dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 60
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.182 z 1182
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    freedom18

Kod pocztowy
    32-800

Domyślnie

witajcie.
    Przeleciałem już kilkanaście stron ale nigdzie nie mogę znaleźć żeby ktoś pisał o kosztach stawu i czasie kopania.
    Pewnie większość z was odwiedzających ten temat ma już stawy.
    Czy możecie mi przybliżyć koszt wykopania stawu 15x30 - 450m2 2,5 m głęboki.
    Razem z ładowaniem ziemi na samochód?
    Ile czasu zajmie takie kopanie i ładowanie ?
    U mnie koparka 120zł h

Pozdrawiam

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    *Abramis*

Kod pocztowy
    11-200

Domyślnie

Witam !
    Jakiś czas mnie tu nie było i troszkę się u mnie pozmieniało nad stawem , woda naszła , rybki wpuszczone i nawet porośnięte. Przyznam , że zanim zamknę teren dookoła stawu , będę chciał go jeszcze powiększyć , gdzieś o połowę (20arów) , w następnym roku zabieram się za papierologię i 2021 powiększam. Osoby zainteresowane tym co się będzie działo u mnie zapraszam do mnie na kanał wędkarski YT
    https://www.youtube.com/channel/UCv3...PIukn7c0Y9R43w

freedom18 Jeśli chodzi o koszt i czas wykopania stawu to wszystko jest uzależnione od kilku czynników , min. podłoża , koparki , ceny , operatora , wywóz(rozplantowywanie). Zakładając , że średnia głęb. stawu +-2m , przy tej pow. co piszesz , będzie z jakieś ok 900m3. Przy sprawnych pracach ( koparką hudrauliczną) powinno się ogarnąć w ok 2 dni . Rozbieżność jest duża i w jednym wypadku będzie to ok 2 dni , w innym może zająć nawet np.5 dni . W moim wypadku dogadałem się od m3 , 3,5zł za metr , ale to było i po znajomości i kilka lat temu koparką linową . Koparką hudrauliczną to raczej nie przejdzie i wszystko idzie na godzinę. Popytaj tych (operatorów) co obsługują koparki , a z pewnością się dowiesz coś dokładniej
    Ostatnio edytowane przez *Abramis* ; 27-11-2019 o 18:15

Strona 60 z 60

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia