dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3365
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67282
  1. #41

    Domyślnie

    Taka kawiarenka to fajna sprawa dla znudzonych pracą forumowiczów. A przecież zima idzie i bedzie ciekawe zajęcie w ponure dni.

    P.S.
    Tylko nie poruszajcie tu tematów politycznych. Łączy nas jeden cel i nie dzielmy się prawych, lewych, czerwonych, czarnych zielonych itp.

  2. #42

    Domyślnie

    A dlaczego nie? Może jakiś polityczny podstolik? Zresztą, jak nawet ktoś głosuje na Urbana i jego kolesi z SLD to ja go i tak ugoszczę w swoim domku z Porothermu

  3. #43

    Domyślnie

    Jedynie może nas dzielić kolor pokrycia dachowego no i gust oczywiście.Mario

  4. #44

    Domyślnie

    fajnie tu !!
    dobra kawa jeszcze nikomu nie zaszkodziła - a "krwawa cegła" - hmmm no nie wiem trzeba byc chyba jednak wprawionym w boju ....
    Co do zwierzątek u mnie w okolicy to najczęściej ujada jamnik sąsiadki

  5. #45

    Domyślnie

    "Wesoła Betoniarka" mi się podoba !

    A nasza ziemia to mniej więcej tu :
    http://www.pilot.pl/index.php3?z_cit...lrzedne=?46,44
    wieś Wiktorów !
    Na razie na stanie mamy kilkanaście brzóz, wierzbę, parę sosenek, 2 dąbki bardzo młode, jedne klon i bagienko na południowej granicy.

    Wybieramy projekt... ufff !

  6. #46

    Domyślnie

    "Pod Betoniarką" mi pasuje. W końcu z czegoś trzeba nalewać a jak jest tyle spragnionych gąb to chyba i 200-ka nie będzie za duża Gorzej tylko, jak ktoś zażyczy sobie drinka wstrząsniętego a nie wymieszanego

    A propos lokalizacji - ten sam wycinek co u Maca, ale mojej wiochy tam nie uwzględnili . W zasadzie to można powiedzieć, że to Wiktorów.

  7. #47

    Domyślnie

    Też jestem za Wesołą Betoniarą! A moje chałupka będzie chyba tam.

    http://www.pilot.pl/index.php3?z_cit...lrzedne=?60,23

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Do Maco i cKwadrat:
    Jak na stolice to piękna okolica
    Ale do roboty to pewno będziecie jechać z godzinkę ?

    BTW. Maco - to masz fajnie na mojej ziemi rosną same chwasty - żadnego drzewka Muszę poczekać z 10 lat zanim coś sensownego urośnie

    Mam następny pomysł i wyzwanie dla programistów Muratora ;o)
    Mapka domów forumowiczów - taka mapa polski w którą każdy forumowicz będzie mógł wbić własną szpilkę.
    Jasiu

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Do Maco i cKwadrat:
    Jak na stolice to piękna okolica
    Ale do roboty to pewno będziecie jechać z godzinkę ?

    BTW. Maco - to masz fajnie na mojej ziemi rosną same chwasty - żadnego drzewka Muszę poczekać z 10 lat zanim coś sensownego urośnie

    Mam następny pomysł i wyzwanie dla programistów Muratora ;o)
    Mapka domów forumowiczów - taka mapa polski w którą każdy forumowicz będzie mógł wbić własną szpilkę.
    Jasiu

  10. #50

    Domyślnie

    Jasiu,
    Gdzieś czytałem o przesadzaniu klikunastoletnich drzew...

    Albo posadź coś co rośnie piorunem. Nasza sosna ma chyba z półmetrowe odrosty... jak nie więcej czyli za 6 lat będzie 3 m wyższa ! Albo słyszałme o wierzbie energetyczne co rośnie jak szalona...

    Okolica całkiem całkiem. Do Centrum się jedzie 30-40 minut w średnim korku. Od lokalizacji pracy zależy czy się będzie dojeżdzać 20 minut, czy 80...

  11. #51

    Domyślnie

    ... czy nic, albo prawie nic, jak założymy własny biznes albo będziemy pracować zdalnie

  12. #52

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Na razie Stolica - Reszta Kraju 4:1 (Łódź dla uproszczenia podciągnąłem pod Warszawe bo na mapie to rzut beretem).

    Ciekawe dlaczego ?
    Jasiu

  14. #54

    Domyślnie

    Trochę chyba przegiąłeś z Łodzią...

    Dlaczego ?

    Już ktoś to chyba powiedział. Stałe łącze i może więcej czasu na kawiarenkę ?
    Ja jakbym miał się wdzwaniać to raczej bym tylko szybko czytał interesujące mnie wątki pod kątem budowy, projektowania,...
    Chyba nie miałbym czasu na kawiarenkę...

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    No to ja też podaję swoje namiary,żeby nie było,że tylko stolica
    http://www.pilot.pl/index.php3?z_cit...rzedne=?115,51 jak sobie sprawdziłam to czerwone kółeczko wskazuje sąsiednią miejscowość ja buduję w Górkach Śl. ale to tak dla zmylenia al kaidy
    Nawet nie widziałam,że swoją lokalizacją wchodzę na posiadłości Cystersów.Ciekwe co powiedzieliby na chałupę z bali drewnianych jak myślicie,Czy powinnam ich o to zapytać?
    a z osobliwości świata fauny to krążą na moim stanem "0" /budowy i kasy/ czarne bociany jak myślicie czy to wróży szczęście? w pobliskiej rzeczce pojawiły się szopy pracze a na sąsiedniej łące w upalne dni pełzały zygzakowate gady.
    Dzięki za głosy na wesołą Betoniarkę
    pozdrawiam Ewa

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-09-19 11:34 ]</font>

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Żeby nie było tylko okolic Warszawy nasz dom jest tutaj: http://www.pilot.pl/index.php3?Z_CIT...rm_t=1&lang=pl
    Wasze zdrowie! Majka

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    No to 3:4 !!! (odłączyłem Łódź od Warszawy )

    Chociaż.... Patrząc po lokalizacjach to tutaj nie ma nikogo z miasta !? Czyżby wszyscy się wyprowadzali ?

    Jasiu

  18. #58

    Domyślnie

    Jakby to Jasiu powiedzieć - u mnie wyprowadzka z miasta była fundamentem decyzji o budowaniu...

  19. #59

    Domyślnie

    Mimo że w rankingu wypadamy slabiej to ogólnie super:u Ciebie Jasiu kwitną jabłonie u mnie zauważyłem kwitnienie kasztanowców ciekawe co nato pająki(patrz temat o mroźnej zimie)Mario

  20. #60

    Domyślnie

    To ja chyba mam najdalej so stolicy
    Pozdrowiania dla wytrwałych!!

Strona 3 z 3365

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony