dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Mieszkanie czy domek?

Głosujących
141. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mieszkanie w bloku

    11 7,80%
  • W

    130 92,20%
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 88
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Rena
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ..tylko i wyłacznie własny domek, mieszkam w bloku i wiem jaka to wątpliwa przyjemność, to tylko klatka za niepopełnione grzechy. A w domku sama sobie jestem panem, nie słucham jak sąsiad kichnie, jak śpiewa gdy jest w stanie wskazującym na spożycie..., a w ogrodzie ławeczka, traweczka.... Jestem ogrodnikiem więc nie wyobrażam sobie domu bez ogrodu, gdzie moge spełniać swoje pasje a w bloku na balkonie wiele nie mogę zdziałać, nawet teraz gdy jeszcze mieszkam w bloku nie mam nic na blakonie, ponieważ często wyjeżdżamy na naszą budowę i nie miałby kto podlewać mojej produkcji ogrodniczej.
    TYLKO DOMEK I TO NA ODLUDZIU bo i tak za parę lat nie będzie to odludzie, bo i tu ludzie trafią i się pobudują.....

  2. #42

    Domyślnie

    Wiecie, co mnie w bloku najbardziej wkurza? To, że są ludzie którzy mają inne poglądy w kwestii porządku. Sąsiad ze wspólnego podwórka uważa że to normalne - porozrzucane przed jego wejściem doniczki, kalosze, kuwety, deski, mówi to jest jego i wara... Myślicie, że to menel? Absolutnie nie...
    Sąsiadka nie wyrwie chwaścika bo jej on nie przeszkadza, sąsiad wnioskuje na zebraniu żeby pieniądze ze sprzedaży wspólnej kotłowni rozdać mieszkańcom zamiast zrobić nawierzchnie podwórza bo jemu błoto nie przeszkadza. Sąsiadka przywiozła piach do budowy garażu i leży ten piach już trzeci roki i pieski w niego sr.... To wkurza, brakuje mi już tolerancji tym bardziej, że 3/4 sąsiadów staje na głowie żeby mieszkać porządnie i estetycznie. Dodam że nasz blok i jego otoczeni dzięki ich wysiłkom mogą służyć za wzór.

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    matim

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    A ja zagłosuje
    Tak żeby było śmieszniej
    matim

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Witam !!!!

    Do Pablo - Nawet sobie nie zdajesz sprawy jaki Lublin jest drogi . W kilku biurach nieruchomości powiedzieli że za 130 tyś moje 47 m mieszkanie biorą od ręki . (dodam że jest w doskonałej lokalizacji ) >koleżanka sprzedawała obok mnie w gorszej lokalizacji 48m -- bez remontu 4 piętro blok z 1970 roku trwało to trzy dni . Wzięła 105 tyś .

    pozdr D.RZ
    Cholerka , to ja za swoje po remoncie, tez Łódź, 40 m2 dostanę najwyżej 70 tys. Dlaczego nei mam meiszkania w Lublinie????
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  5. #45

    Domyślnie

    Ale za to macie Millera,Pęczaka i łowców skór.
    Nie łam się.Ja za swoje 60m2 w Radomiu lux urządzone,wezmę może 65tys.

  6. #46

    Domyślnie

    Jasne, że w bloku z wielkiej płyty !

    --- bo w bloku, gdzie mieszka 86 rodzin, to zawsze można coś komuś "skręcić"...
    --- bo zawsze jest do kogo wpaść na ploty...
    --- bo zawsze jest na kogo zwalić winę...
    --- bo o nic nie trzeba sie martwić (niech się inni martwią)...
    I co z tego, że smród na klatce od parteru po dach, bo "babcia" dokarmia koty, że w windzie narzygane a w zsypie ktoś zrobił kupę, że na schodach leży obsikany menel spod 15-tki, że w tym roku tylko 27 remontów, 197urodzin, 512 imienin i 4 pogrzeby, że sąsiadka zza ściany wrzeszczy przy orgazmie, że głuchy dziadek powyżej notorycznie przelewa wodę w wannie, że sąsiad z dołu jest nocnym ochroniarzem i musi spać w dzień, że...
    To wszystko nic, bo w domu i tak mnie prawie nie ma choć jest "wypasiony"...

    ...mieszkałem tak kiedyś, i nigdy wiecej. Dziś wolałbym przyczepę kempingową na własnych 300 m2...

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    Ale za to macie Millera,Pęczaka i łowców skór.
    Nie łam się.Ja za swoje 60m2 w Radomiu lux urządzone,wezmę może 65tys.

    Pattaya, Millera to moze ma Żyrardów, gdzie sie urodzil, mieskzal, wychowywal i pracowal, bo w Łodzi to go ani widu ani słychu.

    A oprocz wspomnianych wyzej atrakcji mamy jeszcze pare fajniejszych rzeczy, jak modernizowane ulice i skrzyzowania, budowe autostardy pod Strykowem, najnowoczesniejsza filharmonie w Polsce, najwikesza i tez najnowoczesniejsza palmiarnie, łódzką filmowke i festiwal Camerimage, "Pietryne" -czyli najdluzsza w Poslce ulice z pubami, knajpami i dyskotekami, łódzka strefe ekonomiczna gzdie przenosi swoja dzialalnosc coraz wiecej firm, sporo fajnych meijsc do rekreacji jak kompleksy basenow, kortow, boisk sportowych, las Łagiewnicki i pare innych rzeczy
    Mnie sie w Łodzi mieszka dobrze, w przeciwienstwie do Warszawy, sprobowalam przez jakis czas i...serdecznie dziekuje, never, ever...
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorata
    Cytat Napisał pattaya
    Ale za to macie Millera,Pęczaka i łowców skór.
    Nie łam się.Ja za swoje 60m2 w Radomiu lux urządzone,wezmę może 65tys.

    Pattaya, Millera to moze ma Żyrardów, gdzie sie urodzil, mieskzal, wychowywal i pracowal, bo w Łodzi to go ani widu ani słychu.

    A oprocz wspomnianych wyzej atrakcji mamy jeszcze pare fajniejszych rzeczy, jak modernizowane ulice i skrzyzowania, budowe autostardy pod Strykowem, najnowoczesniejsza filharmonie w Polsce, najwikesza i tez najnowoczesniejsza palmiarnie, łódzką filmowke i festiwal Camerimage, "Pietryne" -czyli najdluzsza w Poslce ulice z pubami, knajpami i dyskotekami, łódzka strefe ekonomiczna gzdie przenosi swoja dzialalnosc coraz wiecej firm, sporo fajnych meijsc do rekreacji jak kompleksy basenow, kortow, boisk sportowych, las Łagiewnicki i pare innych rzeczy
    Mnie sie w Łodzi mieszka dobrze, w przeciwienstwie do Warszawy, sprobowalam przez jakis czas i...serdecznie dziekuje, never, ever...
    Buuuuuu... A ja uważam, że tylko W-wa!! Tu najwięcej płacą, najwięcej ofert pracy, moje liceum, uczelnia, mamy rzekę (Wisła, a w Łodzi jest rzeka?)... Acha jestem kibicem Poloni W-wa. I proszę mi na W-wę nie najeżdżać! Ja nie zacząłem tej niechęci pomiędzy Warszawiakami, a resztą Polski
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  9. #49

    Domyślnie

    Łódź kontra Warszawa
    Ja sędziuję!

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Panowie rozczaruję was, bo wojny nie będzie, powiedziałam ze mnie się lepiej mieszka w Łodzi, a skoro kze dobrze sie mieszka w stolicy to na zdrowie, nic mi do tego...

    P.S. W Łodzi jest duża ilość małych rzeczek o wartkim nurcie, dlatego miedzy innymi powstal tu przemysl włokienniczy, bo potrzebowal duzej ilsoci czystej wody, tak gwoli historii... (mamy tu miedzy innymi zrodla Bzury, Jasien, Ner, Moszczenice, Łódkę itd)
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  11. #51

    Domyślnie

    Ja w sprawie formalnej przypominam temat
    Mieszkanie w bloku, czy własny dom?

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patos
    Ja w sprawie formalnej przypominam temat
    Mieszkanie w bloku, czy własny dom?
    A coś Ty taki formalista To juz nie mogę bronić dobrego imienia mojego miasta???
    Wszystko w temacie. Stawiam na domek na obrzeżach W-wy..
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  13. #53

    Domyślnie

    jasne ze domek !!!!!!!

  14. #54

    Domyślnie

    lepsze mieszkanie w Lodzi niz domek w Warszawie

    Honorato,

    Jak Tobie dobrze mieszka sie w Lodzi, po co Warszawe w to mieszasz ?
    BTW - uwazam, ze Lodz jest najgorzej rozwijajaca sie metropolia w Polsce a ceny mieszkan sa tego najlepszym wyznacznikiem.

    pozdro,

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Yoric chcialam zakonczyc ten temat, ale mnie niejako wywolales do tablicy, choc nie wiem po co, chciales mnie sprowokowac?
    rozczaruje cie, ale Łódź nie rozwija sie najslabiej w Polsce , masz nieaktualne dane, albo jestes celowo złośliwy, a jezeli rozwija sie slabiej od Warszawy, co napewno ma miejsce, to tylko ze wzgledu na zle polozenie i bliskosc stolicy. Niestety Warszawa wyciaga jak odkurzacz wiekszosc inwestycji i biznesu w tym kraju, niespecjalnie dzialac sie z innymi regionami, a juz najmniej z kolejnym duzym miastem polozonym nieco ponad 100 km do niego. Haslo "cały narod buduje swoja stolice" jest niesttey ciagle aktualne, a mieszkanie w stolicy zwykle dziwnie, negatywnie nobilituje zwlaszcza tych pseudo-Warszawiakow, co to dostali prace i kupili mieszkania 2-3 lata temu, ale sa juz Warszawiakami pelna geba i wypinaja sie na reszte kraju...przykre

    Wspomnialam o tym ze mnie się zle mieszkalo w Warszawie przez pryzmat moich osobistych doswiadczen, wiec dziwie sie temu atakowi i szukania niezdrowej sensacji gdzie jej nie ma. Koniec.
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    własny dom.......

  17. #57

    Domyślnie

    domek ciasny ale własny

  18. #58

    Domyślnie

    Co to w ogóle za pytanie na forum budowlanym?
    Oczywiście,ze własny dom!
    Ja nie wyobrażam sobie życia w bloku na własne życzenie!
    Choć znam osoby (np. moja mama) które nie chcą mieszkać w domu.
    Ona patrzy na mieszkanie we własnym domu przez pryzmat obowiązków...

  19. #59

    Domyślnie

    Oczywiście, że wielka płyta! Bez atrakcji blokowiska żyć nie potrafię. Nasza złota młodzież w dresikach z kapturkami, brudne klatki schodowe, zas...ne trawniki, żule pod sklepem osiedlowym, techno (albo inny hip-hop) zza ściany, brak miejsc parkingowych, czynsz z kosmosu i inne cuda...

  20. #60

    Domyślnie

    jest tylko jedna odpowiedz domek, domek i jeszcze raz domek

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony