dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AsiaG

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czesc,
    Wykonawca zaproponowal ze sam kupi material na tynki wewn.-zwykle szare ( drobny piasek, cement, wapno ) i wylewki (zwirek, cement) za co musze zaplacic 6 zl/m2. Po przemnozeniu przez 200 m2 wylewki ( grubosc 8cm-100m2 i 4cm drugie 100m2) i 460m2 tynku (grubosc ok 2 cm)wyszlo ok 4 tys PLN.
    Wydaje mi sie ze to duzo poniewaz potrzebuje okolo 10m3 betonu i 10 m3 zaprawy. Policzylam potrzebne do tego skladniki i wychodzi ok 2 tys.
    Powiedzcie co o tym sadzicie. Ile zaplaciliscie za material ( bez styropianu)przy podobnym metrazu?

    AG

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.

    U mnie włąśnie tynkują. Za metr kw. z moim materialem miało być 8PLN, z materiałem wykonawcy 12PLN, więc wychodzi 4PLN za m2 materiału. I muszę przyznać, że nie oszczędzają. Cement tylko z dobrych Cementowni (ja kupiłbym białoruski), a jak widzę ile się tego marnuje to się cieszę, że wybrałem wariant z materiałem wykonawcy, bo inaczej dostałbym wrzodów żołądka

    Sebastian.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robertsan

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Robilem tynki wewnetrzne: tynkarze wzieli 5 PLN za 1m^2+plus obiady dla 4 tynkarzy przez 3 dni. Material (wapno,cement,piasek,narozniki) wyniosl mnie 3 PLN za 1m^2. I zostalo mi dosyc duzo wapna, piasku.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony