dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 337
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 6726
  1. #21

    Domyślnie

    A jakie to warunki oferuje GE jeśli mozna zapytać?
    PRO

  2. #22

    Domyślnie

    10% kredytu bez odsetek. Znaczy promocja taka, rozumisz

  3. #23

    Domyślnie

    Jakie oprocentowanie, prowizja itp?
    PRO

  4. #24

    Domyślnie

    Jezeli ktos chce porownac oferty roznych bankow w jednym miejscu, to polecam strony expander'a. Mozna tez rzucuic okiem na open finance, ale tam, od razu odsylaja do oddzialu. W expanderze mozna dostac lepsze warunki niz osobiscie. Ja mam konto w BPH prawie 10 lat, a expander ( via BPH ) dawal mi lepsze warunki niz BPH. Troche dziwne, ale ..... Mozna sie od nich dosc duzo dowiedziec i co wazne nie pobieraja za to zadnych oplat. Polecam. Ja jestem jeszcze przed kredytem, wiec chetnie dowiedzialby sie jak banki traktuja klientow. Zwlaszcza jezeli chodzi o transze, wizyty na budowie i rachunki. Czy jest jakis bank, ktory tego nie wymaga ?

  5. #25

    Domyślnie

    Jestem na 99%zdecydowana na GE Money Bank.
    0 zł za wniosek, wczesniejsza spłate, 0 zł prowizja
    dostałam 2,95 % na franki .
    Nie wymagaja przed zadnego rzeczoznawcy (wystarcza zdjecia działki - analitycy sami ocenia wartosc działki i domu).
    Sa transze -ale nie wymagaja faktur tylko zdjecia z postepu prac i wpisy do dziennika budowy


    Moze jest ktos , kto korzysta z ich kredytu i moze powiedziec jak to wygląda w praktyce
    Pozdrawiam Wioma

    Moja budowa

  6. #26

    Domyślnie

    JA jestem po wstepnej rozmowie z Millenium Bank na dzień dobry 2,57 % w CHF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
    Nie pobierają kasy za wycene i 1% prowizji od kredytu.

    NIe znalazłem niższego oprocentowania na rynku.
    PRO

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,
    Też zastanawiamy się nad kredytem, jakos dziwnie skłaniam sie ku PBH więc wszelkie opinie mile widziane.
    Na co zwracać uwagę, bo juz wiem że wysokośc raty to nie wszystko
    może ktos miał w Multibanku bo wysokość raty bardzo podobna jak w PBH różnica około 25 zeta
    Mamy juz stan surowy otwarty ciekawe czy starczy mi 150 tys na zamieszkanie ???/

  8. #28

    Domyślnie

    PBH? Nie słyszałem

    Jesli jednak idzie o BPH to radzę porównać oferty w oddziale i u posredników (Expander, OF). W oddziale dostaniesz mniejszą prowizję za udzielenie kredytu ale u pośrednika możesz (choć nie musisz) dostać niższe oprocentowanie.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    A ja wam powiem konkretnie co mi proponowali:
    Bank Millenium - rzeczywiscie oprocentowanie 2,57 ale....... musisz obowiazkowo ubezpieczyc sie od smierci na kwote 112% kredytu przez caly okres trwania pozyczki. Jak dodalem skladke do raty to wyszla mi wieksza jak przy oprocentowaniu 3.01.
    W BPH rozmowa trwala dwie minuty - kiedy uslyszalem ze nie ma mowy o negocjowaniu czegokolwiek niz prowizji podziekowalem i wyszedlem.
    GE MB - ide dzis, na infolinii pani powiedziala ze wstepnie mam 2.93 oprocentowanie. Zobaczymy co w oddziale.
    WBK - musi byc wklad wlasny a dzialka ze stojacym domem dla nich nie jest wkladem wlasnym.
    PKO - w ogole pomine milczeniem
    DOmBank - 3,01 ale oplaty sa tam za wszystko
    Lukas Bank - kredyt w zlotowkach - 0,99 % marzy + Wibor 3 miesieczny. Niestety drogo, ale najtaniej chyba w PLN nie ma.
    Co do Expandera i Open Finance. W Expandrze musisz zaplacic 100 zeby podali konkretna propozycje, jesli z niej skorzystasz to Ci ja oddaja. W Open tego nie ma. Jak kazde doradztwo zyje z prowizji i oferte ktora dostaniesz nie zawsze bedzie najtansza dla Ciebie. Osobiscie sam chodze po bankach i staram sie negocjowac. I wierzcie mi ze mozna, bo klient ktory chce wziasc 240ts kredytu to dobry klient.
    Powodzenia

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    A ja wam powiem konkretnie co mi proponowali:
    Bank Millenium - rzeczywiscie oprocentowanie 2,57 ale....... musisz obowiazkowo ubezpieczyc sie od smierci na kwote 112% kredytu przez caly okres trwania pozyczki. Jak dodalem skladke do raty to wyszla mi wieksza jak przy oprocentowaniu 3.01.
    W BPH rozmowa trwala dwie minuty - kiedy uslyszalem ze nie ma mowy o negocjowaniu czegokolwiek niz prowizji podziekowalem i wyszedlem.
    GE MB - ide dzis, na infolinii pani powiedziala ze wstepnie mam 2.93 oprocentowanie. Zobaczymy co w oddziale.
    WBK - musi byc wklad wlasny a dzialka ze stojacym domem dla nich nie jest wkladem wlasnym.
    PKO - w ogole pomine milczeniem
    DOmBank - 3,01 ale oplaty sa tam za wszystko
    Lukas Bank - kredyt w zlotowkach - 0,99 % marzy + Wibor 3 miesieczny. Niestety drogo, ale najtaniej chyba w PLN nie ma.
    Co do Expandera i Open Finance. W Expandrze musisz zaplacic 100 zeby podali konkretna propozycje, jesli z niej skorzystasz to Ci ja oddaja. W Open tego nie ma. Jak kazde doradztwo zyje z prowizji i oferte ktora dostaniesz nie zawsze bedzie najtansza dla Ciebie. Osobiscie sam chodze po bankach i staram sie negocjowac. I wierzcie mi ze mozna, bo klient ktory chce wziasc 240ts kredytu to dobry klient.
    Powodzenia
    Jestem ciekawy Twoich wrażeń z GE - do mnie zadzwonił gość z GE z oddziału w Poznaniu (Garbary) i przez telefon też zaproponował oprocentowanie poniżej 3% - osobiście jeszcze tam nie byłem.
    Już mieszkamy i... odpoczywamy po budowie

  11. #31

    Domyślnie

    Witam,
    Piszę się na info co w GE, tak jak Tomjot. Wstępnie stargowałem prowizje w Multibanku na 1,5% a popracuje jeszcze nad marżą banku. W środę mam spotkanko w Expanderze zapewniali przez telefon że nie pobierają opłat a tu czytam że mam uszykować 100 złociszy
    A i oczywiście w wcześniejszym mailu miałem napisać BPH a nie PBH <rotfl> nie zakładam nowego banku.

  12. #32

    Domyślnie

    Ja miałem dzisiaj pójść do GE ale nie dam rady jak będizecie to napiszcie co zaproponowali, zastanawiałem się jeszcze nad Millenium, niskie oprocentowanie ale nie wiedziałem o tym ubezpieczeniu.
    PRO

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    W Expanderze jeszcze na poczatku roku chcieli ode mnie 100 ktora oddawali jak skorzystalo sie z ich oferty.
    Bylem w GE, otrzymalem we frankach 2,93 i mily pan powiedzial ze mozemy wystapic o nizsza marze we wniosku, ale o tym decyduje Warszawa . Nizsze oprocentowanie glownie zalezy od wartosci nieruchomosci po budowie i okresu kredytu.
    Dzis skladam wniosek i czekam do srody na decyzje. Bank sam sobie zrobi zdjecia i wyceni domek (nie jak BPH - zaplac za rzeczoznawce)
    W GE maja teraz oferte 10% odsetek gratis od kapitalu, jest to piekne ale..... no wlasnie nie ma nic za darmo - przez pierwsze 5 lat nie mozna nadplacic wiecej jak 10% kapitalu.

    A co do millenium, nigdy nie mowia o tym. To przeciez tylko ubezpieczenie, ale mnie wynioslo 86 zl miesiecznie. Podziekowalem.

    Bede informowac na biezaco moje kredytowe przygody, szczegolnie ze w open financial tez mi przygotowuja oferte, aczkolwiek odbywa sie to raczej bez specjalnego zapalu do obnizenia klientowi kosztow kredytu.

  14. #34

    Domyślnie

    mi powiedzieli w GE ze marza jest 0 zł (prowizja bankowa - o to chodzi?)
    Pozdrawiam Wioma

    Moja budowa

  15. #35

    Domyślnie

    Wszyscy piszecie o oprocentowaniu, a nie podajecie szczegółów. Przecież to najważniejsze, bo warunki zależą przede wszystkim od zdolności i pożyczanej kwoty=ryzyko banku. Potem ktoś czyta i myśli, że może dostać prowizję 1,57 za 300 tys. bez wkładu własnego.
    Nati, gdzie będziemy mieszkać ?

  16. #36

    Domyślnie

    Przepraszam, nie prowizję, a oprocentowanie.
    Nati, gdzie będziemy mieszkać ?

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    Bylem w GE, otrzymalem we frankach 2,93 i mily pan powiedzial ze mozemy wystapic o nizsza marze we wniosku, ale o tym decyduje Warszawa
    W BPH dostałem taką samą informację (że o obniżeniu marży decyduje centrala) - zastanawiam się czy to nie jest pewnego rodzaju wybieg na 'upierdliwych' targujących się klientów: owszem w oddziale chcieliby (niby) jak najlepiej - fronetm do klienta, no ale ostatnie słowo ma centrala.
    Już mieszkamy i... odpoczywamy po budowie

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Logiczne jest ze im wiecej wkaldu wlasnego tym mneijsze oprocentowanie.
    u mnie kwota kredytu - 240 tys.

    A jeszcze o BPH. Napisalem mail do dyrektora odpowiedzialnego za kredyty hipoteczne o tym, jak mnie potraktowano (pisalem wyzej). Dzis mam telefon ze chetnie sie ze mna spotka i porozmawiamy na temat warunkow. A wiec jednak mozna byc elastycznym...

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Wioma - marza to jest to co bank zarabia na kredycie: oprocentowanie = marza plus wibor (lub libor) 6M lub 3 M.
    Wiec nie mzoesz miec marzy 0

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    Logiczne jest ze im wiecej wkaldu wlasnego tym mneijsze oprocentowanie.
    u mnie kwota kredytu - 240 tys.

    A jeszcze o BPH. Napisalem mail do dyrektora odpowiedzialnego za kredyty hipoteczne o tym, jak mnie potraktowano (pisalem wyzej). Dzis mam telefon ze chetnie sie ze mna spotka i porozmawiamy na temat warunkow. A wiec jednak mozna byc elastycznym...
    Maciek, z ciekawości - w jakim oddziale BPH (w Poznaniu?) rozmawiałeś o kredycie?
    Już mieszkamy i... odpoczywamy po budowie

Strona 2 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony