dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21

    Domyślnie ceramika

    Witam
    Gorąco odradzam czarną ceramikę znajomi taką kupili i są bardzo rozczarowani, będą wymieniać na białą.
    Co do ceramiki firmy Roca to jest to tzw dobra jakość za niewielkie pieniądze. Jeśli chodzi o baterie to polecam zainwestować w np. Hansgrohe.
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  2. #22

    Domyślnie do lw73

    Czy wiesz może dlaczego Twoi znajomi są niezadowoleni z czarnej ceramiki? Architekt namawia mnie na czarną ceramikę ale nie jestem przekonana. Wszystkie doświadczenia użytkowników są dla mnie bardzo cenne - zastanawiam się, czy na takiej ceramice widać kamień i jak to się czyści etc.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erde
    A czy ktoś z was ma ceramikę w łazience w kolorze czarnym albo granitu??? Kupiłam kabine w kolorze grafitowym i bardzo chciałabym podobny sedes i umywalke, ale nie mogę znaleść. Może macie jakieś linki do stron albo adresy sklepów na podkarpaciu z takim asortymentem
    Z góry dzięki
    ja również odradzam ciemną ceramikę i to z własnego doświadczenia. Kupiliśmy pięć lat temu ceramikę keramag'u w kolorze takim ciemno - gołębim i muszę niestety przyznać że jest ona cholernie trudna w utrzymaniu. Widać zacieki od każdej kropli a umywalka po kilku godzinach od umycia wygląda jakby nie była czyszczona od tygodnia - jest w białe obrzydliwe kropki od mydła. Muszę powiedzieć że przy tym to nawet walory estetyczne łazienki przestały mnie cieszyć.

    Do domu kupimy napewno białą ceramikę

  4. #24

    Domyślnie czarna łazienka

    Witam
    Z tego co wiem jest to bardzo przygnębiający kolor i zamiast relaksować to się męczysz. Na czarnym wszelkie zacieki widać bardziej niż na normalnej wannie stalowej czy akrylowej.
    Jeśli chcesz jeszcze dorzucić ciemną glazurę to licz sie z tym że wzrośnie Ci pobór prądu jako że do oświetlenia ciemnego pomieszczenia potrzeba mocniejsze żarówki.
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Erde

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    Z tymi zabrudzeniami to wiem, tylko że ja raz spotkałam sie z takim fajnym ciemnym granitem który nie był idealnie gładki i na nim nie było widać żadnych zacieków, tylko że teraz juz nigdzie tego nie mogę znaleść.
    A łazienka będzie i tak bardzo jasna. Poza tym w drugiej bedzie już biała ceramika.

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tommek

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    4

    Domyślnie ceramika Keramag

    A może warto obejrzeć ofertę Keramagu ?

  7. #27

    Domyślnie Re: ceramika Keramag

    a moze kolekcja pure stone Villeroy&Boch

    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Erde

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ładne tylko trochę za jasne

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erde
    Ładne tylko trochę za jasne
    Ten gołębi kolor nazywa się Manhattan. Firmy mało robią kolorowych szkliw bo jest słabe zainteresowanie klientów.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Erde

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    No niestety. A szkoda bo ten biały kolor to już mi sie przejadł i bardzo zależało mi na ciemnym graficie. Mam nadzieje że jeszcze znajdę coś ciekawego. Ale dzięki wszystkim za rady i pomoc.

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Grafitowe rzeczy ma właśnie Roca. My po dłuugim namyśle jednak zostaliśmy przy bieli - nie bez znaczenia jest fakt, że kolory wychodzą droższe o 40% . Poza tym na nowe serie w kolorze trzeba czekać ok. 8 tygodni - nie ma tego w Gliwicach, muszą ściągać z Hiszpanii
    U nas cała ceramika oprócz wanny będzie z Roca...
    P.s. - przy nowych seriach niebagatelny koszt stanowią... deski do wc. Są tylko wolnoopadające - dorzućcie sobie od razu do ceny

  12. #32

    Domyślnie Roca

    Roca -Bardzo dobry wybór!!!
    W tej chwili pełną ofertę posiadam w skloepie
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Erde

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dzięki

  14. #34

    Domyślnie

    Znajomi maja wlasnie grafitowa ceramike f-my ROCA, slicznie wyglada zanim sie jej nie zacznie uzywac. Pozniej tak jak wspomnieli juz poprzednicy wyglada fatanielnie bo znac na niej slady wody z mydlem i po kazdym uzyciu (czyt. umyciu rak) trzeba czyscic jakims mleczkiem lub plynem myjacym zeby nie zrobilo sie matowe.
    Poza tym serie kolorowe zamawiane sa w Hiszpani, drozsze a do tego jak nie zrobia w tej samej partii to roznia sie odcieniami :?
    Im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej krwi na polu walki - J.Piłsudski
    nasz domek

  15. #35

    Domyślnie

    witam,
    a my wybralismy koło, mnie sie podoba i cena przystepna
    ... wszystko to kwesta gustu i ... portfela

  16. #36

    Domyślnie Witam

    Jeśli chodzi o koszty to Roca i Koło mają podobne ceny. Niższe ma Cersanit, ale też ma inną biel swej ceramiki.
    Nie zmienia to jednak faktu że ma dużo zwolenników swoich wyrobów.
    (ja mam um. Irydę) i jestem zadowolony.
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  17. #37

    Domyślnie

    Spotkaliście się może z ceramiką włoskiej firmy AeT? Podobają mi się ich umywalki, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii

    http://www.aetitalia.it

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beithe
    Spotkaliście się może z ceramiką włoskiej firmy AeT? Podobają mi się ich umywalki, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii

    http://www.aetitalia.it
    I jak tam poszukiwania opinii? Ja próbuję znaleźć miejsce, gdzie da się to obejrzeć. Jakoś ciężko ich namierzyć. Póki co znalazłem tylko gościa na Allegro, ale w dodatku ma kiepskie recencje 6 negatywów na 99 użytkowników.

  19. #39

    Domyślnie

    Opinii nie znalazłam, więc kupiłam Wygląda ladnie, ale jeszcze nie używam, więc nie wiem jak się sprawuje. Obejrzeć to to można w salonach firmy Mirad (na pewno w Wawie na Bartyckiej).
    A kupowałam też z Allegro, u tego człowieka, nie ma negatywów:
    http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=203853
    Też ma sklep na Bartyckiej, ale tam można tylko zamówić, ekspozycji prawie nie ma. Dobre ceny, przyzwoita obsluga, zamawiałam kilka rzeczy, wszystko było ok.

  20. #40
    Banned
    Mimi Moore

    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Skąd
    Varshava
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kóło, Cersanit i Roca to trzy różne marki ceramiki łazienkowej. Każda z nich ma swoją wyjątkową linię produktów, z których możesz wybierać. Na przykład, Roca oferuje swoją serię Meridian, która ma wyjątkowy design i jest wygodna w użyciu. Cersanit z kolei oferuje produkty z wyjątkowymi wzorami, które dodadzą stylu Twojej łazience. Koło z kolei ma bogaty wybór produktów, które są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Więc jeśli chcesz wybrać coś z seri Meridian, to Roca będzie dla Ciebie dobrą opcją.
    Kiedy robiłem remont łazienki, kupiłem ceramikę łazienkową w sklepie: szeroką gamą produktów. Bezpłatną wysyłkę przypisałbym osiowym zaletom tego producenta.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-12-2022 o 13:59

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony