dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Ile może kosztować wstawienie okna dachowego (dach pokryty blachą dachówkopodobną)?

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: redakcja dnia 2002-10-08 11:23 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    jak kładłam dach to zamontowałam tylko 2 veluxy-wersja oszczędnościowa, w tym roku adaptowaliśmy poddasze i dołożono kolejne 2 okna. Za montaż płaciłam 300 zł ( 2 x 150,-) bez faktury.
    DJ

  3. #3

    Domyślnie

    Ja płaciłam 20 PLN z metra po obwodzie okna minus 17%. Warszawa- firma Vidok.

  4. #4

    Domyślnie

    Ile płaciliście za montaż drzwi wewnętrznych? Bardzo proszę o info...

  5. #5

    Domyślnie

    Ostatnio wstawialiśmy okna drawniane od IGLESÓW-Jaworzno 15 sztuk w nowym budynku i brygada producenta wstawiała okna za darmo. Okna kupowało się i montaż gratis.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    We wrocławiu "autoryzowany?" monter drzwi wewnętrznych "Porty "polecany przez sprzedawcę czyli firmę "BUDUS" z ul.Ślężnej bierze 160 PLN.(to średnia cena innych). Jak się chcesz dowiedzieć to kom.0601416089.Korzystać nie musisz bo to...
    oszust , który dużo obiecuje , a potem jest robienie w przysłowiowego "Konia". Za blędy w wykonaniu montarzu nie ma możliwości wyrwania czegokolwiek bo to polecanie fachowca to taka ośmiornica i potem nikt nie odpowiada .Winny jest zawsze ktoś inny ,a to wszystko kumple od wódki.Ta autoryzacja Porty to też pewnie otrzymana przy piwie.
    Andrzej

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    We Wrocławiu firma Bajewski "autoryzowany?" monter drzwi wewnętrznych "Porty "polecany przez sprzedawcę czyli firmę "BUDUS" z ul.Ślężnej bierze 160 PLN.(to średnia cena innych). Jak się chcesz dowiedzieć to kom.0601416089.Korzystać nie musisz bo to...
    oszust , który dużo obiecuje , a potem jest robienie w przysłowiowego "Konia". Za blędy w wykonaniu montarzu nie ma możliwości wyrwania czegokolwiek bo to polecanie fachowca to taka ośmiornica i potem nikt nie odpowiada .Winny jest zawsze ktoś inny ,a to wszystko kumple od wódki.Ta autoryzacja Porty to też pewnie otrzymana przy piwie.
    Andrzej

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    We Wrocławiu firma Bajewski "autoryzowany?" monter drzwi wewnętrznych "Porty "polecany przez sprzedawcę czyli firmę "BUDUS" z ul.Ślężnej bierze 160 PLN.(to średnia cena innych). Jak się chcesz dowiedzieć to kom.0601416089.Korzystać nie musisz bo to...
    oszust , który dużo obiecuje , a potem jest robienie w przysłowiowego "Konia". Za blędy w wykonaniu montażu nie ma możliwości wyrwania czegokolwiek bo to polecanie fachowca to taka ośmiornica i potem nikt nie odpowiada .Winny jest zawsze ktoś inny ,a to wszystko kumple od wódki.Ta autoryzacja Porty to też pewnie załatwiona przy wódzie.
    Andrzej

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Ja płaciłem 35 zł za mb + materiały bez rachunku

  10. #10

    Domyślnie

    Ja płacę z montaż okien 18 zł netto

    - tak sobie życzy firma Wiktorczyk z Pszczyny
    Nie ma jak własne "M"....

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Okna Urzędowski: montaż gratis 14 sztuk (materiały płatne - pianka, dyble, kotwy itp),drzwi garażowe Normstahll 300 zł (rob +materiały) drzwi zewnętrzne wstawiłem sam, drzwi ppoż. wstawiłem sam, drzwi wewnętrzne wszystkie wstawię sam.
    RoMcio

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony