dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o doradcach na forum

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Są znakomici

    4 57,14%
  • Nie miałam z nikimi kontaktu na forum

    3 42,86%
  • 0 0%
  • 0 0%
Strona 1 z 126
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2508
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Najlepsi doradcy na tym forum - kandydatury

    "Najlepszy doradca na tym forum" to ranga pod nickiem, którą otrzymują forumowicze wybitnie służący radą innym.
    Czekamy na Wasze propozycje, kogo uhonorować taką rangą. Już kilka osób ma tę rangę, będą następni. To taki najwyższej klasy medal na forum "Muratora".

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Re: Najlepszy doradca na tym forum - kandydatury

    Cytat Napisał Redakcja
    "Najlepszy doradca na tym forum" to ranga pod nickiem, którą otrzymują forumowicze wybitnie służący radom innym.
    Czekamy na Wasze propozycje, kogo uhonorować taką rangą.
    Witam,
    Zglaszam dwie kandydatury: Inwestor oraz BIO. Wprawdzie BIO sie pozegnal z forum i zniknal, ale mam nadzieje ze powroci by bylo nam cieplo a kominy dymily radosnie
    Pozdrowienia

  3. #3

    Domyślnie

    Zgłaszam Wowkę!
    Uważam, że jego wypowiedzi sa niezwykle wyważone i nawet gdy nie ma w nich "błyskotek" technicznych to zawsze jest konkret. Ponadto jest On kopalnią wiedzy o wątkach, które już były.

  4. #4

    Domyślnie

    Wowka
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Ooo, a _ZBYCH_ straci rangę "NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!" ??
    Czy to będą rangi ex aequo ?
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Ooo, a _ZBYCH_ straci rangę "NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!" ??
    Czy to będą rangi ex aequo ?
    lub stopnie wśród rang "Najlepszy doradca III stopnia"

    Redakcjo, kandydatura _ZBYCHA_ jest myląca

    (no chyba, że to tylko dywagacje )
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Głosuję na Wowkę.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jezier, dawaj kandydatury, redakcja własnie na to czeka

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Z rękawa tak nie wezmę. Z drugiej strony jeśli za wiele osób dostanie taki tytuł albo dostaną postaci kontrowersyjne to nie będzie to pożądana plakietka. Wolałbym raczej przeczytać pod nickiem np. najlepszy doradca od okien na tym forum, od instalacji elektrotechnicznych, od prawa itp. A co to za najlepszy doradca co się wpisuje do co drugiego wątku i wszystko wie najlepiej?

  10. #10

    Domyślnie

    Zdecydowanie tak - ranga 'Najlepszy w danym temacie'.
    Ułatwi to orientację zwłaszcza nowicjuszom.
    Czasem w niektórych wątkach trwają tak zażarte kłótnie, że można mieć wątpliwości gdzie leży 'prawda' [oczywiście pośrodku, ale bliżej której ze stron ].
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  11. #11

    Domyślnie

    Ta!!!
    Dajcie "ponurkowi"- cytujący forumowicz
    "w życiu piękne są tylko chwile"


    NIE NARKOTYKOM-jeżeli chcesz naprawdę się uzależnić wejdź na CZAT muratora

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Bardzo miło było mi przeczytać Wasze zgłoszenia mojej osoby.
    Niezwykle miło było zobaczyć także, że kilkoro z Was swój jeden jedyny głos oddało właśnie na moją kandydaturę.....
    To sympatyczne, że moje posty zostały zauważone.
    Zauważone w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

    Dziękuję

    Pozwolicie, że ze swej strony wysunę kolejną kandydaturę na najlepszego doradcę.
    Moim zdaniem na ten tytuł w dziedzinie procedur prawnych w procesie inwestycyjno budowlanym ze wszech miar zasługuje nasz koleżanka aib Marianna .
    Co prawda aib Marianna nie długoletnim Forumowiczem. Jej staż datowany jest zaledwie na październik ubiegłego roku a liczba postów nie jest powalająca raptem - 136. Ale za to jakież rzetelne są to posty. Precyzyjnie udziela wyjaśnień podpierając swoje wypowiedzi podstawami prawnymi.
    aib Marianna w swoim profilu napisała:
    zawód - architekt
    Zainteresowania :architektura, budownictwo, administracja arch. - budowl. - procedury
    Przekonała mnie, że miała podstawy tak właśnie napisać.

    Jeśli Redakcja zaakceptuje tę kolejną kandydaturę i dołoży jej nick do listy w ankiecie to z przyjemnością oddam na nią swój głos.

    Pozdrawiam
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  13. #13

    Domyślnie

    Z pewnością wszyscy wymienieni, zasługują na ten tytuł.
    Szkoda, że mam tylko jeden głos.

    Zagłosowałam na Wowkę!!!

    Wielokrotnie korzystałam z Jego informacji, wyjasnień i rad, które mi pomogły!

  14. #14

    Domyślnie

    Bio.
    Walczy z wiatrakami, ale są tego efekty pozytywne.

  15. #15

    Domyślnie

    Wowka, ponieważ Bio już nie ma na Forum [chyba ].


    Cytat Napisał georg
    Dajcie "ponurkowi"- cytujący forumowicz

    Kurcze, to poważna ankieta, która ma wyróżnić osobę bardzo pożyteczną dla Forum, a nie miejsce na robienie sobie jaj.


    Proszę Redakcję o usunięcie mnie z tego zaszczytnego grona kandydatów na górze. Dziękuję.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  16. #16

    Domyślnie

    Ta ponurku poważna .Tylko że nie konkretna i dlatego jest to nie trafiona propozycja przez redakcję.W tym temacie zgadzam sie z Jezierem że :" Wolałbym raczej przeczytać pod nickiem np. najlepszy doradca od okien na tym forum, od instalacji elektrotechnicznych, od prawa itp"
    Aha a tak a propo to ciekawi mnie kto na Ciebie ponurku zaglosował bo ja tego głosu nie dałem.Wychodzi na to że sam na siebie zagłosowałeś ?????
    "w życiu piękne są tylko chwile"


    NIE NARKOTYKOM-jeżeli chcesz naprawdę się uzależnić wejdź na CZAT muratora

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    I ja chciałabym zagłosować na Bio. W kotłach itp jest najlepszy.

    Czy moge jeszcze zaproponować jedną kandydaturę? Nie czekając na odpowiedź podaję - Modulor. Tyle co on na czacie w kwestiach problemów architektonicznych klaruje, to zasługuje to naprawdę na wyróżnienie. Poza tym dzięki Modiemu dowiedziałam się jak powinna być wykonana oblicówka drewniana na ścianie jednowarstwowej (o co Redakcji M od roku doprosić się nie mogę ).

  18. #18

    Domyślnie

    Najlepszy doradca, ale w jakiej branży. To należałoby dodać.
    Ja proponuję dodatkowe podpisy pod nickiem zamiast np. elity itp. Proponuję: najsympatyczniejszy forumowicz.

  19. #19

    Domyślnie

    Dokładnie tak, właściwie chciałoby się rzec - tylko tak ! Inaczej to będzie tytuł mylący, zwłaszcza dla nowych Forumowiczów. Zresztą po to chyba ta dyskusja ? By wymyśleć jak najlepsze rozwiązanie ? Co do sympatii, kto miałby przydzielać te rangi ? Plebiscyt popularności na Forum Muratora ? Bo już w tej dyskusji głosowanie jest - delikatnie mówiąc - słabe ?


    Cytat Napisał georg
    Aha a tak a propo to ciekawi mnie kto na Ciebie ponurku zaglosował bo ja tego głosu nie dałem.Wychodzi na to że sam na siebie zagłosowałeś ?????
    No na pewno. Muszę jeszcze tylko podzwonić po krewnych i znajomych Królika, cobym lepszą lokatę zajął w tym rankingu, bo na razie to tyły wycieram .
    Co do zaspokojenia Twojej ciekawości, daj może ogłoszenie z nagrodą.

    Głosowałem na Wowkę, co jest wyraźnie napisane w poście.
    Ale spiskowe teorie trzymają sie nieźle

    Redakcjo, ponawiam prośbę o wyautowanie mnie z tej ankiety.

    __________________________________________________ _______
    Ekspert to człowiek, który przestał myśleć. On wie! [Frank Lloyd Wright]

  20. #20

    Domyślnie

    Szkoda, ze mozna wybrac tylko jedna kandydature.
    Oddalem glos na Wowke.

Strona 1 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony