dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zmiana Starego ogrzewania gazowego na nowe. Cała nowa instalacja.

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomasz Mietki

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Brójce
    Kod pocztowy
    66-304
    Posty
    1

    Domyślnie Zmiana Starego ogrzewania gazowego na nowe. Cała nowa instalacja.

    Witam. W tym tygodniu kupiłem dom w Danii. Chciałbym zmienić instalację grzewczą, chodzi mi o piec oraz wszystkie rurki oraz grzejniki. Proszę o poradę w jaki sposób najlepiej rozmieścić rurki oraz jaką wielkość grzejników dobrać. Zależy mi na zamontowaniu regulatorów temperatury w każdym pomieszczeniu. kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny ponieważ kocioł ogrzewania ciepłej wody jest nowy. Dodam że dom 148m2 Proszę o porady Pozdrawiam Tomek





    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14466958_1272361459455299_2145731273_o.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	77,3 KB
ID:	368761

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.026
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz Mietki Zobacz post
    Witam. W tym tygodniu kupiłem dom w Danii. Chciałbym zmienić instalację grzewczą, chodzi mi o piec oraz wszystkie rurki oraz grzejniki. Proszę o poradę w jaki sposób najlepiej rozmieścić rurki oraz jaką wielkość grzejników dobrać. Zależy mi na zamontowaniu regulatorów temperatury w każdym pomieszczeniu. kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny ponieważ kocioł ogrzewania ciepłej wody jest nowy. Dodam że dom 148m2 Proszę o porady Pozdrawiam Tomek
    Dzień dobry, dziękuję za zapytanie.
    Jeśli wymienia Pan całkiem system grzewczy warto rozważyć, czy koniecznie ma to być ogrzewanie grzejnikowe, czy nie lepiej bardziej odpowiednie do kotła kondensacyjnego ogrzewanie podłogowe.
    Nie znam również specyfiki obiektu ani zapotrzebowania na ciepło, więc trudno podpowiedzieć Panu konkretne urządzenie/rozwiązanie.

    Bardzo proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem technicznym w celu otrzymania bezpłatnej wyceny TUTAJ.
    Polecam również kontakt z jednym z naszych autoryzowanych partnerów a znajdzie ich Pan TUTAJ - podczas osobistego spotkania dużo łatwiej jest rozwiązać wiele problemów i poznać Pana preferencje i obiekt oraz zaplanować efektywny system grzewczy.

    Pozdrawiam!
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Taka sobie ciekawostka

    Cytat Napisał Tomasz Mietki Zobacz post
    Witam. W tym tygodniu kupiłem dom w Danii. Chciałbym zmienić instalację grzewczą, .....
    Cytat Napisał Konsultant Viessmann Zobacz post
    Dzień dobry, dziękuję za zapytanie.
    Jeśli wymienia Pan całkiem system grzewczy warto rozważyć, czy koniecznie ma to być ogrzewanie grzejnikowe, czy nie lepiej bardziej odpowiednie do kotła kondensacyjnego ogrzewanie podłogowe.
    Nie znam również specyfiki obiektu ani zapotrzebowania na ciepło, więc trudno podpowiedzieć Panu konkretne urządzenie/rozwiązanie.

    Bardzo proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem technicznym w celu otrzymania bezpłatnej wyceny TUTAJ.
    Polecam również kontakt z jednym z naszych autoryzowanych partnerów a znajdzie ich Pan TUTAJ - podczas osobistego spotkania dużo łatwiej jest rozwiązać wiele problemów i poznać Pana preferencje i obiekt oraz zaplanować efektywny system grzewczy.

    Pozdrawiam!

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.026
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Taka sobie ciekawostka
    W czym problem? Wiele osób szuka inspiracji, porównuje oferty, pyta o najlepszy system.... Nie widzę w tym nic złego

    Pozdrawiam!
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony