dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 272 z 272
Pokaż wyniki od 5.421 do 5.425 z 5425
  1. #5421
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Norwis89 Zobacz post
    Czemu od razu "najgorzej" - jak komuś się coś podoba, a Tobie nie to z jakiej racji masz prawo do pouczania czy ktoś ma czy nie ma "dobry smak".
    uderz w stół....
    nie pouczam. W gruncie rzeczy teraz jest niepopularne mieć ten "dobry smak". Niepopularne jest pracować nad sobą. Popularna jest pospolitość, swojska dla większości, zrozumiała, łatwa w odbiorze. Zwykle właśnie to "się podoba". I będziemy tak taplać się w samozadowoleniu podobania się sobie.

  2. #5422
    Banned
    widenskaalicja7

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dodam od siebie, że najbardziej nie lubię skrajności Wiecie co to oznacza? Z jednej strony, drażnią mnie chłodne (szare, białe, czare) odcienie w domu. Sprawia to, że czuję się, jak w muzeum, a czasami nawet, jak w grobowcu. Zero w tym, tzw. "kobiecej ręki" i czegoś, co sprawiłoby, że wnętrze wygląda rzeczywiście domowo Z drugiej, nie lubię gdy ktoś układa miliony dziwnych bibelotów na półkach (włos się jeży na myśl, jak potem wycierać kurze). To takie muzeum w innym tego słowa znaczeniu Także, wydaje mi się, że kicz jest dla każdego czymś innym. Jednak z mojego punktu widzenia, najgorzej jest przesadzić

  3. #5423
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał widenskaalicja7 Zobacz post
    Dodam od siebie, że najbardziej nie lubię skrajności Wiecie co to oznacza? Z jednej strony, drażnią mnie chłodne (szare, białe, czare) odcienie w domu. Sprawia to, że czuję się, jak w muzeum, a czasami nawet, jak w grobowcu. Zero w tym, tzw. "kobiecej ręki" i czegoś, co sprawiłoby, że wnętrze wygląda rzeczywiście domowo Z drugiej, nie lubię gdy ktoś układa miliony dziwnych bibelotów na półkach (włos się jeży na myśl, jak potem wycierać kurze). To takie muzeum w innym tego słowa znaczeniu Także, wydaje mi się, że kicz jest dla każdego czymś innym. Jednak z mojego punktu widzenia, najgorzej jest przesadzić
    Ani jedno ani drugie nie musi być kiczem. Kicz to jednak coś zupełnie innego.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  4. #5424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Markoz91 Zobacz post
    Apropos kiczu zawsze mnie bawi fakt, że często pod słowem "kicz" uznajemy coś co już przeminęło, np, w modzie, a w tamtych czasach gdy to była codzienność to nikt nie patrzył na to jak na coś żenującego ; )
    Pamiętam w mieszkaniu kogoś z mojej rodziny kiczowate dekoracje z gipsu. I nie chodzi o jakieś sztukaterie eleganckie tylko jakie gipsowe sople na suficie i gipsowe "ramki" wokół obrazków namalowanych na ścianach. Podobno to wtedy było modne ale jednak dla mnie (i nie tylko dla mnie) to było żenujące.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #5425

    Domyślnie

    pralka zamurowana w ścianie tak żeby udawała płaski telewizor

Strona 272 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony