dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Cytat Napisał ag2a Zobacz post
    Problem że nikt z młodych nie chce tego robić bo to ciężka robota. Czasy się zmieniają
    No właśnie czasy się zmieniają, przyszedł do mnie młody porobił 3h przy wynoszeniu gruzu po czym stwierdził że ciężka robota i zawołał 100 zł za 3h bo jego ojciec tyle ma i on nie będzie robił. No smiech na sali.

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pvo
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    26-220
    Posty
    69

    Cool

    Jak robilem na tynkach (calkiem niedawno to cena 24zl za m2 z materiałem byla rzeznia, dzis slysze 28-30zł to mnie smiech ogarnia bo raz ze material wogole nie zdrozal a co do fachowcow to osobiscie nie widze konkurencji dla siebie, same dziady i partacze a wolaja po 28zł gdzie material to gora 1/3 ceny.Gdyby nie to ze sie przekwalifikowalem na lzejsza i lepiej platna prace to bylbym zawalony robota z moim doswiadczeniem i jakoscia wykonania na obecnym rynku a robiac po 25zł bylbym bezkonkurencyjny. Co do pracownikow zgadzam sie w 100 procentach mlodzi gowno umieja a chca odrazu 20zl na godzine i marudza ze ciezko. Ja zaczynalem za gowniarza od 3 zl i sie czlowiek cieszyl ze sobie sam moze na komorke cegle zarobic a dzisiejsze rozpuszcone gowniarstwo gowno umie nie potrafi myslec logicznie i ma dwie lewe rece przyrosniete do dupy wola o kase bo sie tak dziadostwa nauczylo ze im sie wszystko nalezy.Prawie 30 lat po komunie ale mentalnosc u ludzi jak w szczycie tego poststalinowskiego syfu. Szukalem pomocnika 2 lata w koncu dalem se spokoj. Same cieniasy co na siłkę łażą ale nie ma sily 10 workow po 25 kg przerzucic z rurkami na dupie i gownie w głowie. Rynek potrzebuje fachowcow ale mlodzi wola rznac madafaki albo udawac jakis głupkow z mtv czy innego tv łajna. Naogladaja sie glupot w rezymowej tv panstwowej czy prywatnej a pozniej dziwota ze dwie lewe rece i zero pojecia i checi do pracy. Tylko patrzec jak fala bezrobocia ogarnie kraj bo wyksztalciuchow sie narąbało inzynierow, magistrow ale jak co do czego to zaden ojecia packi nie ma trzymac a co dopiero. Papier to sie w kiblu przydaje a nie w pracy gdzie trzeba uzywac mozgu a przy dzisiejszych architektach to wyjatkowo trzeba miec łeb jak dzwon bo takie cuda zmyslaja ze strach postawic zeby sie nie obalilo.
    "Każdy jest kowalem swego losu, lecz nie każdy umie kuć"

  3. #23

    Domyślnie

    PVO Witam.Mozna widziec na co sie przekwalifikowales o ile to nie tajemnica?
    Ostatnio edytowane przez Kujon0202 ; 12-03-2018 o 19:49

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar AG_home
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    170

    Domyślnie

    U mnie wzięli:
    tynki gipsowe:
    a) 28 zł/mkw za baumit power - odmiana twarda (porównywalna jak tynk CW) - mam go na wszystkich ścianach
    b) 25 zł/mkw za baumit glatt - tynk zwykły tj. bardziej miękki niż ten powzyęj - mam go na sufitach
    c) 28 zł/mkw za CW - w łazienkach

    wylewka CW 29 zł/mkw

    Ceny z 2018

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    merbart

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    śląsk - Gliwice
    Kod pocztowy
    44-186
    Dzielnica
    Gierałtowice
    Posty
    29

    Domyślnie

    Tynk Kreisel 651T twardy gips - na śląsku 30zł/m2. Cena z sierpnia 2018r
    Wylewka betonowa 28zł/m2 z materialem.
    Projekt Zawoja średnia

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał AG_home Zobacz post
    U mnie wzięli:
    tynki gipsowe:
    a) 28 zł/mkw za baumit power - odmiana twarda (porównywalna jak tynk CW) - mam go na wszystkich ścianach
    b) 25 zł/mkw za baumit glatt - tynk zwykły tj. bardziej miękki niż ten powzyęj - mam go na sufitach
    c) 28 zł/mkw za CW - w łazienkach

    wylewka CW 29 zł/mkw

    Ceny z 2018
    AG Home- podasz namiar na firmę? Dzięki!

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adam1_1975

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-494
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,

    Ode mnie chcą na dziś Luty 2019:
    Szlichta cementowa 250m2 - 26000 PLN netto,
    Tynki 1050 m2 - 55000 PLN.
    Nie jestem kosmonautą ale ceny mam kosmiczne
    Szukam innych propozycji.

  8. #28

    Domyślnie

    Ceny kosmos. U mnie 220m2 wylewki + siatka zbrojeniowa + odpływ liniowy w garażu 6tys. Tynki 480m2 - 12500zł. Czyżby ceny tak skoczyły przez rok?

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nie. Raczej szukają jelonka. Nam za remont biura w tym roku warszawka firma zażyczyła sobie 115 tys zł. Ten sam zakres robót udało się zrobić za około 50 tys. zł .

    Ponad 100 zł/m2 za posadzkę w domu? Ktos tu na łeb upadł.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    voitaskawa

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-972
    Posty
    23

    Domyślnie

    Panowie macie kogos od tynkow rejony Piaseczno/Janki facet mnie wystawil ... szkoda gadac

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    marne szanse że będzie miał termin ale próbuj: Sylwester 510 129 289
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Hej jakie macie ceny za wylewki anhydrytowe. 200 m2 za 5,5 cm grubości wycenii mi bez ocieplenia na 10 500 zł. Trochę dużo, nie?

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Anhydryt tyle kosztuje... Zadzwoń do mojego klienta 665956487 Szczepan Gac specjalizuje się w anhydrytach i robi coś koło 45 zł z materiałem, powołaj się na Marcina z Sufigsu.
    Robił u kilku osób z forum i narazie wszyscy zadowoleni.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  14. #34
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mariusz-kaminski

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-126
    Posty
    5

    Domyślnie

    Okolice Warszawy, ceny 2019 rok.

    Wylewka betonowa z materiałem - 35 zł/m2.

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BeFRA

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonej ekipy do tynków i wylewek, okolice Krakowa. Bardzo proszę o namiary, jeśli ktoś może kogoś polecić. [email protected]

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Ja dostałam na razie oferty 40zł / m2 za tynk gipsowy, i 38zł / m2 za wylewki cementowe, pod Wrocławiem, z materiałem. Masakra jakaś

  17. #37

    Domyślnie

    a jakie tynki zwykły gips czy cw lub gips utwardzony?

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    29zł/m2 w tamtym tygodniu ale to była cena dobra za CW. Czas oczekiwania ok 6 miesięcy. W innych regionach cena wyższa.

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    W mnie tynku CW ręcznie 42 zł/m2, posadzki maszynowe - 35 zł/m2, ręczne 20zł/m2 robocizna + materiały.

  20. #40

    Domyślnie

    Okolice W-wy, maj 2020:
    tynki cementowo-wapienne: 37zł/mkw (robocizna + materiały)

    posadzki: 15zł/mkw - wylewki robocizna, 5zł/mkw - styropiany robocizna, 40zł/mkw - materiały (z czego styropian 26zł/mkw).
    Polecam weryfikować materiały stosowane przez wykonawców przy wycenie robocizny z materiałem.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony