dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 55
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1092
  1. #1001
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Napisał 19TOMEK65 Zobacz post
    Mrufka. Podaj przykładowe ceny frontów. Proszę..
    Pan, który będzie mi robił kuchnie nie podawał mi ceny samych frontów jako takich. Mam od niego tylko wycenę całościową kuchni, która opiewa na 13400 zł. Pytałam u producenta tychże frontów i z tego co pamiętam to było to za fronty lakierowane 370 zł netto/metr 2 przy wzorach, których zdjęcia wyżej zamieściłam. A przy podobnym wzorze, jak Bologna, ale przy frontach drewnianych, gdzie faktycznie różnicę między nimi widać z kilku metrów od razu, cena to 580 zł netto/m2. U nas będą lakierowane.

    Pestka, nie chcę z Ikei, bo mam niestandardowe wymiary szafek. A co do frontów z ramką... Hmmm... Przez lata mówiłam, że tylko płaskie, bo mi się nie chce non stop tych ramek przecierać, ale też mam od lat takie z ramką i mimo wszystko się na nie decyduję Jednak przez te kilka lat mój gust ewoluował na tyle, że wiem już co lubię. A nie lubię nowoczesnych wnętrz, gdzie fronty szaf, kuchni, mebli td. są płaskie i nie mają uchwytów. Każdy ma swój gust To tak jak z trawnikiem - Doli chce mieć równy bez chwastów, a ja lubię takie łąkowe ogródki

    Dziewczyny co do dzieci, to jest temat rzeka Ja niedługo będę musiała ogarniać dwóch takich uciekinierów, to na jednego faktycznie chyba smycz mi się przyda Doli, nas mogłabyś zaprosić Ja jestem surową i bardzo konsekwentną mamą. Niestety jestem tym typem człowieka, który nie bardzo lubi czy wręcz znosi dzieci (oprócz swojego) i całe życie bolałam jak musiałam przebywać w towarzystwie takich właśnie małpiszonów, którym to rodzice nie zwrócą na nic uwagi. Nie toleruje dzieci, które przychodzą do mnie i zachowują się jak chciały mi zdemolować dom. I może właśnie dlatego moje dziecko nie ma prawa się tak zachowywać ani w restauracji, ani jak jesteśmy u kogoś. Wiadomo, trochę inaczej jest u dziadków i pradziadków, bo oni sami pozwalają sobie wejść na głowę. Ale mój synek wie, że jak go mama zmrozi wzrokiem, to nic dobrego z tego nie wyniknie. Oczywiście nie ma co przesadzać, bo wiadomo, że małe dziecko to nie dorosły i nie będzie siedziało bez ruchu przez godzinę spokojnie rozmawiając, ale między wiszeniem głową w dół z nogami na stole, a sztywnym siedzeniem jest jeszcze całe spektrum zachowań, które niekoniecznie muszą doprowadzić do zdemolowania czyjegoś domu

    Ooo! 1000 wpis. Wow
    Ostatnio edytowane przez mrufka_bum ; 29-11-2019 o 09:05

  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    ale między wiszeniem głową w dół z nogami na stole, a sztywnym siedzeniem jest jeszcze całe spectrum zachowań, które niekoniecznie muszą doprowadzić do zdemolowania czyjegoś domu
    Otóż to! Najlepsze podsumowanie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Ooo! 1000 wpis. Wow
    Gratulejszyn
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  3. #1003
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Dziewczyny co do dzieci, to jest temat rzeka Ja niedługo będę musiała ogarniać dwóch takich uciekinierów, to na jednego faktycznie chyba smycz mi się przyda
    Jeżeli dobrze rozumiem, to gratulacje!!!

    Co do frontów kuchennych - my mamy uchwyty (płaskie, szerokie), bo przy bezuchwytowych obawiałam się czyszczenia tego rowka. I teraz tego żałuję trochę. Same uchwyty sa ok, ale córeczka używa ich, żeby się wspinać na blat, jak po drabinie... i tylko czekam kiedy zleci na twarde płytki

    A przy gładkich frontach nie miałaby jak się wspinać i została by przy przysuwaniu krzesła.

  4. #1004
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Jeżeli dobrze rozumiem, to gratulacje!!!

    Co do frontów kuchennych - my mamy uchwyty (płaskie, szerokie), bo przy bezuchwytowych obawiałam się czyszczenia tego rowka. I teraz tego żałuję trochę. Same uchwyty sa ok, ale córeczka używa ich, żeby się wspinać na blat, jak po drabinie... i tylko czekam kiedy zleci na twarde płytki

    A przy gładkich frontach nie miałaby jak się wspinać i została by przy przysuwaniu krzesła.
    Dziękuję
    A co do wspinających się dzieci, one i tak zawsze coś wymyślą. Mój synek się na szczęście nie wspinał po meblach, ale wszędzie podstawiał sobie krzesełko i też nie wyglądało to zbyt bezpieczenie.

  5. #1005
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Dziękuję
    A co do wspinających się dzieci, one i tak zawsze coś wymyślą. Mój synek się na szczęście nie wspinał po meblach, ale wszędzie podstawiał sobie krzesełko i też nie wyglądało to zbyt bezpieczenie.
    Właśnie ja byłam negatywnie nastawiona do opcji "krzesełko", ale teraz to już za nią tęsknię. Wolę to, niż wspinanie sie po szafkach bez krzesełka

  6. #1006
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Płyta gazowa kupiona. Electrolux KGG6436K za 999 zł:

    Fronty kuchenne bo wielkich bólach wybrane. W końcu jednak CORDIA VeLMA TARANTO:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191127_152719.jpg
Wyświetleń:	724
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	437621

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191127_152735.jpg
Wyświetleń:	724
Rozmiar:	99,3 KB
ID:	437622

    Pojawiła się też w KOMFORCIE promocja na wybrane przez nas panele Quick Step Elite UE1491 z 99,97 na 89,97 zł i Eligna UE1491 z 89,99 zł na 80,97 zł, także niedługo wybieramy się zamówić.

  7. #1007
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Fajnie że ruszty się całe zdejmuje i jest łatwy dostęp do mycia płyty. Teściowie mają osobne ruszty dla każdego palnika i to jest koszmar przy czyszczeniu.
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Ja niedługo będę musiała ogarniać dwóch takich uciekinierów, to na jednego faktycznie chyba smycz mi się przyda
    No mrufeczko!!! Gratulacje ogromne!!!
    Ja tam żadnych smyczy nie potrzebowałam. A różnica między moimi chłopcami, to niecałe dwa lata. Jak się pojawił młodszy syn, to starszak już nie miał szans na wózek, musiał na nogach popylać Ale nauczony ładnie przy wózku, nie uciekał. W sklepach nigdy dzieci nie puszczałam na wybieg. Zawsze zamontowane w wózku sklepowym, nawet jak podrośli (2-3 lata) musieli siedzieć w wózku i wcale nie narzekali, bo nie znali innej formy robienia zakupów. A ja nie wyobrażam sobie latania za dziećmi i skupiania się na liście zakupów. To nie na moje nerwy. A poza tym, bardzo zgrabnie można omijać ryzykowne alejki (zabawki, słodycze) i unikać niepotrzebnych grymasów Ja tam zawsze dobrze się bawiłam z dzieciakami na zakupach Czasem dla urozmaicenia zajeżdżaliśmy w alejki z zabawkami i robiliśmy wspólnie przegląd z wielkim zaciekawieniem. Ale nie kupowałam wtedy zabawek, tylko jeśli coś nam się spodobało, to dostawali to przy innej okazji, żeby właśnie uniknąć później problemu, z wyjściem ze sklepu bez zabawki w dłoniach.
    Ehhh... dzieci... temat rzeka

    Czytam wasze wypowiedzi o rozwydrzonych, nie nauczonych podstaw zachowania, dzisiejszych dzieciach i aż mi ciśnienie skoczyło. Ale to przecież nie jest wina tych maluchów, na których skupia się cała złość i niechęć, tylko rozleniwionych do bólu, olewających rodziców, którzy znajdą wytłumaczenie na wszystkie złe zachowania dziecka, ale nie ruszą tyłka, żeby zareagować. I uwierzcie mi, chociaż zawsze uwielbiałam dzieci, od najmłodszych lat zajmowałam się dziećmi, dzisiaj, unikam gości z małymi dziećmi (nawet z najbliższej rodziny), bo to nie na moje nerwy. Rodzice siedzą, piją kawę, a ja latam z zawałem serca po domu, bo dwulatek wlazł na schody, bo wali zabawką w szybę, liże i ciapka brudnymi rączkami okna, albo próbuje wstać, ciągnąc zasłony
    Ja z wypiekami na twarzy biegam i myślę, gdzie jeszcze czyha zagrożenie dla dziecka, a mamusia z uśmiechem na ustach mówi, żebym usiadła, "on sobie nic nie zrobi, on jest ostrożny". Brak słów...
    A jeszcze 8 tal temu spotykałyśmy się z koleżankami na kawie w towarzystwie dzieci i było wspaniale. Dzieci wybawione, wspólnie z nami. Nigdy nie siedziałyśmy przy stole, bo jak? Trzeba było zejść do poziomu dziecka, zasiąść w zabawkach, zająć to dziecko, a jednocześnie chlipać kawkę i przegryzać ciacho, układając klocki, grając w piłkę, czy przeglądając książeczki. To były fajne czasy...


    A fronty szafek kuchennych bardzo mi się podobają
    No i płyta mojej ulubionej firmy Wybierałam w zeszłym roku płytę gazową dla mojej siostry i też zwróciłam uwagę, żeby ruszt był dzielony. Wydaje mi się to wygodniejsze, niż jednoczęściowy. Czasem trzeba tylko pod jednym palnikiem coś przetrzeć i wtedy nie ma konieczności zdejmowania wszystkiego z kuchenki. Wystarczy przestawić No i czarnej płyty gazowej jeszcze nie widziałam. Ciekawe, jak będzie z utrzymaniem czystości. Myślę, że lepiej niż ze srebrną płytą
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  9. #1009
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Cytat Napisał annatulipanna Zobacz post
    No i czarnej płyty gazowej jeszcze nie widziałam. Ciekawe, jak będzie z utrzymaniem czystości. Myślę, że lepiej niż ze srebrną płytą
    Rodzice Wojtka kupuli taką:


    i są bardzo niezadowoleni. Ciężko się czyści, na czarnym wszystko widać, zwłaszcza kurz, o tłuszczu nie mówiąc. Z indukcyjną to nie problem, bo przetrzesz raz dwa, ale z tego to ciężko, nawet mimo osobnych rusztów do każdego palnika.
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  10. #1010
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Użytkowałam w poprzednim mieszkaniu przez kilka lat płytę gazową na czarnym szkle i byłam bardzo zadowolona. Nie pamiętam producenta, ale czyszczenie szkła szło dużo szybciej i wygodniej niż teraz mam z płytą stalową. Nie podobały mi się tam właśnie tylko osobne ruszty, bo przy postawieniu dwóch dużych garnków (nie mówiąc o większej ilości) traciły stabilność, a nawet musiałam je nie raz łapać. Dlatego dla mnie priorytetem był szeroki ruszt. Poza tym kiedyś w sklepie zrobiłam test. Ustawiłam na wszystkich palnikach patelnie i duże garnki pozbierane z działu obok Nic mi się nie chwiało. Ale mina pracowników działu kuchenek bezcenna Możecie sobie wyobrazić Co do czyszczenia rusztu... cóż no każdy kto decyduje się na płytę gazową chyba jest świadom, że to jednak nie indukcja i co takie gotowanie robi z rusztami.

  11. #1011
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Tu nawet nie chodzi o ruszty tylko o płytę. Teściowa zawsze miała białą i teraz z czarną przeżywa szok poznawczy, a że nie da się tak łatwo przetrzeć jak płaską, to ma spory kłopot z utrzymaniem czystości.
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A o z tą gazową gdzie ogień jest pod płytą ceramiczną?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #1013
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    A o z tą gazową gdzie ogień jest pod płytą ceramiczną?
    Słyszałam od użytkowników że dramat. Łączy w sobie wady obu kuchenek: ceramicznej i gazowej (bezwładność cieplna, opalona płyta od spodu).
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  14. #1014
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doli. Zobacz post
    Słyszałam od użytkowników że dramat. Łączy w sobie wady obu kuchenek: ceramicznej i gazowej (bezwładność cieplna, opalona płyta od spodu).
    Nie znam nikogo kto użytkuje. Wyglądają świetnie, ale skoro piszesz, że mają takie wady, to cieszę się, że nas na nią nie stać

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja też nić o tym wynalazku nie słyszałam. Dlatego pytałam, czy to może nadaje się do użytku.

    Drzwiczki szafkowe mają ukośne podciącie, dobrze widzę, Mrufko? jeśli tak, to na pewno będą znacznie łatwiejsze do utrzymania czystości.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #1016
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ja też nić o tym wynalazku nie słyszałam. Dlatego pytałam, czy to może nadaje się do użytku.

    Drzwiczki szafkowe mają ukośne podciącie, dobrze widzę, Mrufko? jeśli tak, to na pewno będą znacznie łatwiejsze do utrzymania czystości.
    Producenci i opinie w necie chwalą, ale ja też uważam, że nie ma to jak opinia z pierwszej ręki.
    A fronty mają ukośnie ściętą ramkę, pod kątem 45 stopni. Obejrzałam te fronty na żywo i w zasadzie dopiero wtedy byłam się w stanie zdecydować. Płaskie fronty to co innego, ale wybierać takie przestrzenne w płaskim katalogu, to nie dla mnie. One wszystkie na żywo wyglądają inaczej niż się człowiek spodziewał. Gdybym wybrała z katalogu te, które obstawiałam, to by mi się nie podobały. A skoro ceną się nie różnią to warto było pojechać i zobaczyć.

  17. #1017
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Powiedzcie mi czy to prawda, że czerpnię lepiej zamontować od północy niż od południa? Tak twierdzi nasz hydraulik. Że jeśli zamontuje się od południa, to będzie w lecie zaciągać gorące powietrze i to źle. Ja chciałam wstępnie czerpnię właśnie od południa (od ogrodu), a wyrzutnię od północy, bo to jest od strony drogi.

  18. #1018
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PaRa
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    1.775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Powiedzcie mi czy to prawda, że czerpnię lepiej zamontować od północy niż od południa? Tak twierdzi nasz hydraulik. Że jeśli zamontuje się od południa, to będzie w lecie zaciągać gorące powietrze i to źle. Ja chciałam wstępnie czerpnię właśnie od południa (od ogrodu), a wyrzutnię od północy, bo to jest od strony drogi.
    Tak, to prawda. Szczególnie kiedy mamy tak gorące lata. W naszym domu czerpnia jest od wschodu.
    Mój dziennik budowy

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?244304-Zx100

    Parterówka 175m2, ogrzewanie 135m2 podłogówka + drabinka w łazience, garaż 40m2 nie ogrzewany.
    OZE - 7696 kWh/rok, 57,3 kWh/(m2·rok), Projektowe obciążenie cieplne budynku 4563 W
    Pompa Panasonic Aquarea SDC 7KW + CWU Hewalex HP250, rekuperator AirPack 300
    Płyta fundamentowa - 0,12, ściany - 0, 14 , dach - 0,12

  19. #1019
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    U nas czerpnia jest od północy, wyrzutnia od zachodu.
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  20. #1020
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Z poślizgiem, ale dziękuję za szybkie odpowiedzi. Zostało zrobione tak jak radził hydraulik i Wy również.
    Mam kolejne pytanie. Co dajecie na dylatacje pomiędzy okno balkonowe a panele (pływające) i płytki a panele. Czy zawsze muszą to być listwy? Korek podobno się nie nadaje w przypadku kiedy jedna z podłóg jest zrobiona na pływająco, ale wkładać taką listwę między panele a drzwi balkonowe, to chyba też nie za ciekawie wygląda?

Strona 51 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony