dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Mam pytanie: czy ktoś widział gdzieś w Warszawie lub okolicach halogenki w postaci "reflektorków" przymocowywanych do sufitu na nóżce (każdy osobno - nie chodzi mi to u systemy na drutach, lub kilka halogenów na jednym stelażu).

    Widziałam coś takiego u kogoś (kupował w Łodzi), ale w W-wie nie widziałam nigdzie. Problem jest, że u mnie między płytą GK (czyli sufitem) a folią paroprzepuszczalną i wełną mineralną, która ociepla sufit jest niewielka odległość i obawiam się, że normalne halogenki montowane w płycie będą uszkadzać folię z powodu ciepła jakie emitują. A na korytarzu mam mieć pięć takich pojedynczych "reflektorków" skierowanych na boki.
    Dajcie znać jeśli ktoś coś takiego widział, please...

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    ikea?
    a jeszcze słyszałam o jakimś centrum oświetleniowym, ale nie wiem , gdzie , co , jak..

  3. #3

    Domyślnie

    Alicjanko, wejdż na stronę http://www.luxmat.pl i przejrzyj sobie propozycje (w produktach). Jeśli coś wypatrzysz, to możesz się skontaktować z którymś z najbliższych biur.

  4. #4

    Domyślnie

    Przejrzyj jeszcze ofertę Plexiform-u. Mają śliczne rzeczy, głównie włoskie. Drogie, ale chyba warte ceny.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Dzięki za namiary. Luxmat ma ładne halogenki, ale tylko na systemach drutów. A na stronie Pleksiformu nie ma wcale oświetlenia...
    A może wiecie gdzie jest jakiś sklep w W-wie z dużą ofrtą oświetlenia?

  6. #6

    Domyślnie

    http://www.artemide.com.pl/dystrybucja.htm
    (górna półka jakości i cen)
    powodzenia

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: krzysztofj dnia 2002-10-01 08:49 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: krzysztofj dnia 2002-10-01 08:57 ]</font>

  7. #7

    Domyślnie

    nie pleksi ale plexi,
    spróbuj http://www.pxf.pl lub http://www.plexiform-polska.com.pl
    pzdr

  8. #8

    Domyślnie

    Jest duży sklep oświetleniowy na (chyba) Łodygowej tzn. jadąc Radzymińską na Białystok, przy McD są światła, w prawo na Wołomin, a w lewo skręca się na sklep z oświetlniem (po lewej stronie ulicy)

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Rammadan, dzięki za ten adres. No widzisz jak to się z blondynką można dogadać...
    Model Colibri(wall_ceiling2) to by mi idealnie pasował. Tylko się dowiem ile kosztuje sztuka...?
    Dzięki jeszcze raz!
    A.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Co najmniej 317zł/szt. Przedział cenowy absolutnie nie dla mnie.
    Ale dowiedziałam się, że od dziś do piątku są w Pałacu Kultury targi oświetleniowe.

  11. #11

    Domyślnie

    Alicjanko, własnie dzisiaj w naszym biurze zamontowano nam bardzo fajne halogenki na nóżkach. Montuje sie je do sufitu, można wyłaczyc bezpośrednio na obudowie lub kontaktem. A kupic je mozna na ulicy Młodzieńczej w Warszawie, gdzie ponoc jest duży sklep oświetleniowy (róg Radzymińskiej, przy McDonaldzie). To co prawda prawa strona ale jesli jeszcze nie kupiłas to może warto sie przejechać. Ceny nie znam ale na pewno nie była taka jak wyżej (znam moja firmę)

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Dzięki, może się tam przejadę. Byłam bowiem na targach oświetleniowych i znalazłam kilku producentów różnych tego typu halogenków, z ceną do 59zł/szt, ale żeby je kupić to trzeba zamawiać u producenta np w Gdyni, lub Poznaniu. Nasze sklepy mnie rozczarowują bo wybór jest żaden.
    Np szukam oświetlenia do zamontowania na lustrze wklejonym w kafelki i niestety nic nie ma. Jeśli natomiast jest jakaś delikatna lampeczka, to podstawę ma po byku.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2002-10-09 11:38 ]</font>

  13. #13

    Domyślnie

    Niestety, halogenki na 12V nawet te najmniejsze wymagają transformatora, a on ma swoje wymiary. Mozna go gdzieś ukryć - nad sufitem podwieszonym, w meblach, za lustrem - jeśli jest miejsce i przepływ powietrza, bo czy indukcyjny czy elektroniczny to ciepła trochę wydziela.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony