dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wowas

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    6

    Domyślnie

    Prosze wszystkich ktorzy mieli z tym produktem do czynienia o opinie , czy warto ja kupic , czy jest trwala, jakie ma zalety i jakie ewentualne wady.

    Dziekuje za wszystkie głosy

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro już myślisz nad drewnianymi panelami to polecam Twojej uwadze Baltic Wood. Cena może 5 zł więcej a są staranniej wykonane: równe, bez zadr. Porównaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Muszę wybrać: panele drewniane lub parkiet. Jak to jest z "akustycznością" paneli drewnianych. Zwykłe panele wydają straszne dźwięki przy chodzeniu po nich. Może ktoś ma podłogę z deski barlineckiej lub Baltic Wood?

  4. #4

    Domyślnie

    Przychylam się do wypowiedzi EM - deska Barlinecka nie jest zbyt dokładnie zrobiona, bardzo się trzeba napracować by ją dobrze położyć. Powierzchnie styku nie są zbyt proste, a spinanie pasami lub też klinowanie niewiele daje ze wzgledu na sztywność deski - efekt szczeliny przy łączeniach. Za tą cenę powinno się kupować naprawdę dobry produkt. Co do Baltic wood to nie będę się wypowiadał bo nie znam. Co do stukania to deski Barlineckie mniej stukaja od typowych paneli, ale stukają. Można, a nawet powinno się wyłożyc podłogę płytą wiórową miękką (zielone)i dodatkowo folię pod panele. To pomaga, ale efekt stukania choć zredukowany to pozostaje nadal. Ja jestem w tym zakresie tradycjonalitą - parkiet bukowy.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Sebastian dnia 2002-09-13 16:09 ]</font>

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony