dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    wylewki Plock -Warszawa 35zl/m2

  2. #42

    Domyślnie

    38zł za m2 tynku cementowo-wapiennego z materiałem. To dobra cena?

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał VATC Zobacz post
    38zł za m2 tynku cementowo-wapiennego z materiałem. To dobra cena?
    Dwa tygodnie temu, okolice Białegostoku, cena z ogłoszenia 33zł za metr, po pomiarach i wycenie okazało się że dom mam za mały bo tylko 240m2 ścian (parterówka, po podłodze 80m2) i podniósł cenę do 36zł za metr. Cena kompleksowo, materiały i robota, tynki cementowo wapienne, 4 osoby, jedno popołudnie zbryzg, potem 2 dni właściwego tynkowania i gotowe.

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Na śląsku zależy od terminów , jak na już to ceny w okolicy 38- 45 zł/m2 z materiałem , /45 to zacierane piaskiem kwarcowym/ , jak na listopad grudzień to ceny w okolicy 35-37 zł/m2
    a jeszcze w zeszłym roku chcieli po 29 zł
    Dom w trakcie wykańczania wg planu "przy głogowej 1, 2,4 i własnej koncepcji: 123m2 zabudowy, 184 m2 użytkowej, ~156 m2 ogrzewanej podłogowo + garaż , kotłownia nieogrzewana . Ściany pustak keramzytobetonowy 25 cm, dachówka betonowa Brass cisar. Okna 3 komorowe 3 uszczelkowe o Uw 0.7 do 0.8, drzwi stalowe wikęd thermoprestige , brama krispol 60mm.
    ściany 20cm styro. grafit, dach 30 cm piana PUR, podłoga coś 14 cm szary grafit

    Ogrzewanie : od 22.12/2021 PC LG therma V 9kW

  5. #45

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonej ekipy do tynków i wylewek, okolice podwarszawskich Łomianek . Bardzo proszę o namiary, jeśli ktoś może kogoś polecić.
    [email protected]

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony