dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3365
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 67282
  1. #21

    Domyślnie

    Ach, żeby jeszcze tak pracować we młynie...

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Tak się jakoś przyrodniczo zrobiło w tej kawiarni. U mnie tylko żab jest dużo. Poza tym zdarzają się, jastrzębie (rzadko), bociany (chyba z powodu żab), sarenki (zeżarły już jedną jabłonkę tak , że sąsiad jej później nie zauważył i poprawił kosą) i zające. Myślę, że trzeba będzie kupić jakąś wiatrówkę i jak kiedyś bieda przyciśnie ...
    Mam nadzieję, że ta kawiarenka nie jest ekologiczna i mnie tu nie zlinczują.
    A propos nazwy. Myślę, że cegła za ciężka i jak się pod nią usiądzie to nie daj Boże żeby spadła na głowę. Ja proponuję coś lżejszego np. POD CHMURKĄ, lub przyrodniczo POD GRUSZĄ, jako, że nie wszyscy, którzy budują mają już WŁASNY dach nad głową

  3. #23

    Domyślnie

    W Puszczy to chyba najwięcej jest komarów. Wszelkiej maści i dowolnego wzrostu. Wszystkie jednakowo chętne do kontaktów z ludźmi.

    Oprócz tego wiem, że są Bobry - prawdziwe !!!

    Jasiu, to może opracujemy szlak z Puszczy do Puszczy ostępami ?

  4. #24

    Domyślnie

    Zachaczcie o rezerwat ptakow Słońsk i Ujśćie Warty(bobry też są)co do nazwy:"Piwnica pod cegłami",lub cegiełkami? do wyboru.Mario

    _________________


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-09-17 08:40 ]</font>

  5. #25

    Domyślnie

    Pod cegłami to trochę stronniczo...

    Może pod wiechą albo pod krokwią ? Chyba każdy dom musi mieć takową.. ?

  6. #26

    Domyślnie

    Albo po prostu "Pod stropem". Ja piwniczki nie mam .

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-09-16 22:43, Maco wrote:
    Może pod wiechą albo pod krokwią ? Chyba każdy dom musi mieć takową.. ?
    ... pod krokwią ? - u mnie nietoperz - gacek

    tzw. "gacoperz" pospolity

    może, doceńmy Lońkę jako założyciela i Helism'a hasło wplećmy:

    "U Lońki pod gruszą ..."

    (Lońka ... grusza u tiebia jest' ? )


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: brzoza dnia 2002-09-16 23:39 ]</font>

  8. #28

    Domyślnie

    Fajna inicjatywa ponadgrupowa.
    Wróciłam z Beskidów z mojej budowy a na forum cisza.
    Wygląda, że w Beskidach nie budują....jedynie Piotr i Franek od czasu do czasu.
    Być może nie mają dostępu, bo stały dostęp w tej kwestii jest ważny.
    Co do nazwy poroponuję "Nowa Chata".
    Nazwa jest dosyć ogólna a odzwierciedla nasze marzenia.
    W miare czasu urzeczywistnia się dla nas wszystkich, bo jesteśmy na różnych etapach.
    Łączy nas wszystkich przecież "Nowa Chata".
    Nawet jeśli ktoś remontuje, to po remoncie chata też jest jak nowa! Nieprawdaż?????
    Pozdrowionka - engi.

  9. #29

    Domyślnie

    Witam przy kawce porannej! A może "Forumowa Chata"? A propos zwierzątek wszelakich - ponoć pająki zaczynają włazić do domów, co według ludowych mądrości wróży ostrą zimę.

  10. #30

    Domyślnie

    U nas pająki siedza bez mała w każdym pomieszczeniu. Nie sprawia mi to radości ale podobno dobrze wróży. Podejrzewam że w takim razie zima u nas bedzie wyjątkowo ostra.

  11. #31

    Domyślnie

    witam serdecznie jestem przed klaw z kawą taką trochę zimną (taką lubię) i czytam o tych pająkach. U mnie są cały rok to dopiero wróży ostrą zimę. Sprzątać nie lubię a moja połowica ma takie malutkie (3 miechy) i nie ma czasu zająć się tymi pająkami.

  12. #32

    Domyślnie

    Ale super kawiarnia!
    Nawet siorbać kawkę można. Nikt nie słyszy.
    Widzę wolne miejsce ... Mogę się przysiąść ... To o czym to mówiliśmy ... A o budowach ...
    Ja też buduję ... no może nie ja, tylko murarz ... i to nie w takich pięknych okolicach jak wy ... A ze zwierzątek to ostatnio widziałam psa sąsiada, który mi załatwił iglaka ... A wokół okolica jest naprawdę odlotowa ... To chyba ostatnia taka wieś w małopolskim ... Biskupin – prawie ... dookoła same skanseny ... są nawet takie małe niebieskie domki kryte czymś nieokreślonym ... i nawet ludzie w tym mieszkają ... Ale super wygląda .... tu grupa domków z ubiegłego wieku a obok nowe budowy ... każda w innym stylu ... są dworki i wysokie chałupy i bungalowy i takie domy jak mój - dwuspady. Moja działka to były sad, z 15-stu starych drzew ostał się tylko jeden młody modrzew... Zaletą okolicy jest bliskość Krakowa 5 km do granicy miasta i ludzie, sąsiedzi, zero obłudy, zawsze pomocni i od razu traktują nas jak członków swojej małej społeczności, tylko bieda aż piszczy.
    Skoczę zamówić jakiś mocniejszy trunek ... no chociaż jest jeszcze przed południem.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ooo...!!! Okolice Kostrzyna ?
    Warta i okolice jest świetna. Lasy, rozlewiska, jeziora....
    Idealne na grzyby i ryby Lubię tam jeździć A nawet pojadę w ten weekend do Gorzowa Wlkp. Wprawwdzie zawodowo ale może znajdzie się czas na mały wypad do lasu ?

    BTW. Proponuje nową zabawę ;o)
    Ja będę tutaj:
    http://www.pilot.pl/index.php3?z_cit...&info=&lang=pl

    NW od Szczecina, w połowie drogi między Bartoszewem, a Grzepnicą.
    A Wy ?
    Jasiu

  14. #34

    Domyślnie

    A ja jestem:14,42 E 52,37 N.NE od Kostrzyna.Mario
    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-09-19 12:38 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-09-19 12:40 ]</font>

  15. #35

    Domyślnie

    Żeby tylko tych namiarów al Kaida nie spisała...

  16. #36

    Domyślnie

    Na razie mieszkam u teściowej,co mi tam.Panie i Panowie-stawiam wszystkim obecnym kolejkę,Barman!"Krwawa cegła"dla wszystkich!Mario

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Idąc tropem drinków to zapraszam na "wściekłego posadzkarza" z dużą sosu tabasco i zaprawy samopoziomującej w kawiarence pod "Wesołą Betoniarką"np.
    Ewa

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-09-17 15:08 ]</font>

  18. #38

    Domyślnie

    Mam pytanie:czy drinki podawane w kawiarence można pić przez rurkę jeśli tak,to miedz czy plastikMario

  19. #39

    Domyślnie

    Mnie to by się dzisiaj przydało cos ostrzejszego. Młodsze dziecko całą noc pokazywało nam kto naprawdę rządzi w tym domu. Zaraz chyba się oprę o biurko i zasnę.

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dolores

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Czyli potrzebna ci niezła "zaprawa"

Strona 2 z 3365

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony