dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 40
Pokaż wyniki od 781 do 783 z 783

Domyślnie

Cytat Napisał the_anonim Zobacz post
    Witam

agb trzeba pamiętać o tym że niektórzy robią jakieś kosmicznie szczelne drzwi z uszczelkami samoopadającymi i tu warto zwrócić uwagę na ten przepływ.

W temacie podcięć drzwi ma takie zdanie jak seba, jeżeli w każdym pokoju masz garderobę to tylko zapewnił bym przepływ między tymi pomieszczeniami. Druga sprawa to kwestia estetyczna jeśli masz w bliskiej odległości (tak jest u mnie) lub na jednej ścianie drzwi do pokoju które zrobisz bez podcięć a o bok łazienkę, pralnie, pom. tech. i tam będą podcięcia zastanów się czy to będzie dobrze wyglądało.
    (...)
    Pozdrawiam
    To co, uszczelka samoopadająca i podcięcie? Wiadomo, że jak ma być przepływ powietrza, to musi być którędy

Mimo wszystko najgorsze jest podcięcie w miejscu zmiany okładziny. Np korytarz(drewno) - łazienka (płytki)

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar chilli banana
    Kod pocztowy
    84-240

Domyślnie

Walczymy dalej,

Coś czuję że z tego etapu będę wrzucał trochę fotek, bo mi zawsze tego brakowało, technicznych zdjęć co i jak było zrobione. Może się komuś przyda.

Pozdro
    wrzucaj wrzucaj kuchnia przede mną, też mam małą wyspę, więc jestem ciekawa jak to u ciebie będzie rozwiązane
    a korpusy masz też z tego sklepu, który mi polecałeś?

co do podcięć - mi one wizualnie nie przeszkadzają, dopytuję tylko dlatego, żeby się nie okazało po fakcie, że kupiłam drzwi bez podcięć a MUSZĄ być z - dlatego chciałam się upewnić, teraz wszystko jasne

Domyślnie

Walczymy dalej,

Zawieszki. Nauczony doświadczeniem z gównem jakie kupiłem do łazienki, zrobiłem trochę rozeznanie w tym temacie i padło na zawieszki Libra H1 firmy Italiana Feramenta. Mając je w dłoni czuć że to kawałek metalu a nie jakiś badziewie, myślę że będzie dobrze. Co do montażu dosyłam do filmików z YT.

Dwa sposoby montażu pierwsze zdjęcie z wieńcem i wręgiem drugie z trawersem bez wręgu

Szafki kuchenne zazwyczaj wieszają na listwach, chyba najwygodniejsze.

Strona 40 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia