dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie

    W naszej prawie wszystko jest zmieszane ze wszystkim. Próbowałem układać ryby oddzielnie, sery odzielnie ale po chwili wszytsko brało w łeb.

    Sam nie wiem czy jest jakiś "złoty sposób" czy zawsze się kończy na ogólnym pomieszaniu... ?

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba nie ma na to sposobu, przynajmniej tam, gdzie lodówkę obsługuje więcej niż jedna osoba.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja jakoś mam porzadek, mimo malutkiej lodówki, a może właśnie dlatego
    Puszki i kartoniki w szufladce na dole (jedne z lewej, drugie z prawej)
    Z przodu na półkach to, po co sięgamy codziennie (masło, coś na chleb), z tyłu to, co wyciągane jest sporadycznie.
    Jogurty (zwykle mamy ich sporo) układam datą ważności - najświeższe z tyłu.
    To dziwne, ale lodówka to chyba jedyne miejsce, gdzie mam porządek

  4. #4

    Domyślnie

    Dobry pomysł z jogurtami i datą ważności !
    Dzięki !

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Wódkę możesz trzymać w zamrażalniku. Piwa nigdy!

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem szczęśliwą kobieta i nie gotuję obiadów - co znacznie upraszcza sprawę porządku w lodówce)) Niemniej wygląda ona tak pomijając zamrażarkę osobno na dole)
    - pierwsza półka od góry największa - tu mogą stać słoiki, kartony z mlekiem, piwo) i ewentualnie gary, jak już cos upichcę
    - druga w dół najwęższa na jakieś masło, margarynę, serki w pudełkach itp.
    - trzecia znowu większa, bo jest tam miejsce na dwa pojemniki: jeden na wędlinę, drugi na różnego rodzaju sery: żołte i "śmierdziuszki", czyli camembert etc.
    - następna idealna pod jogurty ( to niesamowite, jak dzieci potrafią je pochłaniać!!!)
    - i szklana półka na pozostałe, na które nie mam pomysłu) albo są "chwilowe"
    - i pod szklaną półką dwa pojemniki: jeden na warzywa a drugi na puszki długoterminowe.
    Rany - nie miałam pojęcia, że jakoś to mam usystematyzowane, hehe)
    Natomiast o to, jak wyglada zawartość trzech szuflad w zamrażarce nie pytaj, bo sama od czasu do czasu "odkrywam" tam różne rzeczy)))))))))))))
    Pozdrooffka dla miłośników zimnego piffka prosto z lodóweczki))))

  7. #7

    Domyślnie

    Pifko to się wie.... zmieści się na każdej półeczce...

    Dzięki za pomysły. POdoba mi się wprowadzenie pojemniczków na półki. Próbowałem układać stosiki (coś na coś) ale się waliło po chwili i robił się misz-masz. Takie pojemniczki to nie dość, że porządkują to jeszcze ograniczają rozprzestrzenianie się zapachów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony