dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sterownik do rolet zewnętrznych - integracja z io Homecontrol

  1. #1

    Domyślnie Sterownik do rolet zewnętrznych - integracja z io Homecontrol

    Dzień dobry,
    Zamierzam kupić okna dachowe Velux, Do 3 okien chcę dokupić rolety zewnętrzne SML. W przyszłości być może dokupię jeszcze 4 rolety. Do rolet zaproponowano mi sterownik KUX110 oraz panel KLR200. W domu będę miał też dużo rolet do zwykłych okien ze sterowaniem Somfy w standardzie io homecontrol. chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe sterowanie roletami Velux poprzez bezprzewodowe włączniki naścienne somfy origin io (w standardzie io homecontrol) oraz przez pilot somfy Nina (również w io homecontrol) a w przyszłości w panelu Tahoma. Akurat tych włączników będę miał najwięcej i chcę zachować ich jednolitość. Czy jest to możliwe, czy wystarczy sterownik KUX110, czy też potrzebny jest jakiś dodatkowy sterownik? Dziękuję za odpowiedź.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Doradca VELUX
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    02-273
    Posty
    224

    Domyślnie

    Witam,

    do właściwego działania rolet VELUX należy zastosować sterownik KUX 110, który jest kompatybilny z produktami firmy SOMFY. Serowanie roletami może odbywać się przez pilot KLR 200 jak i przez piloty firmy SOMFY. Produkty skomunikują się między sobą dzięki technologi IO-homecontrol.

    Pozdrawiam,
    Konsultant VELUX

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony