dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 65
  1. #41
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Daj spokój. To jakieś nieszczęście. Niech sobie pisze co chce.
    Witam.

    Przylazły tu dwa by mnie obrażać czy podawać przepisy.

  2. #42
    Banned
    mpire

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-234
    Posty
    8

    Domyślnie

    Może sałatkę z tuńczykiem i jajkiem: https://www.przepisy.pl/przepis/sala...kiem-i-jajkiem ? Danie niedrogie, a jakie pożywne! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ją podgrzał - będzie wtedy na ciepło ^^.

  3. #43

    Domyślnie

    Sałatka nr 1: kapusta pekińska pokrojona w paseczki, tuńczyk (kawałki) w oleju, cebula w paski, sos sałatkowy "Grecki" Knorr, ser typu "Feta" w kostkę,olej; pokrojone składniki wymieszać a sos rozrobić z olejem z tuńczyka, jak mało oleju to dolać rzepakowego; sól i pieprz do smaku;
    Sałatka nr 2: seler sałatkowy odcedzony (najlepiej firmy "Rolnik"), ser żółty (ja używam Rycki Edam) w kostkę, ananas w kostkę, dobra wędlina według uznania w kostkę, majonez, sól i pieprz do smaku; ja jeszcze dodaję bazylii i oregano bo fajnie komponują się z Fetą, wymieszać i gotowe.
    Nie są to jakieś wyszukane potrawy, lecz smaczne i szybkie w przygotowaniu, składniki natomiast ogólnie dostępne.
    Ostatnio edytowane przez wg39070 ; 23-03-2017 o 13:44
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  4. #44
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Sałatka nr 1: kapusta pekińska pokrojona w paseczki, tuńczyk (kawałki) w oleju, cebula w paski, sos sałatkowy "Grecki" Knorr, ser typu "Feta" w kostkę,olej; pokrojone składniki wymieszać a sos rozrobić z olejem z tuńczyka, jak mało oleju to dolać rzepakowego; sól i pieprz do smaku;
    Sałatka nr 2: seler sałatkowy odcedzony (najlepiej firmy "Rolnik"), ser żółty (ja używam Rycki Edam) w kostkę, ananas w kostkę, dobra wędlina według uznania w kostkę, majonez, sól i pieprz do smaku; ja jeszcze dodaję bazylii i oregano bo fajnie komponują się z Fetą, wymieszać i gotowe.
    Nie są to jakieś wyszukane potrawy, lecz smaczne i szybkie w przygotowaniu, składniki natomiast ogólnie dostępne.
    Wybacz ale tym elektoratu budować nie będziesz.Do zrobienia takiego zestawu który proponujesz trzeba serca,umiejętności i sztuki kulinarnej.
    Pamiętaj byś nie kopiował sieci.To widać i kompromitujesz się tym.Żenua drogi wg.
    Źródło tej kopi kompromitującej twój przepis nawet nie wkleję by cie nie ośmieszać.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-03-2017 o 17:48

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wybacz ale tym elektoratu budować nie będziesz.Do zrobienia takiego zestawu który proponujesz trzeba serca,umiejętności i sztuki kulinarnej.
    Pamiętaj byś nie kopiował sieci.To widać i kompromitujesz się tym.Żenua drogi wg.
    Źródło tej kopi kompromitującej twój przepis nawet nie wkleję by cie nie ośmieszać.
    A Twoje dania to co, autorskie? Pizzę, jaką wkleiłeś na fotkach wstyd nawet pokazywać. Kto daje taką ilość pomidorów i to na środek, kiełbasa podsuszana to też porażka a kamień granitowy to jakaś fantastyka. Chociaż byś pękł, nie dopieczesz tej pizzy a w środku zrobi się jedna wielka kupa bagna. Nie wystarczy nawalić składników na zasadzie im więcej i grubiej, tym lepiej. Pizza jak bigos, wbrew pozorom to wyższa szkoła jazdy. A już połączenie na niej pieczarek z pomidorami to już jakieś mroczne widmo, dosyp do tego oregano i masz mega dziwoląga, gdyż o ile ta aromatyczna przyprawa do pimidorów wręcz stworzona została, o tyle z pieczarkami to kulinarna pomyłka. I jeszcze ten "żółty" ser!

  6. #46
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A Twoje dania to co, autorskie? Pizzę, jaką wkleiłeś na fotkach wstyd nawet pokazywać. Kto daje taką ilość pomidorów i to na środek, kiełbasa podsuszana to też porażka a kamień granitowy to jakaś fantastyka. Chociaż byś pękł, nie dopieczesz tej pizzy a w środku zrobi się jedna wielka kupa bagna. Nie wystarczy nawalić składników na zasadzie im więcej i grubiej, tym lepiej. Pizza jak bigos, wbrew pozorom to wyższa szkoła jazdy. A już połączenie na niej pieczarek z pomidorami to już jakieś mroczne widmo, dosyp do tego oregano i masz mega dziwoląga, gdyż o ile ta aromatyczna przyprawa do pimidorów wręcz stworzona została, o tyle z pieczarkami to kulinarna pomyłka. I jeszcze ten "żółty" ser!
    Boże jaki ja byłem głupi.Ty jesteś po prostu głupi i arogancki.Ty nic nie wiesz tylko się bronisz.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja uwielbiam sałatkę cezar. Dzisiaj zrobię ją nietypowo, bo z halloumi - to idealna propozycja na kolację.

  8. #48

    Domyślnie

    może sałatka z kurczakiem, mnie takie danie zajmuje kilka minut.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alishia Zobacz post
    może sałatka z kurczakiem, mnie takie danie zajmuje kilka minut.
    Ale kurczak chyba na surowo?

  10. #50

    Domyślnie

    A jedliście kiedyś Tabbouleh? To pyszna, sycąca sałatka, którą potem można zabrać na lunch do pracy. Tu https://mrchef.pl/menu-tygodniowe/me...-zolta-papryka jest fajny, prosty przepis. Tyle, że Tabbouleh robi się ok. 30-40 minut, ale moim zdaniem warto poświęcić na to czas.

  11. #51
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Moret

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja uwielbiam sałatkę z wędzonym kurczakiem i sosem czosnkowym Polecam

  12. #52

    Domyślnie

    A co jeszcze do niej dodajesz? Masz sprawdzone połączenia?

  13. #53
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.
    Najprostsza którą robię w domu.Tego przepisu nie ma w sieci.
    1. ananas 1 szt.
    2.torebka kuskus
    3.wędzony kurczak najlepszy ze skrzydełek bo najdelikatniejsze (opcja z mięskiem z grilowanych jeszcze lepsza)
    4.majonez,koper,jogurt,czosnek,tarty ogórek kiszony (zrobić sos najpierw ucierając koper z czosnkiem)sól pieprz do smaku
    5.fasolka szparagowa żółta może być mrożona
    Ananasa obieram, wydrążam środek i kroję w kostkę.Gotuję kuskusa , studzę.Obieram skrzydełka i nie kroję .Robię sos j/w.Gotuję fasolkę ,kroję w kostkę , studzę .Mieszam składniki i na kilka h do lodówki.Proste i smaczne.

  14. #54
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Daję tutaj składniki do sałatki, która mi ostatnio bardzo posmakowała:
    kasza jaglana100 g
    Sos sałatkowy paprykowo-ziołowy Knorr1 opak
    pierś z kurczaka 2 szt
    Rosół z kury Knorr1 szt
    cukinia1 szt
    pomidorki cherry 10 szt
    czerwona cebula0.5 szt
    oliwa z oliwek6 łyżek
    woda

    Jest to sałatka z kurczakiem , cukinią oraz kasza jaglana. Smaczna na kolację ale również i na obiad. Robię często w ciepłe dni jak nie mam ochoty na nic tłustego

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał crle Zobacz post
    Daję tutaj składniki do sałatki, która mi ostatnio bardzo posmakowała:
    kasza jaglana100 g
    Sos sałatkowy paprykowo-ziołowy Knorr1 opak
    pierś z kurczaka 2 szt
    Rosół z kury Knorr1 szt
    cukinia1 szt
    pomidorki cherry 10 szt
    czerwona cebula0.5 szt
    oliwa z oliwek6 łyżek
    woda

    Jest to sałatka z kurczakiem , cukinią oraz kasza jaglana. Smaczna na kolację ale również i na obiad. Robię często w ciepłe dni jak nie mam ochoty na nic tłustego
    Wszystkie składniki spoko, oprócz tej syfiastej kostki rosołowej. Był czas kiedy też ją stosowałem, od kilku lat omijam szerokim łukiem.

  16. #56
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Wszystkie składniki spoko, oprócz tej syfiastej kostki rosołowej. Był czas kiedy też ją stosowałem, od kilku lat omijam szerokim łukiem.
    Znowu pajacujesz.Pokaż wreszcie coś bez np "syfiastej kostki rosołowej", bez schabowego i kartofli.Pokaz znafco zagadnień kulinarnych w podtekstach.Czekamy na foty bez udziału tych składników.

  17. #57

    Domyślnie

    Ja czasami robię na wieczór burgera z ananasem i kurczakiem. No i do tego musi być oczywiście ser, jak mam to dodaję halloumi.

  18. #58
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    makako007

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-739
    Posty
    8

    Domyślnie

    omlet z kaszy jaglanej jest w porządku. Wystarczy ugotować kaszę, potem wymieszać ją z dwoma jajkami i taką masę na patelnię. Kiedy już przewrócisz omlet na drugą stronę (usmażoną) to możesz na wierzch położyć do tylko chcesz: jakąś szynkę czy ser - dowolnie według uznana. bardzo syte i dobre.

  19. #59

    Domyślnie

    domowa pizza lub makaron w sosie serowym z brokułami

  20. #60
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł855 Zobacz post
    domowa pizza lub makaron w sosie serowym z brokułami
    A coś więcej??? Jak napiszę .Domowe ziemniaki lub polane sosem serowym z brokułami makarony.

    Jest tot danie czy nie???

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony