dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie

    Domek przykryty dachem, są mury (porotherm), strop, brak podłogi na gruncie. Czy na zimę zabijać otwory okienne i drzwiowe deskami?
    Pozdrowienia,
    Marek

  2. #2

    Domyślnie

    Opaves zimujesz dokładnie to samo co i ja będę, choć nie wiem o jakim dachu mówisz (ja będe miał tylko papę). Zastanawiam się też, czy nie zrobić jednak wylewek ale pewnie nie zdążę. Okna bezwzględnie zabijać ale folią. Dechy daj tylko po obwodzie otworów. Tak będzie taniej i nie będzie kusiło żulowych złodziei - nie będzie im się chciało tych paru desek wyrywać. Jak zabijesz dechami całe otwory to na pewno je sobie wezmą.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam dach, czyli folia + dachówki.
    Pozdrowiam,
    Marek

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    "ckwadrat" - a jak dasz folię na okna, to miejscowe żulki łatwiej nie wejdą?

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie, o co chodzi z tymi deskami. Myślisz, że przydadzą im się te deski. Ostatecznie można dać jakies stare i w nienajlepszym gatunku, a jak nie będzie folii to lepiej będzie się suszył stam surowy.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam takie stare deski, które były używane do szalunków i nimi planuję zabić otwory na zimę.

  7. #7

    Domyślnie

    Ano jak tak mówicie to chyba trza dać deski. Myślałem, że wezmą je sobie na opal.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    słucham?!?

  9. #9

    Domyślnie

    Ooops. Tzn. chciałem powiedzieć na opał .

  10. #10

    Domyślnie

    A nawet jeśli to niech tam ida na opal (sorry: opał) i tak na wiosnę je będziesz odbijał i palił... Nie? A zawsze trudniej przez nie wleźć do domku, niż przez folię...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony