dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 258 z 258
  1. #241
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Tak... spędziłam bardzo przyjemna noc z Wami. Nieważne, że wątek swoją świetność datował 10 lat temu... Skończyło się na odsłuchiwaniu starych audycji Tomasza Beksińskiego. Nie wiem czemu ale żywię do wspomnienia o nim porywająco romantyczne odczucia...

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Tomasz Beksiński ....wróciły piękne wspomnienia. Ileż to nocy zarwałam ja dla niego


  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    I wtedy, taka zarwana noc dodawała skrzydeł i człowiek fruwał po takiej nocy.
    A dziś, po zarwanej nocy zostają.... cienie pod oczami
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  4. #244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    To prawda, Tolu, ale na szczęście jeszcze czasem uda się pofrunąć


  5. #245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    To prawda, Tolu, ale na szczęście jeszcze czasem uda się pofrunąć
    tak AnSi, udaje się ...trzeba się starać, żeby skrzydła nie starzały się tak szybko
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Magiczny wątek, cudowna muzyka, cudne teksty- gdzie się podziali wszyscy kiedyś tu piszący? Od tego wątku zaczynałam przed wieloma laty lekturę forum
    na zmywak wyjechali .....http://fm.tuba.pl/radio-u%C5%BCytkow...uzyki+Rockowej

    się słuchało w poniedziałki
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Żegnaj....Niewidzialny Przyjacielu....
    ....jesteś tam, dokąd odeszło wielu Tych, których słuchałeś...
    niech muzyka, którą kochałeś ponad wszystko,
    gra nieprzerwanie gdzieś tam dla Ciebie...i nigdy nie przestanie...

    żegnaj Wojtku
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Ponury....żegnaj... Żebyś Ty wiedział, jak bardzo byłeś ważny dla wielu. Niech CI gdzieś TAM najpiękniejsza gra muzyka...


  9. #249
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotr300162

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Radlin
    Kod pocztowy
    44-310
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nasze ścieżki są połączone ze ścieżkami innych
    Przeszłość i przyszłość
    Dobre uczynki ze zbrodnią
    Mamy wspólna przyszłość
    Każde życie ma wartość we wszechświecie i jest drogą do zbawienia
    Śmierć to tylko drzwi
    Jeśli się zamkną, Inne się otworzą
    Jeśli opisać niebo
    Były by to drzwi, które się otworzą
    A za nimi, Ty czekająca na mnie

  10. #250
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Smerf Ustka

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Ustka
    Kod pocztowy
    76-270
    Posty
    3

    Domyślnie Podaje link do audycji Kaczkowskiego

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    wow
    A jak juz taki dobry jestes w szukania to moze audycje nocne Kaczkowskiego znajdziesz ?
    Postaraj sie
    https://www.youtube.com/watch?v=gsJI...ature=youtu.be

    Podaje link do audycji Kaczkowskiego

    http://chomikuj.pl/Errdil666/Filmy+i...3+1981-1984%29


  11. #251

    Domyślnie

    Co prawda to nie mój chomik, ale dawne moje remastery. Ze względu jednak na dziwne zachowanie chomika (wiele audycji, z kapitalnymi wpisami tych, których słowa PK wykorzystał w tamtych audycjach, gdzieś zniknęły! Samych audycji nie żal - mam je na dyskach, ale szkoda tych wpisów...). Dlatego od jakiegoś czasu publikuję na Mixcloudzie - zapraszam: https://www.mixcloud.com/3N/

    Pozdrawiam serdecznie niewidzialnych przyjaciół
    JK

    PS. W przyszłą niedzielę urodziny Piotra Kaczkowskiego - grupa sympatyków MiniMaxu na FB (co prawda nie ma mnie tam, ale wiem od admina) przygotowuje specjalny prezent-niespodziankę dla Redaktora. Jeżeli ktoś z Was chciałby się dołączyć - mało czasu zostało - lista z mailami zostanie zamknięta 8 lutego.
    Pełna nadziei podróż to coś więcej niż ostateczne przybycie do celu

  12. #252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    jerzynka - nawet nie wiesz, jak ucieszyłam się, gdy na Twoją stronę zajrzałam. Dziękuję. Piękne wspomnienia wracają, Ech...


  13. #253
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Smerf Ustka

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Ustka
    Kod pocztowy
    76-270
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jerzynka Zobacz post
    Co prawda to nie mój chomik, ale dawne moje remastery. Ze względu jednak na dziwne zachowanie chomika (wiele audycji, z kapitalnymi wpisami tych, których słowa PK wykorzystał w tamtych audycjach, gdzieś zniknęły! Samych audycji nie żal - mam je na dyskach, ale szkoda tych wpisów...). Dlatego od jakiegoś czasu publikuję na Mixcloudzie - zapraszam: https://www.mixcloud.com/3N/

    Pozdrawiam serdecznie niewidzialnych przyjaciół
    JK
    Witaj Jerzynka
    To z twojego chomika ściągnąłem kupę starych nagrań ,
    w tamtych czasach był problem z kasetami, nie było ich w sklepach i trzeba było wybrać, które stare nagranie się skasuje , aby nagrać nową audycję.

    Najciekawsze jest to , że na początku nagrywałem, tylko samą muzykę bez "nudziarstwa",
    ale że w sobotę leciały filmy hiciory, ciężko było co 3-4 min lecieć na górę do p[pokoju, wyłączać magnet, cofać i nagrywać tylko muzę,
    przez " przypadek " spodobały mi się również słowa.

    Dzięki za te nagrania.

    Zapraszam do Ustki.
    Ostatnio edytowane przez Smerf Ustka ; 09-02-2016 o 21:50

  14. #254
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Smerf Ustka

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Ustka
    Kod pocztowy
    76-270
    Posty
    3

    Domyślnie

    Oczywiście jest też inna piękna muzyka Jarzynko

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Smerfie - piękne


  16. #256

    Domyślnie

    Smerfie, pięknie dziękuję za zaproszenie
    To wstyd przyznać, ale nad morzem byłem ostatnio prawie 30 lat temu! Kiedy pojechałem do portu gdyńskiego, żeby odprawić nasze podróżne beczki, jakie wróciły z wyprawy na Spitsbergen... Tak jakoś wyszło, że raczej ścieżki zakulały mnie na południe, w Tatry, więc może faktycznie to dobry pomysł, by odwiedzić morze?
    Co do nagrań, mimo, że udało mi się przez lata zebrać prawie wszystkie nocne audycje od jesieni 81 do ostatniej w 84 i kilku późniejszych, świątecznych, to wciąż poszukuję tych wcześniejszych, przede wszystkim z 16 marca 81, z pierwszym pukaniem do drzwi kamienia - może ktoś z Was ma? Mam i szpulowce, i kasetowce, odpowiednio przygotowane do zgrywania taśm, więc żadnego problemu. Miałem te nagrania, ale kiedyś w sposób zupełnie niekontrolowany i nieautoryzowany, chłe chłe, mnóstwo taśm, książek i suwenirów wyprawowych zniknęło z mego domu.
    Dziękując za przypomnienie Ewy Demarczyk, pourodzinowe zresztą, odpowiem, że oczywiście wspaniałej muzyki, której warto i powinniśmy słuchać jest całe morze, nie tylko Genesisy, Floydzi, Emersoni czy Rushe A moje ostatnie zachwyty, to ostatni konkurs chopinowski i wspaniała rywalizacja Koreańczyka z "kanadyjskimi" i "amerykańskimi" Japończykami! I wspominając tamte emocje zrewanżuję sie pocztówką dźwiękową z dalekiej północy, gdzie w ub. roku Ólafur Arnalds wspólnie z Alice Sarą Ott nagrali przecudnej urody płytę z nawiązaniem do muzyki Chopina: https://www.youtube.com/watch?v=nKfb71M-WwQ
    Gdyby ktoś z Was chciałby na żywo wybrać się w muzyczną "wędrówkę" po różnych ścieżkach, ale raczej krainy czarno-białych klawiszy, to serdecznie zapraszam na moje audycje autorskie, które prezentuję w Pro-Radio (www.proradio.pl) w soboty od 22:00 do północy. Wyjątkowo w najbliższą sobotę, a raczej już niedzielę, bo po północy, planuję dodatkowy, specjalny dwugodzinny blok z m.in. klasykami wyżej wymienionych, jako ukłon dla niedzielnego Jubilata

    Pozdrawiam niewidzialnych przyjaciół
    JK
    Pełna nadziei podróż to coś więcej niż ostateczne przybycie do celu

  17. #257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Smerf Ustka Zobacz post
    Witaj Jerzynka
    To z twojego chomika ściągnąłem kupę starych nagrań ,
    w tamtych czasach był problem z kasetami, nie było ich w sklepach i trzeba było wybrać, które stare nagranie się skasuje , aby nagrać nową audycję.

    Najciekawsze jest to , że na początku nagrywałem, tylko samą muzykę bez "nudziarstwa",
    ale że w sobotę leciały filmy hiciory, ciężko było co 3-4 min lecieć na górę do p[pokoju, wyłączać magnet, cofać i nagrywać tylko muzę,
    przez " przypadek " spodobały mi się również słowa.

    Dzięki za te nagrania.

    Zapraszam do Ustki.
    dziękuję za linka, mam nadzieję, że wciąż działa

  18. #258

    Domyślnie

    błagam
    gdzie mogę pobrać te audycje

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony