dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 57 z 57
Pokaż wyniki od 1.121 do 1.125 z 1125
  1. #1121
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Piszę z prośbą o pomoc w wyborze farby do pomalowania pomieszczeń do domu. Ściany i sufit zostały zagruntowane śnieżką, na sufit kupiłem farbę jeger anitreflex mat. Zastanawiamy się teraz nad farbami na ściany. Żona testuje kolory - wybrała 12 próbek z magnata ceramic i duluxa easy care. Czy możecie podzielić się doświadczeniami z użytkowania tych farb? Którą wybrać?

  2. #1122
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michioski

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam z tej strony Michał, mam pytanie odnośnie odnawiania ściany a mianowicie chodzi o to że chce odmalowac ściany u syna w pokoju. Ściany mają kolor biały i na taki tez kolor będę malował z tym że na jednej ze ścian byla fototapeta przyklejona około 1,70 na 1,20 po zdarciu tej tapety przy użyciu specjalnego preparatu do odklejania tapet odeszły razem z nią kawałki farby i teraz co mam zrobić aby pokryć ten pusty nierównomierny prostakat? Galdź? Gips? Szpachla? Sam nie wiem jak sobie z tym poradzę ponieważ jestem amatorem, więc proszę o pomoc najlepiej etapami i jakie preparaty muszę zakupić mam tylko Farbe i walki pędzle itp. Z góry dziękuję za pomoc.
    Michał.

  3. #1123

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Piszę z prośbą o pomoc w wyborze farby do pomalowania pomieszczeń do domu. Ściany i sufit zostały zagruntowane śnieżką, na sufit kupiłem farbę jeger anitreflex mat. Zastanawiamy się teraz nad farbami na ściany. Żona testuje kolory - wybrała 12 próbek z magnata ceramic i duluxa easy care. Czy możecie podzielić się doświadczeniami z użytkowania tych farb? Którą wybrać?
    Wiesz, tu można pogadać na kilka kwestii, chociaż w pierwszej kolejności gratuluję wzięcia 12 próbek, nieźle! Jak wyglądało to z testerami? Bo przykładowo w to koszt bodajże 9,99.

    Powiedz proszę jakie masz w ogóle oczekiwania do ścian, bo w gruncie rzeczy możesz pójść w dwóch-trzech kierunkach: trzymać się Śnieżki, sięgnąć po klasyczne opcje, jak mat, który wspomniałeś i zaoszczędzić trochę kasy, ale możesz też sięgnąć właśnie po broń ciężką. Tylko przykładowo Ceramic Clean to już trochę terminator do zadań specjalnych (przy dzieciach pewnie nie pożałujesz na długą metę...)
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-02-2021 o 15:24

  4. #1124
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Testery kosztowały coś koło 4,5 zł.
    Ostatecznie pokoje synów pomalowaliśmy duluxem easy care +, a wszystkie inne pomieszczenia magnatem ceramic.

  5. #1125

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Testery kosztowały coś koło 4,5 zł.
    Ostatecznie pokoje synów pomalowaliśmy duluxem easy care +, a wszystkie inne pomieszczenia magnatem ceramic.
    O, wow, to dobra cena. Te od rzeczywiście sporo droższe.

    Jak koniec końców wyszło Ci z efektem? Wszystko ok?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-02-2021 o 15:23

Strona 57 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony