dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Wyobrazcie sobie lazienke z wanna i umywalka z jedna bateria. Bateria jest umieszczona na krotszym boku wanny i w dodatku nie na srodku. Dzieki temu, oraz dlugiej wylewce (40cm) obsluguje tez umywalke. Niech zyje wynalazczosc

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Hm, czy taką wynalazczością będzie połączenie bidetu z pisuarem?

  3. #3

    Domyślnie

    Przy przekręcaniu takiej wylewki nie ma siły żeby woda nie kapała między wannę a umywalkę.Wynalazki-dobra rzecz,ale zastanów się nad wątpliwymi.Mario
    A bidet z kibelkiem naprawdę istnieje i ma się dobrze

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-09-30 10:01 ]</font>

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Bateria jest nad wanna, a umywalka zachodzi nad wanne. Tak w ogole ja to traktuje jako ciekawostke.

  5. #5

    Domyślnie

    Frankai, czy Ty już piszesz STAMTĄD? Jeśli tak to reszta nie wie.

  6. #6

    Domyślnie

    A ja w swej straszliwej naiwności myślałam, że ta epoka już minęła!? W tej chwili pomieszkujemy u mojego ojca na Ochocie.
    Mieszkanko ma 37 m2 i są to 2 pokoje a wszystkie pomieszczenia w amfiladzie tzn. wchodzimy do przedpokoiczku, kuchnia, I pokój, II pokój,przedpokoik, łazienka. Acha, jest jeszcze wejście z I pokoju na balkon. Oczywiście na ścianach była ogromna sieć rur, rureczek i rureniek od gazu, wody, kaloryferów, odpowietrzeń itp. Dla oszczędności nad wanną była zamontowana jedna długa wylewka, ale umywalki w ramach tejże oszczędności już nie było.
    Moje uznanie dla pomysłodawców!

  7. #7

    Domyślnie

    Takie rozwiązanie można było spotkać także w Polsce w domach z lat 60-tych.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    A w Grecji klasycznym rozwiazaniem jest umieszczanie prysznica nad WC.
    Efekt: mozesz brac prysznic i "nadawac paczke".

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No dobra Ryniu przyznam sie wszystkim: jestem na Syberii, a dokladniej w Surgucie, czyli jakies 3 tys.km na wschod (i troche polnoc) od Moskwy. Przypuszczam, ze jest tu duzo takich ciekawostek.
    Z budowlanych, to mieszkam w domku drewnianym, a bywa tu i -40. Na oko jest tylko 15cm ocieplenia.
    Z innych widzialem napisy przy wejsciu do dyskoteki, ze nie mozna wnosic broni palnej, gazowej, itp. Faktycznie trzepia plaskoglowych (odpowiednik ABS) wykrywaczami metali.

  10. #10

    Domyślnie

    A w hotelu "Bielyje Noczi" w Petersburgu, jak kolega zapytal, czy jest pokoj z telewizorem, to sie okazalo, ze jest: dwaj boy'e poszli do jadalni i zabrali ludziom sprzed nosa telewizor wraz z meczem Dynamo - Spartak...

  11. #11

    Domyślnie

    u mojego kolegi nad umywalką był kaloryfer żeliwny - tam gdzie normalnie powinno być lustro. Lokalizacja: Polska/Warszawa/Ursynów lata 2000.

  12. #12

    Domyślnie

    Notuj Pan... Ursynów, Alternatywy 4. Gospodarz już wie...

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Frankai, a za co Cię tam zesłali????!!!!!!

  14. #14

    Domyślnie

    W Polsce w latach 70-ch wybudowano sieć hoteli NOVOTEL, gdzie taki patent był zakładany w łazienkach.
    Hotele tej sieci w założeniu po około 15 latach powinny być burzone i budowane od nowa. A u nas ORBIS je wykupił i ponazywał różnie, żeby nie było że to NOVOTEL. Mamy więc Redę w Szczecinie, VERĘ w Warszawie, Posejdon w Gdańsku i wiele, wiele innych.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Nie wiem czyj to patent, ale ja zastosowałem go u siebie. Zlikwidowałem w łazience umywalkę. Nad wanną na długim boku zamontowałem uchwyt na słuchawkę prysznica. Słuchawka (z regulacją sposobu wypływu wody) + uchwyt i cała armatura tworzą zgrabny zestaw. Zalety czegoś takiego: 1. najważniejszy: nie spada ani kropla wody na podłogę podczas dowolnego sposobu mycia. 2. można się nachylić tak, aby strumień wody obmywał prawie do pasa, czego nie mogłem zrobić gdy umywalka była mała. Najbardziej wnerwiałą mnie umywalka z wylewką (taki maleńki mieszacz) którego strumień wody obmywał mi jedynie dłonie bo dalej ich nie mogłem włożyć. W miejscu zlikwidowanej umywalki mam szafkę. Jestem z tego patentu naprawdę bardzo zadowolony. Ged

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No to moze zrobic gielde niekonwencjonalnych pomyslow?

    Alicjanka - odpowiem emalia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony