dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 52
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1039
  1. #1001

    Domyślnie

    Cześć karster!
    Powiem Ci, że koparka mi opadła
    Nie miałam żadnych powiadomień i nie wiedziałam, że u Ciebie już tak zaawansowane prace.
    Super! Gratuluję. Kolory u dzieci diabelskie , choć ten turkus bardzo mi się podoba. Mój młodszy syn, chce czarne ściany , także co tam Twoje jaskrawości...
    Kolor podłogi na górnym korytarzu i chyba w sypialni? bardzo mi się podoba. Co tam położyłeś?
    W sprawie fug, choć już pewnie po temacie, to mam argumenty za szarą fugą w łazience Choć jeszcze jakiś czas temu, też nie podobało mi się takie zestawienie, także rozumiem żonę
    Jednak, siedząc w temacie, oswoiłam się z tą szarością i dzisiaj mi się podoba. I uważam to za bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ:
    - biała fuga na podłodze, to istne zło (miałam, nie chcę nigdy więcej),
    - dwa kolory fug, to max (np. brązowa do płytek drewnopodobnych, a biała do białych), ale co wtedy dać na podłogę, żeby pasowało do reszty, a nie było białą fugą?
    - wprowadzanie różnych kolorów fug, nigdy nie wyjdzie idealnie. Myślę, że żonę mogłyby drażnić ślady np. brązowej fugi nachodzące na białą (u mnie tak jest w kilku miejscach)
    - także ta szara fuga w przypadku białej podłogi (gdzie sprawdzi się doskonale) i połączenia różnych kolorów płytek wydaje się bardzo rozsądnym wyborem.
    Tyle .
    Powodzenia w dalszych pracach. Jest już na co popatrzeć!
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  2. #1002

    Domyślnie

    annatulipanna dzięki za miłe słowo Działam, działam. Fugi szare czy tam srebrne (nie pamiętam) no a do drewnopodobnych brązowa (kupione, czekają).

    Kolory mi się bardzo podobają i uważam to za najważniejszy argument by je zostawić. Będzie na dole jeszcze chyba dość ciekawie ...

    Panele u góry przedpokój/ garderoba/ sypialnia to jedne i te same panele quic step (wszystkie takie mamy). IM1848 (zdjęcia w necie trochę przekłamują - zwłaszcza te na ceneo) .


    Pozdrawiam
    Karol

  3. #1003
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Myślałeś o fudze grafitowej lub czarnej do płytek drewnopodobnych? Wg mnie wygląda bardziej naturalnie (mimo wszystko).
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  4. #1004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wpadłam wreszcie, bo przez ciebie naśmieciłam na kominkowym
    Piękny domek będzie. Bardzo mi się podoba łazienka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #1005

    Domyślnie

    Chciałbym pokazać kilka fotek, mamy ponad 90% prac ukończone, można by powiedzieć że jakieś 98-99 No ale ostatnio jakoś tak klasycznie nastąpiło zmęczenie, spowolnienie i zniechęcenie do dalszej pracy zarówno przy wykańczaniu się jak i przy aktualizacji dziennika za co przepraszam i obiecuję, ze chociaż to drugie poprawię - tylko jakieś fotki specjalnie dla czytających/ oglądających wcześniej wykonam.

    Pozdrawiam
    Karol

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #1007
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał karster Zobacz post
    fotki specjalnie dla czytających/ oglądających

  8. #1008
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ufbufkruf
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    840

    Domyślnie

    Czy ja czegoś nie widzę? Gdzie nowe fotki?

  9. #1009
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ggdh
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    854

    Domyślnie

    Grunt, że do przodu i widać już koniec!

  10. #1010

    Domyślnie

    Gdyby tak szło zrobić zdjęcie telefonem i jednym przyciskiem wrzucić na forum...

    Robiłem jakieś porządki na kompie i znalazłem kilka zdjęć skompresowanych, gotowych do wrzucenia na forum:





    Wciąż mam dużo do zrobienia, raz na tydzień (czasem raz na 2 tygodnie) coś w domu zrobię, na zewnątrz wszystko leży odłogiem, dom ma tynk ale nie ma deski greinplast przyklejonej ani kamienia. Materiały leżą w garażu i czekają (kleje, grunty się starzeją a może dojrzewają )

    cdn

  11. #1011

  12. #1012

  13. #1013

    Domyślnie














    W dużej łazience mam docelowy blat i ten duży parapet (miło być dębowe ale miałem do czynienia z tak tragicznym stolarzem, że nie dokończył przez rok czasu swojej pracy cham jeden). Jak zrobię tam kabinę to wrzucę fotki. Kabinę chciałem z akcentami czarnego, ma nieco niestandardowy wymiar bo odpływ ma wewnątrz 99cm a boczna ścianka dokładnie 91,5cm więc żaden standard nie pasuje - ceny zabijają (od ok 4000zł w górę). Dlatego kabina jest póki co tylko na dole.

    Pozdrawiam
    Karol

  14. #1014
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Muszę przyznać, że czekałem z niecierpliwością na fotki, ale warto było czekać. Fajnie tam u Ciebie.
    Uprzedzając pytanie konkursowe: "Gdzie jest Karster?" - odpowiadam

  15. #1015

    Domyślnie

    Wstawione z premedytacją

    Pozdrawiam
    Karol

  16. #1016

    Domyślnie

    Piknie !!!

    Dasz namiar na stół....
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Super
    Trochę masz z pralnią kiepskawo. Nie masz jakiegoś pomiszczenia, by je przerobić na pralnię?
    Posiadanie Pralni i garderoby było dla mnie jednym z powodów chęci posiadania domu. Niestety nie pomyślałam wtedy o spiżarni
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #1018
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    610

    Domyślnie

    kurcze karster kiedy wyście to zrobili super, że już mieszkacie

  19. #1019
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pstawik

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Kod pocztowy
    39-120
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cześć. Super wszystko wygląda. Napisz proszę, jak się nazywa i gdzie kupiłeś tę tapetę 3D do salonu z motywem kwiatów?

  20. #1020

    Domyślnie

    Stół z allegro: (mdf z fornirem dębowym, rozkładany do 5metrów)
    https://allegro.pl/oferta/duzy-stol-...ogi-7770262827
    Tapeta tez allegro, jak za 50zł/ rolka chyba robi robotę bo zwraca uwagę.

    Pralnia, jaki z nią problem? Suszarka bębnowa stoi nad pralką i ot po pralni. Minął być jakieś drzwi ale tam jest skos i nie ma co za bardzo zrobić.

    Pozdrawiam
    Karol

Strona 51 z 52

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony