dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Beckers lateksowa płaty odchodza

    Witam,
    mieszkanie stan deweloperski,
    wykonczony przez renomowana firme budowlana.
    Sciany sa przepieknie przemalowane beckersem ale... nastapilo zadarcie jednego miejsca i farbe mozna sciagac platami!
    Oczywiscie reklamacja u fachowca bo nasuwala nam sie mysl, ze zle zagruntowane, zle oczyszczone.
    Wspomne, ze dwa razy gladz, 2*szlifowanie, unigrunt, 3 * watstwa farby bo za drugim razem wyszly pregi.
    Fachowiec nie chce slyszec o zarzutach, iz zle zagruntowane czy oczyszczone.
    Podobno lateksiwe farby maja to do siebie aleeee nie bedzie odchodzic, ze tylko w miejscaxh gdzie sie np zadrze i sie pocisgnie to plat odchodzi.
    Mieliscie taki problem?
    Odchodzily wam platy bez naruszen sciany.

  2. #2

    Domyślnie

    Żle zruntowane. Namocz gąbką ścianę i tak samo będzie odchodzić. Jeśli byłoby dobrze zgruntowane to by nie ochodziło płatami

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś zerwałem farbę ze ściany o wielkości 2,6x3m jednym pociągnięciem. tez to był Beckers.

  4. #4

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    Zle odkurzone i zle zagruntowane.. 100%
    Poddasza to nasza pasja...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    poza tym stan deweloperski oznacza ze deweloper "pobiałkował" ściany czymś najtańszym co znalazł na rynku. Prawdopodobnie Becekers ściąga się razem z farbą deweloperską.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wayne2mike
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wtelno
    Kod pocztowy
    86-011
    Posty
    193

    Domyślnie

    Jeśli wina farby to powinna odspajać się od gruntu.
    Jak odchodzi a w tych miejscach jest sypkie podłoże tzn że zeszła z gruntem więc źle przygotowane podłoże pod gruntowanie.
    Tak ja to widzę.

  8. #8

    Domyślnie

    ok,
    ale sama farba moze odchodzic czy tylko moze byc problem jesli ja sie naruszy?
    Bo tak jak pisalam wyzej fachowiec umywa rece on twierdzi ze wszystko ok.
    My juz wiemy, ze nie jest.
    Sciany wygladaja pieknie i nie dowiedzielibysmy sie o tym gdyby nie zostal uszkodzony mechanicznie jeden kawalek i wtedy wyszly siupy.
    Rozwazam czy zostawic ale boje sie ze za jakis czas plat farby mi spadnie
    Jak uwazacie?

  9. #9

    Domyślnie

    sama nie spadnie, ale jak zaczniesz odrywać to co sie da, to pewnie "oberwiesz farbę z całego pomieszczenia. U mnie to wyszło przy okazji następnego malowania

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigos12154 Zobacz post
    Wspomne, ze dwa razy gladz, 2*szlifowanie, unigrunt, 3 * watstwa farby bo za drugim razem wyszly pregi.
    .
    masz sprawcę kłopotów - pogrubienie.
    nie miałeś fachowca tylko najmitę,który robił tym co mu dali do ręki.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał silver200 Zobacz post
    sama nie spadnie, ale jak zaczniesz odrywać to co sie da, to pewnie "oberwiesz farbę z całego pomieszczenia. U mnie to wyszło przy okazji następnego malowania
    To jest masakra!
    Zostawimy ja raczej bo znow tyle pokoi mamy robic to...
    mam nadzieje, ze mi plachta na glowe nie spadnie lub nie wyjdzie pajeczyna na cala sciane ehhhh

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    masz sprawcę kłopotów - pogrubienie.
    nie miałeś fachowca tylko najmitę,który robił tym co mu dali do ręki.
    juz to wiemy!
    tylko, ze po remoncie...
    za zrobienie dalismy kupy kasy 33zl/m 2 renomiwana firma z poznania

    I to nie tylko to POPULI!

  13. #13

    Domyślnie

    Witam
    Temat stary, ale napiszę ku przestrodze, jeśli ktoś będzie kiedyś googlował.
    Całe mieszkanie pomalowane ok 6 lat temu farbą akrylową. Ostatnio kupiliśmy farby lateksowe w różnych kolorach, wyszło, że byli to różni producenci (decydowało podobanie się danego koloru domownikom), Dekoral, Śnieżka i właśnie Beckers. Z dwoma pierwszymi nie ma najmniejszych problemów. Beckets odchodzi płatami jak opisano w tym wątku. Wszystkie te farby nakładane były tym samym wałkiem na takie samo podłoże (ściany pomalowane 6 lat temu tą samą farbą).

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rabarbar1

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lasek101 Zobacz post
    Witam
    Temat stary, ale napiszę ku przestrodze, jeśli ktoś będzie kiedyś googlował.
    Całe mieszkanie pomalowane ok 6 lat temu farbą akrylową. Ostatnio kupiliśmy farby lateksowe w różnych kolorach, wyszło, że byli to różni producenci (decydowało podobanie się danego koloru domownikom), Dekoral, Śnieżka i właśnie Beckers. Z dwoma pierwszymi nie ma najmniejszych problemów. Beckets odchodzi płatami jak opisano w tym wątku. Wszystkie te farby nakładane były tym samym wałkiem na takie samo podłoże (ściany pomalowane 6 lat temu tą samą farbą).
    Ja również się wypowiem, choć temat stary.
    Podobnie jak kolega, właśnie malowalem 3 różnymi farbami (Śnieżka, Dekoral, Beckers). Przy zerwaniu taśmy malarskiej, Beckers odchodzi płatkami. Dekoral trzymał się super. Szajs. Wszystkie ściany sam robiłem i wszystkie jednakowo były przygotowane.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony