dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kunenek

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jestem zmuszona zmienic kier. budowy i nie wiem jak to zrobic , ponieważ w starostwie powiedzieli mi , że musze miec na piśmie rezygnację poprzedniego kierownka i oświadczenie nowego. Oświadczenie o przejęciu obowiązków nowego kierownika już mam lecz nie mam rezygnacji poprzedniego.A nie mam dlatego że poprzeni kierownik bud jest nieuchwytny, kilkakrotnie dzwoniłam do niego lecz normalnie mnie olewa co moge zrobić w tej sytuacji?
    Pozdrawiam Ewa

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    Zawiadom na piśmie urząd, że z dniem xx były kierownik (imię nazwisko) przestał pełnić obowiązki kierownika. I że z dniem xx przejął je (imię nazwisko) i dołącz oświadczenie nowego kierownika.

    Pamiętaj że to Twoja budowa i nikt nie może Ci narzucać komu dajesz robotę i nie będziesz prosić delikwenta czy zgodzi się zrezygnować z fuch.

    Pozdrawiam Jacek

  3. #3

    Domyślnie

    nie przejmuj sie tym ze nie masz oświadczenia o zrzeczeniu sie obowiązków kierownika budowy. jesli będzie to niezbedne urzędnikom w starostwie w momencie oddawania domu do uzytku to napiszesz oswiadczenie i poprosisz aby sami sobie kierownika znaleźli. teraz nie drąż sprawy.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Jest dokładnie tak jak mówią moi przedpiszcy (chyba nikogo nie obrażam?). Ja zmieniłem kierownika budowy składając w wydziale architektury pismo informujące o zmianie oraz oświadczenie nowego kierownika. Gdyby mieli coś przeciwko temu to powinni się ustosunkować negatywnie w ciągu miesiąca, a jeżeli to nie nastąpiło to znaczy, że zaakceptowali informację i nie mają prawa żądać czegokolwiek dodatkowo. U mnie w Krakowie jest spokój, ponad 1,5 roku temu wymieniłem kierownika i jest OK. Nie przejmuj się takimi drobnostkami. Lepiej oszczędzaj energię na roboty wykończeniowe, bo wtedy potrzeba jej bardzo dużo. Powodzenia!

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Jest dokładnie tak jak mówią moi przedpiszcy (chyba nikogo nie obrażam?). Ja zmieniłem kierownika budowy składając w wydziale architektury pismo informujące o zmianie oraz oświadczenie nowego kierownika. Gdyby mieli coś przeciwko temu to powinni się ustosunkować negatywnie w ciągu miesiąca, a jeżeli to nie nastąpiło to znaczy, że zaakceptowali informację i nie mają prawa żądać czegokolwiek dodatkowo. U mnie w Krakowie jest spokój, ponad 1,5 roku temu wymieniłem kierownika i jest OK. Nie przejmuj się takimi drobnostkami. Lepiej oszczędzaj energię na roboty wykończeniowe, bo wtedy potrzeba jej bardzo dużo. Powodzenia!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony