dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 163 z 163
  1. #161

    Domyślnie

    Ja raz się spotkałam "na żywo" z przesuwanymi, ogromnymi drzwiami tarasowymi. I pierwsze co mi wpadło w oko, to to, że do szyn na podłodze dostawał sie drobniutki piasek i tak trzeszczało. ...
    Ale oczywiście ja widziałam tylko jeden negatywny aspetk. Bo wyglądają swietnie i naprawdę robią nieziemskie wrażenie.

  2. #162

    Domyślnie

    ze wzgledu na cene - mam otwierane, choc przesuwne sa ładniejsze i bardziej praktyczne

  3. #163
    Banned
    Jagnst

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-987
    Posty
    12

    Domyślnie

    Drzwi tarasowe HST vs Smart slide / smoovio. Wyceniamy okna i mamy dylemat jeżeli chodzi o drzwi tarasowe. Byliśmy w jednym z salonów który oferuje HST o Smart. Jakiejś znaczącej różnicy nie zauważyliśmy ( poza mało istotna różnica w wysokości progu). Parametry mają prawie takie same, otwieranie jest tak samo łatwe w obydwu przypadkach. Różnica w cenie 8tys zł. W innym miejscu sprzedawca zdecydowanie odradzał smarta twierdząc,że to syf i szkoda sobie głowę zawracac, że za kilka lat będziemy wymieniać na HST. Wycenił HST na 16 tys. Drzwi o wymiarach 300/230 dzielone na pół. Jak to jest z tym Smart slide? Szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się dopłacać 8tys do HST tylko dlatego, ma niższy o 1.5 cm próg. Pytanie skierowane głównie do osob, które są w stanie powiedzieć coś konkretnego a nie że " ja polecam HST bo ja mam".
    Aktualnie najbardziej bierzemy pod uwagę drzwi tarasowe od Okonoplastu https://oknaprim.pl/drzwi-tarasowe/
    Ostatnio edytowane przez Jagnst ; 01-06-2022 o 08:05

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony