dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kostka brukowa nostalit brąz z bruk-betu - całkowicie wyblakł

    Witam

    Mam problem ze swoja kostka brukowa i pomyslalem ze ktos z Was bedzie w stanie mi pomóc.
    Kostka to nostalit brazowy od firmy bruk-bet.Ma dopiero dwa lata i kompletnie wyblakła.Zareklamowalem ja u producenta (gwarancja piecioletnia) i oczekuje decyzji.Aczkolwiek na chwile obecna producent twierdzi ze nie jest w stanie wziasc odpowiedzialnosci za to wyblakniecie poniewaz wady w samej kostce nie widzi.Panowie zajmujacy sie ta sprawa twierdza ze jest to jakis osad/nalot, ale podczas ogledzin nie byly go w stanie niczym usunąć ( min kwasem mrówkowym ).Przy tym twierdza ze nie spotkali sie wczesniej z czyms takim.Może ktos z Was spotkal sie z podobnym przypadkiem, lub poprostu wiecie co moglo spowodowac az taka utrate koloru w tak krotkim czasie.Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek podpowiedzi i sugestie.
    Na zdjeciu po prawej kostka z opaski wokol domu ( tam nie wyblakla ), po lewej przyklad jak wyglada reszta.Z gory dzieki.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CYMERA_20160818_134505[1].jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	369375  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    producent twierdzi ze nie jest w stanie wziasc odpowiedzialnosci za to wyblakniecie poniewaz wady w samej kostce nie widzi

    nie widzi, że wyblakła?

  3. #3

    Domyślnie

    Twierdza ze jezeli na mokro wygadla dobrze ( bo wyglada ) tzn ze nie ma problemow z barwnikiem, ale ze pokrył ją jakis osad.Tylko jak do tej pory nikt nie jest w stanie tego "osadu" usunac.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przecież woda zawsze zwiększa kontrast kolorów. Widać to na kamieniu naturalnym - mokry ma bardziej jaskrawą barwę od suchego.

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem podobną sytuacje z kostką innego producenta na szczęście trafiłem na handlowca Pana Łukasz Mikulak i zagadka rozwiązana. Często na pozór coś co wygląda na standardową usterkę nie do końca nią jest.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolo_L

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-765
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał in2dex Zobacz post
    Miałem podobną sytuacje z kostką innego producenta na szczęście trafiłem na handlowca Pana Łukasz Mikulak i zagadka rozwiązana. Często na pozór coś co wygląda na standardową usterkę nie do końca nią jest.
    Brzmi enigmatycznie... Cóż to za przediwny przypadek był?
    Ostatnio edytowane przez Bolo_L ; 18-09-2019 o 18:39 Powód: błąd

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał lkabat4 Zobacz post
    Twierdza ze jezeli na mokro wygadla dobrze ( bo wyglada ) tzn ze nie ma problemow z barwnikiem, ale ze pokrył ją jakis osad.Tylko jak do tej pory nikt nie jest w stanie tego "osadu" usunac.
    A nie jest to solidny wykwit?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony