dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Budowa na działce rolnej, jaki bank, jaki kredyt

    Witam wszystkich.
    Planuje przebudowę budynku socjalno-bytowego na działce rolnej za miastem (1,4 ha). Uzyskałem juz pozwolenie na budowę (rozbudowę połączoną z modernizacją budynku). Mam pytanie odnośnie kredytu na tą inwestycję. Będąc w Bankach informowano mnie ze nie dostanę kredytu budowlanego, dopóki nie zostanie wydzielona działka budowlana na tym terenie. Nie bardzo mi to leży ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Może ktoś udzieli mi jakiejś porady w tym temacie ...

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Witam!
    Nie wiem jak w innych bankach ale w Raiffeisen - jeżeli masz już pozwolenie to nic nie stoii na przeszkodzie można złożyć wniosek o kredyt na budowę/rozbudowę

  3. #3

    Domyślnie Re: Budowa na działce rolnej, jaki bank, jaki kredyt

    Cytat Napisał iszczep
    Planuje przebudowę budynku socjalno-bytowego na działce rolnej za miastem (1,4 ha). Uzyskałem juz pozwolenie na budowę (rozbudowę połączoną z modernizacją budynku). Mam pytanie odnośnie kredytu na tą inwestycję. Będąc w Bankach informowano mnie ze nie dostanę kredytu budowlanego, dopóki nie zostanie wydzielona działka budowlana na tym terenie. Nie bardzo mi to leży ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
    Sam buduję na ziemi rolnej z prawem do zabudowy gospodarczej.

    Generalnie jest CYRK ... Ci nie dają w ogóle, tamci warunkowo, nie dalej niż
    20 km od miasta ... ci znowu ...

    Porażka.

    Chciałem mPlan, ale wymagają 40% wkładu własnego.

    Skończyło się (n arazie w trakcie, mam wstępną akceptację analityka) w
    molochu ... czyli PKO BP, które jak na giganta o największym udziale,
    kredytuje wszystko

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony