączcie się !!!!!

  14. #54

    Domyślnie

    Jestem z Wami dopiero tydzień, a już nie mogę się oderwać... Podoba mi się taka uprzejma wymiana zdań (...). A w większości zgadzam się z Jubbą. My wydajemy nasze ciężko wyciągnięte od w większości zachodnich pracodawców, to niech one nie trafiają z powrotem na zachód. "Teraz Polska".

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony