dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie 1.11.16_Wspomnij Ważnych dla Ciebie, którzy odeszli...

    Był taki Wojtek, który nigdy się nie ujawnił w realu. A na forum był człowiekiem wobec którego nie można było przejść obojętnie. Był też moderatorem. Wspominamy ponurego63...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    ..?
    Jak łatwo jest niekiedy pozwolić by wygasł kontakt w sieci i przejść do "normalności".. miałem okazję wymienić parę budujących (w przenośni) wiadomości z Ponurym..
    Dość często myślałem o nim - bo dawno się nie pokazywał a mi zawsze szkoda, gdy z forum odchodzą dobrzy ludzie. . Nie wiedziałem że nie ma go już wśród nas.
    Mam nadzieję, że patrzy czasem na Forum i nas wspiera.. Dziękuję że był.. i mam nadzieję, że zostanie nie tylko w mojej pamięci..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Był taki Wojtek, który nigdy się nie ujawnił w realu. A na forum był człowiekiem wobec którego nie można było przejść obojętnie. Był też moderatorem. Wspominamy ponurego63...
    Był...Nigdy nie zamieniłam z nim ani słowa, a jednak był dla mnie postacią charyzmatyczną....z tajemnicą, mądrością. Księżycowy man...Tak sobie o nim myślałam. Bardzo był mi bliski....choć jednocześnie daleki. Wojtku - "gdzieśkolwiek jest, jeśliś jest..." niech Ci będzie dobrze, lepiej....


  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Wielokrotnie miałem okazję 'pogadać' z Wojtkiem, choć podobnie jak 99,999998% ludzi z forum nigdy nie spotkałem go na żywo. Zawsze jednak był i to nie przenośnia, wystarczyło napisać do niego, a odpowiedź przychodziła w ciągu kilku minut, bez względu na porę dnia czy nocy.
    Przede wszystkim był to człowiek niezwykły, jakich coraz trudniej spotkać. Niby nie ma ludzi nie zastąpionych, ale Wojtek jest wyjątkiem od tej reguły. Choć wiem, że nie ma go między nami, to jakoś wypieram tę myśl i cały czas uważam że jest, a nie że był.
    Wojtku, wiem że nadal czuwasz, tylko na innej warstwie.
    (i)(i)(i)

  5. #5

    Domyślnie

    Piękne wspomnienia, będę tu zaglądać...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony