dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Pralko-suszarka Bosch/SIemens NIEBYWAŁE PARAMETRY ?

  1. #21

    Domyślnie

    Nie, dlatego piszę że się pomyliłem.
    Za wodę ze ściekami płacę 12,50zł.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaeres Zobacz post
    Najwcześniejsze pierwsze opinie będą w połowie kwietnia.
    i jak wrażenia?

  3. #23

    Domyślnie

    Czujni jesteście
    Oczywiście kilka prań już poszło.
    Mam pierwszy raz do czynienia z pralko-suszarką więc trudno mi do czegoś porównywać więc tego robić nie będę.

    Firma Ole Ole dostarczyła pralko suszarkę, wnieśli za 1 piętro po niewygodnych bo wąskich i zakręcanych o 180` schodach (to urządzenie waży 90kg).
    Oczywiście usługa wniesienia dodatkowo płatna.

    Odpakowali, ustawili na miejscu, wypoziomowali i zabrali śmieci (pudła, steropiany, folie).

    Urządzenie nie jest jakieś najdroższe typu AEG czy Miele za 15 tys. ale w tej średniej półce cenowej parametrami nie ma sobie równych i wybrałem ją główne ze względu na zużycie wody.

    Suszenia dokonuje osobną nagrzewnicą z nawiewem, a nie gorącą wodą. To powoduje spore oszczędności.

    Co do samej prezencji urządzenia to po prostu jest eleganckie, Bez wybajerzonego dotykowego wyświetlacza czy ogromnych, czarnych drzwiczek typu Moon (chyba w Indesicie), czy innych detali estetycznych.
    Ot, programator działający bardzo delikatnie z wyraźnym klikiem na każdej funkcji. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz (nie dotykowy) pomaga w wybraniu dodatkowych funkcji prania czy suszenia. A tych jest już całkiem sporo. Rzekłbym, że jest tego przesyt i w połowie ich albo nigdy nie użyję albo raz z ciekawości.
    Pralka sama sobie dozuje środek piorący (gdy wsypiemy za dużo to zostaje na następny raz),
    Mam ją w pralni, za drzwiami więc nie wiem czy jest głośna bo jej po prostu nie słyszę nawet jak wiruje czy suszy. Może jest taka cicha, a może to przez zamknięte drzwi.

    Co do wkładu na suszenie to obawiałem się podziału (7kg na pranie ale tylko 4kg na suszenie). Okazuje się, ze nie ma szans naładować do tej pralki 7kg chyba.
    Ładuję ją aż muszę dociskać drzwiami, a i tak wychodzi suchutkie (w zależności oczywiście jaki program wybierzemy bo jest taki, który lekko nie dosusza na naszą prośbę).

    Jak macie pytania to pytajcie. W miarę możliwości odpowiem.

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kroles

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Kod pocztowy
    42-253
    Posty
    501

    Domyślnie

    Ile czasu zajmuje pranie + suszenie?

  5. #25

    Domyślnie

    Do pełnego suszenia (tzw. do szafy) od 5:30 do 8h w zależności od wyboru programu.
    Jeżeli chodzi o podsuszenie to pewnie krócej ale do sprawdzenia.
    To są oczywiście dane z wyświetlacza, których osobiście nie mierzyłem.
    Te mogą się różnić w zależności od wielu czynników o czym każda instrukcja wspomina.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony