dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomekmarki

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    11

    Domyślnie Problem z dekoracją okna i umiejscowieniem kącika jadalnianego

    Dzień dobry,

    mamy następujący problem (poniżej zdjęcie)


    tj. na ścianie o długości 5,4 m (wysokość 2,75m) m widocznej wchodząc z przedpokoju mamy podwójne okno balkonowe i po bokach dwa grzejniki. Mieszkanie w stylu nowoczesnym.
    Dodatkowo przy tej ścianie, a w zasadzie kącie chcemy zrobić malutki kącik jadalniany (najpewniej z okrągłym stołem z uwagi na rozmiary).

    Dekorację ściany, a w zasadzie okna planujemy oprzeć na:


    Czyli lekkie, jasne zasłony od sufitu na szynie zabudowanej listwą z oświetleniem na całej ścianie. Czy to dobry pomysł? Czy taka ogromna zasłona w wejściu nie będzie przytłaczająca? Czy stół na jej tle będzie wyglądał w miarę ok?Jaka to może być tkanina tych zasłon ze zdjęcia? Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie.

    PS Jeśli mają Państwo jakieś sugestie co do odpowiedniego stołu i krzeseł bardzo proszę o propozycje. Naszym zdaniem powinno to być coś w miarę "lekkiego"-w stylu minimalistycznym/skandynawskim. Z drugiej strony zależy nam na wygodnych krzesłach... co więcej na podłodze mamy panele krono dąb patyna, meble w białym i turkusowym morskim połysku, narożnik w odcieniach szarości, dlatego stół powinien być raczej dębowy. W każdym razie proszę o ukierunkowanie i ocenę czy zmierzamy w dobrym kierunku

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie to jest okno te wyjście tarasowe? Wydaje się bardzo duże jak na skrzydło. Zrezygnowałem z HS ze względu na cenę, na rzecz ruchomego słupa. Też chciałem sobie coś takiego zrobić, ale powiedziano mi, że przy pionowym skrzydle 230 cm o szerokości powyżej 100 cm można zrobić, ale nie będzie gwarancji, bo prawdopodobnie okno będzie opadać i nie polecają mi takiego rozwiązania.

    Może są jacyś producenci dla których to nie jest problem? Czy może rzeczywiście sobie darować takie duże?








    Podkłady do tortów z xps - dekoracje tortów. Taka ciekawostka, do czego można wykorzystać styrodur. Otóż świetnie nadaje się jako podkład pod tort do dekoracji.
    Ostatnio edytowane przez KowalM ; 07-09-2023 o 09:42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony