dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Problemy żołądkowe po wodzie z lodówki

    Witam wszystkich, trochę nietypowy temat, czy ktoś z was miał może podobnie, mianowicie praktycznie tego samego dnia problemy żołądkowe po użyciu wody z dyspensera oraz kostek lodu w Lodówce side by side LG z oryginalnym filtrem wody LG. Może komuś udało się obejść ten problem wymieniając na przykład filtr wody bądź coś innego. Dodam jeszcze że przy piciu wody z kranu w tym samym mieszkaniu nie ma takich problemów?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Albo w lodówce i w wodzie siedzi jakaś cholera albo nie możesz pić zimnej wody.

    Odkaź spirytusem i może lepiej nie pij tego.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3

    Domyślnie

    Tak jak napisałem nie ma to związku z wodą w tym mieszkaniu, bo testowałem kranowke i nie ma problemu. Zimna woda też nie ma znaczenia. Co ciekawe inni domownicy nie mają tego problemu. Dlatego może ktoś gdzieś też tak miał i rozwiązał jakoś problem, a nie chciałbym rezygnować z wody z lodówki i kostek lodu bo po to kupiłem ta lodówkę.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Pisałem o zakażeniu wody w lodówce i zimnej wodzie z lodówki a nie o zimnej wodzie z kranu.

    Jeżeli przypadłość dotyczy tylko Ciebie to może znaczyć, że masz jakąś szczególną wrażliwość.
    Spróbuj jednak odkazić cały układ.

    Zwykła woda z kranu wlana do butelki, wsadzona do lodówki i mocno schłodzona też Tobie szkodzi?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Tak mam 30 lat i nie mogę pić zimnej wody ))
    Nie no tak jak mówiłem temperatura nie ma znaczenia i kranówka też nie szkodzi w żadnej postaci, tylko woda przechodząca przez lodówkę.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Jaki mas model lodówki?
    Czy lodówka ma "kran" z zimną wodą?
    Woda z butelki z lodów też szkodzi?
    Zwykła woda z kranu wlana do butelki, wsadzona do lodówki i mocno schłodzona też Tobie szkodzi?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej367 Zobacz post
    Witam wszystkich, trochę nietypowy temat, czy ktoś z was miał może podobnie, mianowicie praktycznie tego samego dnia problemy żołądkowe po użyciu wody z dyspensera oraz kostek lodu w Lodówce side by side LG z oryginalnym filtrem wody LG. Może komuś udało się obejść ten problem wymieniając na przykład filtr wody bądź coś innego. Dodam jeszcze że przy piciu wody z kranu w tym samym mieszkaniu nie ma takich problemów?
    Odznacz w opcjach w menu serwisowym (o ile masz dostęp) produkcję wody strukturalnej. Więcej u wuja google
    Ostatnio edytowane przez Hipka ; 11-12-2023 o 14:01

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    Odznacz w opcjach w menu serwisowym (o ile masz dostęp) produkcję wody strukturalnej. Więcej u wuja google
    Uważasz, że to zabawne ?
    A nie chcesz czasem pójść po banany ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hipka
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    zawsze tam, gdzie Ty!
    Posty
    104

    Domyślnie

    proszę o ponowienie wiadomości priv - ktoś do mnie pisał a wiadomość znikła zanim zdążyłam ją odczytać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony