dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Maaszak, postępów niestety brak- utknęliśmy na papierologii

    Plusem jest to, że mieliśmy czas przemyśleć pewne rozwiązania, np. okno w kuchni po kilku zmianach z oryginalnego na poziome ostatecznie zwyciężyło w wersji poziomej (jak u kaszpira), ponieważ brakowało mi blatów, a w miejsce mojej wymarzonej wyspy stanie jednak większy stół.

    Ponieważ chcieliśmy rolety zewn., żeby nie podnosić kosztów budowy i uniknąć mostków term. przy ich montażu zmniejszylismy wysokość okien do ok.210cm (żałowałam, przyznaję, ale coś za coś).

    Sufit zdecydowanie zostaje-w końcu- poza dużymi oknami. to nasz efekt WOW w tym prostym mieszkaniu Nasz konstruktor poszukał oszczędności w innych miejscach (m.in. zmienił zazbrojoną jak bunkier zabudowę wnęki kuchennej na lekką; po przeliczeniu konstrukcji mamy trochę kolejnych oszczędności, więc z sufitem można zaszaleć).

    Co do podłogówki, to będzie 100% jednak Zmieniliśmy zdanie, kiedy więcej poczytalismy.

    Na koniec taka ciekawostka Fakt, że część ścian działowych u nas będzie cieńsza niż projekcie, przez co np. małe sypialnie powiększyły się o kilkadziesiąt cm, ale po wyrysowaniu projektu przez naszego architekta i przeliczeniu przez niego powierzchni wyszło nam, że "magicznie" dom powiększył się ze 108 do ok.115 m2... Po obrysie nic się nie zmieniło, na stronie biura są podane złe wymiary :/ Tak rzetelnie niektórzy podchodzą do swojej pracy.

  2. #22

    Domyślnie

    Będę budowac Ekonomiczny 1A. Mam nadzieję adaptacja nie pochłonie nie wiadomo jakich kosztów. Projektant nie chciał robić "czegoś podobnego" na tej podstawie ze względu na prawa autorskie.

    pozdrawiam wszystkich

  3. #23

    Domyślnie

    agnieszka.s czy udało się ruszyć z projektem dalej?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony