dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    No ale z marką Candy mam przeboje na dziś. Pierwsza awaria praktycznie w 1 miesiącu. A dzisiaj dalej jest praktycznie niesprawna i jest koniec gwarancji.
    A mówienie, że kiedyś Panie to były dobre "sprzęty" jest lekkim nadużyciem. Trzeba by cały rozwój cywilizacyjny zatrzymać

  2. #22

    Domyślnie

    Pralka Candy padła u nas po 17 latach-poleciała elektronika, nigdy wcześniej nie była naprawiana, Nowa pralka to Bosch, niby nie jest zła, fajne programy, cicha, ale jakaś taka delikatna sie zdaje w porównaniu do starej Candy. Znajomy serwisant powiedział że teraz albo kupuje się tanio by żal wyrzucić nie było, albo drogo by nie musieć naprawiać (liczyć na cud w domyśle).
    płyta ceramiczna i piekarnik z drugiej ręki AEG- 22 lata, właśnie zepsuła sie płyta. Zaczęły sie gorączkowe poszukiwania i jestem w kropce, czy nowy AEG to jeszcze AEG? Pisałem na infolinię AEGa w Polsce i odpisali mi , że wybrana płyta jest w całości produkowana w Niemczech ale... cena porównywalna z Amiką, Boschem i tym podobnymi, więc zdaje sie że i jakość też będzie podobna. No i nadal szukamy bo opinie o serwisie i częściach AEG'a nie są zbyt pozytywne. Najgorsze jest teraz to, że ciężko odróżnić wpis trola od osoby która faktycznie ma wiedzę w temacie.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No i jutro muszę podjąć decyzję. Chciałabym Miele, ale głęboka jest bardzo i będzie wystawać a do tego jest jeszcze możliwe, że drzwi nie otworzę bo bidet przeszkadza. Więc chyba Mele upadło, choć mam upatrzoną taką prostą, sympatyczną i wcale niedrogą. Zostaje chyba AEG i też nic o nich nie wiem, to znaczy o serwisie nic nie wiem, oby nie był potrzebny.
    A Hoover? Mężowi się podoba??

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony