dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Logowanie logowaniem, a u mnie nie gasną żółte żarówki po lewej stronie tytułów wątków i nigdy nie wiem czy od ostatniej wizyty pojawiła się nowa wypowiedź czy nie. Mam tak mniej więcej od 5 sierpnia i zawsze przeszukuję całe forum w poszukiwaniu naprawdę nowych wiadomości. Strach jednak pomyśleć co będzie za rok bo fizycznie nie wyrobię czytając wszystko od początku. Redakcjo, forumowicze, pomóżcie, może to ja robie jakiś błąd?

  2. #2

    Domyślnie

    Po lewej żarówki po prawej daty-patrz która jest aktualna.Mario

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    przejrzyj całą instalację elektr., moze wadliwe sa wyłaczniki ???

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Nie przeglądałem instalacji, ale żółte zarówki znowu gasną. To znaczy że działają. Dzięki Wielki Elektryku!!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o żarówki czy inne sprawy związane z "pamiętaniem" stanu od ostatniego logowania to przeważnie jest to sprawa zbyt wysokiego poziomu bezpieczeństwa ustawionego w przeglądarce co uniemożliwia zapisanie "ciasteczek" na komputerze oglądającego i dlatego przy nastepnym logowaniu system nie ma skąd brać informacji co było czytane lub oglądane a co nie.
    Jedym słowem - musi być możliwość zapisywaia cookies.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    No właśnie - czasami bez względu na ustawienia cookie żaróweczki zapalają się i gasną bez sensu, tzn.: zdaża się, że cały dział (np.: Dziennik budowy) jest podwświetlony, a po otworzeniu wszystkie żarówki są zgaszone.

    I mam taką propozycję - domyślam się, że posty trzymane są w jakimś SQL, z cookie można wyciągnąć datę ostatniej wizyty - to możnaby zrobić nowy dział pod tytułem: Nowe wiadomości \

    Oszczędziło by to forumowiczom skakanie po wątkach.

    I co Szanowna Redakcja na to ?
    Jasiu

  7. #7

    Domyślnie

    Nie dział tylko link obok banera "nowe wiadomości". Jego przyciśnięcie skutkowałoby pokazaniem listy (jak przy opcji "szukaj") wiadomości zapisanych po dacie ostatniej wizyty.

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Redakcjo, dołączam się do prośby FrankaF, bo u mnie żarówki znów głupieją (tzn. znów nie gasną).

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jak bywacie codziennie na Forum, to wystarczy użyć Szukaj nie podając nic. Dostaniecie chronologiczną listę ostatnich 200 wypowiedzi. Jest to o tyle dobre, że wiadomo też kto się wypowiadał.

    Redakcjo - dla tych co wpadają raz na tydzień przydałoby się ją wydłużyć np. do 1000, nawet jeżeli trzeba by rozbić na strony.

  10. #10

    Domyślnie

    Jesli chodzi o "Zółte żarówki" to dzisiaj zosala zaaplikowana zmiana ktora powinna usunac ten problem - w razie jesliby sie pojawialy jakies klopoty bardzo prosze pisac.
    Zostaly tez poprawione inne pomniejsze bledy o ktorych posali forumowicze. Mam nadzieje ze poprawia one komfort korzystnia z forum.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Dzięki Frankai.
    Dzięki Pawel.

  12. #12

    Domyślnie

    Chciałem założyć watek "żółte żarówki gasną za szybko", ale postanowiłem kontynuować ten.
    Korzystam z żółtych żarówek w sposób następujący:
    - patrzę, które działy mają żółte żarówki (żż)
    - idę do pierwszego z nich, patrzę na nowe wątki
    - idę do wątku
    - po jego przeczytaniu - wracam wstecz, przyciskiem z przeglądarki by spojrzeć na następne nie czytane wątki
    - i niespodzianka!!! od dzisiaj wszystkie żż zgasły!!! juz nie wiem, które były czytane, a które nie!!!
    - to juz wolę starą wersję!!!!!

  13. #13

    Domyślnie

    Żarówki u mnie świecą lub gasną jak im popadnie - od dawna przestawiłam się na daty i godziny postów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony