dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81

    Domyślnie

    hejka
    ja w tym tygodniu skończyłem stawiac mury POROTHERM 25 P+W wienerberger a dokładnie produkowany był Wienerberger Zesławice 31-761 Kraków ul. G. Morcinka 5
    ,tam je produkowali kupiłem 18 palet - 1800 szt to może w sumie 30 - 40 szt było ogólnie peknietych . Wiec mysle że moga byc a co do peknięc pionowych tez w paru pustakach to zauwazylem ale to nie osłabia pustaków odnosnie nacisku dachu - tak tłumaczyli mi górale którzy buduja domy
    aha i powiedzieli mi ze nie jeden domek stawiali takimi pustakami i uważaja że jest to obecnie najlepsza ceramika na rynku , lepsza niz LEIER , ROBEN , oraz JOPEK
    Ja nie mam zastrzeżeń
    Już mieszkam w Gostyni ( okolice Mikołowa , Wyr , Orzesze )

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał michcioizi
    hejka
    ja w tym tygodniu skończyłem stawiac mury POROTHERM 25 P+W wienerberger a dokładnie produkowany był Wienerberger Zesławice 31-761 Kraków ul. G. Morcinka 5
    Ja nie mam zastrzeżeń
    A ściany wewnętrzne nośne też murowałeś z Porothermu bo wpadł mi pomysł żeby ściany te wymurować ze zwykłej ceramiki Max co powino dać jakieś oszczędności.

  3. #83

    Domyślnie

    Witam!
    Cegielnia HONORATKA znajduje się w Wielkopolsce w okolicach Konina

  4. #84
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie

    Cytat Napisał michcioizi
    hejka
    ja w tym tygodniu skończyłem stawiac mury POROTHERM 25 P+W wienerberger a dokładnie produkowany był Wienerberger Zesławice 31-761 Kraków ul. G. Morcinka 5
    ,tam je produkowali kupiłem 18 palet - 1800 szt to może w sumie 30 - 40 szt było ogólnie peknietych . Wiec mysle że moga byc a co do peknięc pionowych tez w paru pustakach to zauwazylem ale to nie osłabia pustaków odnosnie nacisku dachu - tak tłumaczyli mi górale którzy buduja domy
    aha i powiedzieli mi ze nie jeden domek stawiali takimi pustakami i uważaja że jest to obecnie najlepsza ceramika na rynku , lepsza niz LEIER , ROBEN , oraz JOPEK
    Ja nie mam zastrzeżeń
    Od Jopka większość ceramiki jest lepsza - do niedawna produkował pustaki tylko z klasy 10.
    Ja mam mury z pustaka poryzowanego z Kozłowic (cena zbliżona do Wienerbergera, ale wtedy akurat nie było w hurtowni ) a z Jopka buduję wolnostojący garaż - szkoda mi było pieniędzy na budowanie garażu z dobrej ceramiki.

  5. #85

    Domyślnie

    I tu zdania są podzielone, bo mnie mój kierownik budowy zdecydowanie odradził Jopka. Ponoć "są beznadziejne i zoasypują się w dłoni. Wszystko, tylko nie Jopek" (kociec cytatu). I bądź tu człowieku mądry.

  6. #86
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał aleksandra1
    I tu zdania są podzielone, bo mnie mój kierownik budowy zdecydowanie odradził Jopka. Ponoć "są beznadziejne i zoasypują się w dłoni. Wszystko, tylko nie Jopek" (kociec cytatu). I bądź tu człowieku mądry.
    jabko budował z Jopka, poczytaj:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=57254

    wygląda to to jak półdupek zza krzoka (jopek nie jabko ), ale w rękach chyba sie nie rozsypywało.

  7. #87

    Domyślnie

    Porotherm można sobie obejrzeć na budowie np u sąsiada (ilość tych pokruszonych odłamków )
    I nie radze chrzcić szampanem domu z porothermu tak jak to sie robi ze statkiem,( ze zrozumiałych względów)
    Po przeczytaniu czegokolwiek z Forum należy zapytać fachowca patrząc mu głęboko w oczy

  8. #88

    Domyślnie

    No to i ja doloze kilka slow. Sciana trojwarstwowa 25x12x11,5 gdzie pierwsza i ostatnia to poroterm z Leborka. Nie ma zadnych pekniec ani na zewnetrznych ani na nosnej wew. (mam tylko pomiedzy garazem i domem jeszcze nieotynkowana). Sciany wybudowane w 2003-2004. Nie panikujcie prosze.

  9. #89

    Domyślnie

    Witam
    zdecydowałam sie na porotherm. Co ma Byc to bedzie. Znajomi wybudowali sie około 1,5 roku temu i wszystko jest ok.
    Moze ktoś ma jeszcze jakieś wiadomości na temat porothermu?
    pozdrawiam

  10. #90

    Domyślnie

    a jak sie ma max 29 do porothermu 30?
    prosze o opinie

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony