dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Ja też przymierzam się do kupna opryskiwacza Marolex. Czy są osoby, które stosowały ich sprzęt? Jak z trwałością?

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    totor2000

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-123
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja mam Marolex Titan 20l i chętnie podzielę się opinią.

    Jestem z tego opryskiwacza bardzo zadowolony. Jeśli masz problem, czy kupić Titana, czy inny, to ja z czystym sumieniem mogę Titana polecić.

    Jeśli zastanawiasz się czy kupić 12l czy 20l, to zalety 20l względem 12l są raczej oczywiste. Natomiast chcę Ci zwrócić uwagę na dwa nieoczywiste aspekty.

    1. 20l waży 20kg zaś 12l - 12kg - jest to dość oczywiste spostrzeżenie, ale trzeba sobie zdać sprawę, że będzie to taszczyć na plecach. Jeśli więc waga stanowi problem, to bez sensu kupować 20l skoro nie dasz rady tego nosić.

    2. Ten opryskiwać potrafi bardzo szybko opróżniać zbiornik (co jest oczywiście zaletą). Ale szybkie opróżnianie oznacza konieczność pompowania. Pompowanie ręką powoduje jej zmęczenie. I tu pojawia się drugi aspekt. Jeśli nie masz wprawy i nie masz zamiaru nabywać "kondycji" w tym zakresie, to lepiej kupić mniejszy, lżejszy i częściej napełniać przy okazji odpoczywając. Dla osoby zaprawionej w bojach opróżnienie 20l na raz może być nie lada wyzwaniem.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony