dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Salon w stylu Boho

    Proszę, doradźcie mi jakie wzory wybrać. Urządzam salon w stylu boho. Zakochałam się w połączeniu turkusu i złota, stąd ta niebieska ściana, ale brakuje wzorków. Podobaja mi się marokańskie wzorki i zrobiłam taki prowizoryczny projekt, jakby to miało wyglądać. Chciałam do tego celu użyć wałka dekoracyjnego, ale nie mogę nic wybrać z dostępnych wzorów... Stwierdziłam, że sama zrobię szablony i spodobały mi się te wzory: Może ktoś ma lepszy pomysł? Wrzucam tą moją prowizoryczną wizualizację. Po obu stronach fototapety stoją doniczki w których będzie bluszcz i z czasem zarośnie tą wolną przestrzeń. Wtedy zamiast wiszących kwiatków pojawią się lampiony
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170124_145541b.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	379567  
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-01-2017 o 19:11

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    malrwik

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-096
    Posty
    6

    Domyślnie

    kurcze chyba nie pomogę, kompletnie nie moj styl

  3. #3

    Domyślnie

    Te marokańskie wzorki ładnie się prezentują, ale gdyby były np. nie białe tylko złote ?

    [SPAM]

    Na ta tych ostatnich ładnie się taki zestaw prezentuje
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 29-01-2017 o 22:34 Powód: krótki staz na forum powoduje, że linki traktowane są jak reklama

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie wzorki będą złote nie białe. Juz zrezygnowałam z pokrycia całej wnęki na około bo jednak zbyt pstrokate to wychodzi. Przemaluje wnętrze wnęki tak jak miało być czyli na złoty a nie niebieski i dodam złote akcenty na fototapecie, żeby ładnie się komponowało. Mam nadzieje ze uda się przemycić wzory chociaż po bokach ściany

  5. #5
    Banned
    Jacek.80

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-119
    Posty
    6

    Domyślnie

    Styl boho to z pewnością "nie łatwy" styl i na pewno nie dla każdego, ale z pewnością stanowi ciekawą inspirację i daje wiele możliwości

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Wystarczy nie sprzątać 2 tygodnie i powstanie pierdolnik zwany boho

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony