dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3365
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 67282
  1. #1

    Domyślnie

    Tak sobie pomyślałem, że dyskusje w regionalnych klubach mogą być czasami męczące. Tak więc postanowiłem założyć wątek ponad regionalnych spotkań towarzyskich przy "kawie". Zapraszam wszystkich, do luźnych dyskusji na dowolne tematy.




  2. #2

    Domyślnie

    Ja się właśnie obudziłem i piję kawę ale strój chyba mam nie za bardzo kawiarniany...

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-09-16 08:45, loniu wrote:
    postanowiłem założyć wątek ponad regionalnych spotkań towarzyskich przy "kawie". Zapraszam wszystkich, do luźnych dyskusji na dowolne tematy.
    jak o d...e maryni - czemu nie - chętnie

    pozdro Loniu

  4. #4

    Domyślnie

    A ja właśnie kawę wypiłem i się obudziłem !!!!
    Patrzę na forum i widzę, że dziwny wątek skleciłem,
    A choć poetą nie jestem to czasem mi się rymuje
    ...gdy kofeiny brakuje.
    Jednako wszystkich mających ochotę bzdury popisać zapraszam
    bo jak się wątek rozwinie
    to może w przyszłości usiądziemy przy winie,
    o bitwach stoczonych w czasie budowy opowieści snując
    i z rozrzewnieniem pochlipując, że budowy się pokończyły
    i znajome ludziska z Forum się zmyły.

    Z dziennika zdziecinniałego inwestora...

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ja się chętnie przyłącze bo moi ziomkowie są jakoś mało rozmowni

    Potrzebny jest jeszcze jakiś nośny dramatycznie temat coby się wątek rozkręcił. Bo bez tego umarł w butach
    Jasiu

  6. #6

    Domyślnie

    Ja też boleję, że Szczecinianie są tak mało rozmowni. Ale tak bez konkretnego tematu, to się chyba nie uda. Ale będę zaglądać regularnie

  7. #7

    Domyślnie

    Wiesz jasiu
    Właśnie z tych między innymi powodów założyłem ten wątek bo grupa wielkopolska jest nieliczna i anemiczna ha ha ha i znowu się rymneło

  8. #8

    Domyślnie

    Słuchajcie, nie jest źle. I bez tematu wątek się rozkręca...

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Kudy nam do grupy Stołecznej, albo chociażby Trójmiejskiej
    Wrocław rozplotkowany - wiadomo Elita, Krakusy (o dziwo) nie żałują klawiatur. Bydgoszcz, Toruń i nawet jakieś skrzaty z Kampinosu piszą aż miło (muszę zerknąć na tą ostatnią grupę - o czym oni tak piszą ? O domkach z grzybków !?).

    Tylko ściana zachodnia jakoś tak niegadatliwa.

    Ciekawe dlaczego ....?

    Czy tu się nic nie buduje, czy wręcz przeciwnie - tyle roboty (na budowach), że nie ma czasu taczek załadować ?
    Jasiu

  10. #10

    Domyślnie

    A może nie wiedząc trafiliśmy na dziki zachód.Mario-lubuskie

  11. #11

    Domyślnie

    Jasiu, tak się złożyło, że większość skrzatów kampinoskich ma stałe łącza i dlatego jest taka gadatliwa . Przynajmniej dopóki się w te leśne ostępy nie wyniesiemy na dobre...

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Do Krasnali z Kampinosu.
    To możecie mnie potraktować jako najdalej na zachód wysuniętą placówkę. Bo (jak dobrze pójdzie) od przyszłego roku ja z kolei będę skrzatem z Puszczy Wkrzańskiej. Mamy tu nawet kilka Orłów Bielików i masę mniej dystyngowanych stworzeń.

    A co u was biega (lata) osobliwego ?
    Jasiu

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O kawiarenka, widze ze sa jeszcze wolne miejsca. To sie dosiade.
    Orly bieliki hmmm, u mnie sa golebie i inne mi nieznane ptaszki.
    Ale za to w sasiedztwie mam dosc bogatego sasiada ktory miedzy innymi wykupil w Bydgoszczy Zielen Miejska. Nie chwale sie sasiadem tylko przyblizam temat. A wiec ten gosc ma upodobania do tworzenia mini zoo, hodowle itp. Ma pawie, gesi tygrysie, kroliki, kozy, konie, kaczki, i to w roznych gatunkach. Wypisalem to co zapamietalem. A jest tego troche. Bardzo otwarty na odwiedziny z dziecmi, moja cora podczas obecnosci na dzialce tylko ciagle ciagnie do zoo( mini ).
    No nic ide zamowic kawe i skocze do toalety.
    Niebawem wracam.
    Maciej


  14. #14

    Domyślnie

    A u mnie są wszędzie srające gołębie na szczęście, tylko w pobliżu bloku w którym jeszcze mieszkam (a mam nadzieje, że już nie zbyt długo).
    Przychodźcie moi drodzy do kawiarenki bo inaczej będzie trzeba ogłosić upadłość (no i będzie kolejna tragedia w naszej gospodarce)

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Loniu a moze jakas nazwa kawiarenki.
    Dla zwyciescy staly stolik i darmowe korzystanie z wc
    Zglaszam "POD CEGŁĄ - Kawiarenka Budujacych"
    Maciej

  16. #16

    Domyślnie

    Świetny pomysł:

    Ogłaszam Przetarg nieograniczony na nazwę kawiarenki.
    Wygrywa ten kto zdobędzie od Forumowiczów nawięcej uśmiechów.
    Nagroda oprócz już wymienionej Piękny Pustak Porothrem 25P+W klasy 15 dowodzący, że URBAN jest głupi i ma wszy!!!!

  17. #17

    Domyślnie

    No to się robi przyrodniczo.Ja mieszkam na granicy Rezerwatu przyrody"Ujście Warty"i przez to nawet ryb spokojnie polapać nie można.Mario

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dolores

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Jasiu,
    My też jesteśmy z zachodu (Warszawa Zachód), co do grzybków to w Puszczy nie wolno zbierać, a ze zwierząt ... widziano sarenki.

  19. #19

    Domyślnie

    No i sporo bocianów, aż dziw że tak blisko Wawy. Widziałem też jakiegoś latającego drapieżnika ale nie miałem akurat przy sobie lornetki żeby mu się przyjrzeć.

  20. #20

    Domyślnie

    Możecie wierzyć lub nie ale na skraju mojej działki widziano ostatnio dwa koty i psa - podobno rzadkie okazy...
    A tak serio to szczęściarze macie działki w urokliwych miejscach moja jest w mieście (a właściwie zaraz za jego granicami) i tyle. Ale za to na weekend jeżdżę do teściów a oni mają dom odbudowany na fundamentach starego młyna. Tak więc rzeczka obmywa mury jak się dobrze wystawi rękę przez okno to można zaczerpnąć wody. Chata położona jest w Puszczy Zielonce otoczona lasem jeziorkami ale za to 30 km do miasta. Dojazdy do pracy kosztowne i czasochłonne. Ale chyba warto. Widuje się tam sarny, dziki, inne rogate, ptaki śpiewają z rana jednym słowem cudo.

Strona 1 z 3365

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony